انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،

نسخه کامل: معرفی بوکانیر BSA buccaneer
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
صفحه ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51
سلام
در مورد اورینگ اینچی اگر بخواهید معادلش میلیمتریشو بذارید اصلا تو بازار گیر نمیاد و عجیب غریبه و اگر مشابشو با یه سایز راند بذارید به میلیمتر تاثیر منفی در سرعت دهانه و قدرت سلاح میذاره که در کرنو مشخص میشه
در کل نه اینکه اورینگ اینچی به طور کامل نیست . گیر میاد ولی در کلان شهر ها و جاهایی که استفاده زیاد داره و حتی تولیدشون میکنن ولی مساله اینه برای کسی مثل بنده که شهرستان زندگی میکنم کی حاضره بره واسه 2 تا دونه اورینگ 200 تومنی خودشو تو درد سر بندازه ؟

الان یکی میشناسم 4.5 bsa r10 خریده بود 2 سال باهاش کار کرده الان گذاشته برا فروش اورینگش مشکل پیدا کرده اورینگ روش عوض کرده ولی دقت قبلو نداره

و قطعا باید اول با توجه به امکانات جای که زندگی میکنید خرید کنید تا فردا تو درد سر نیوفتید
خلاصه توی دوسال آدم یبار مسیرش به پایتخت میخوره که بتونه پنجاه تا اورینگ ۲۰۰ تومنی برای تفنگ ۴/۵ میلیونیش بخره... حتی اگر ۲۰۰هزار تومن هم خرج داشته باشه باز هم ارزش داره. الان یه فنری یک میلیونی، ۱۵۰ تومن هزینه واشر و فنرشه
من رو بوکانیر اورینگ میلیمتری گذاشتم ، کرنوگرافی نکردم که بخوام بگم روی دقتش چطور تاثیر داره ولی مشکلی با دقتش ندارم... تازه تفنگ وقتی نو بود نشتی بود الان با اورینگ جدید حل شده!!!
سلام به همگي
اين تايپيكو از اولين پست خوندم تا اخرينش دو روز طول كشيد.Khansariha (327)
چند روز پيش يه دونه از اين اسلحه گرفتم.Khansariha (48)
البته دست دوم.نشتي نداشت و دقتش هم خوب بود تو فاصله 50 متري يه سراميك 1*1 رو درست هدف زد.در حالت نشسته و تفنگ رو پايه بصورت ثابت.يبارم خودم تو فاصله 30 متري يه تيغ صورت تراشي (جيليت) كه بصورت ايستاده بود (T)رو تونستم بزنم البته پايشو و در ضمن تو حالت ايستاده بودم بدون تكيه گاه.Khansariha (219)
من از ساچمه 22 گرين استفاده ميكنم.فروشنده كه دوستم بود گفت اين اسلحه با اين ساچمه از همش بهتر ميزنه.
يه چيز ديگه اينكه من از شكل طراحي اونم خيلي خوشم مياد و مخصوصا از گلنگدن اون يجورايي ادمو ياد تفنگاي برنو و 270 ميندازه و اينكه خيلي ها ميگن ضامنش جاي خوبي نيس من خيلي خوشم اومد كه كنار ماشه هستش.
من با دوربين خريدم 2 ميليون.اسلحه خيلي تميز بود و هيچ مشكلي نداشت خط و خشم روش نبود.
نوع دوربينشم ديانا 4*24*40 هس.اگه اشتباه نكنم.
اينم عكسش هس اساتيد محترم ميشه نظرتونو بگين؟ممنون ميشم.
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

مبارکه دوست عزیز.شما یه بسته بارکودا مچ بگیر.(بارکودا نه ها.بارکودا مچ)ببین چجوری عالی میزنه.نتیجشو همینجا اعلام کن
با جی اسبی 18 گرینی هم خیلی خوب میزنه .... باراکودا مچ چون تلورانس وزنی فاجعه ای داره ، اگر دستچین بشه خیلی عالی میزنه . اما جی اسبی دستچین نمیخواد . من خودم باراکودا مچ دستچین استفاده میکنم ولی فاصله زیر 50 متر رو جی اس بی میزنم
ممنون از نظرات و راهنمايي دوستان
ببخشيد نظرتون درباره قيمت ونوع دوربينش چي هس؟
من مقايسه دوربين سنتر و ديانا رو خوندم ولي باز نظرتون چي هس؟
تو اولين فرصت با اون ساچمه ها امتحان ميكنم خبر ميدم
(2016-02-21 11:17 AM)mojtabaBSA نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
ممنون از نظرات و راهنمايي دوستان
ببخشيد نظرتون درباره قيمت ونوع دوربينش چي هس؟
من مقايسه دوربين سنتر و ديانا رو خوندم ولي باز نظرتون چي هس؟
تو اولين فرصت با اون ساچمه ها امتحان ميكنم خبر ميدم

هم قیمتش خیلی خوبه هم دوربینش.مبارکت باشه
سلام
يه سوال داشتم
يبار موقع تيراندازي وقتي گلنگدن رو كشيدم بعدش كه خواستم شليك كنم ، شليك نكرد Khansariha (290)انگار اسلحه مسلح نشده بود اما باز دوباره اينكارو كردم كه اينبار گلنگدن تو حالت عقب ايست نميكرد مسلح نميشد و برميگشت سرجاشKhansariha (367)
خشاب رو برداشتم يبار ديگه امتحان كردم شليك كرد
تفنگ دوستمم يبار اينجوري شد
دوستان كسي اين مشكل رو داشته و ميدونيد از چي هست؟
ممنون ميشم راهنمايي كنيد
(2016-02-21 08:11 PM)mojtabaBSA نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام
يه سوال داشتم
يبار موقع تيراندازي وقتي گلنگدن رو كشيدم بعدش كه خواستم شليك كنم ، شليك نكرد Khansariha (290)انگار اسلحه مسلح نشده بود اما باز دوباره اينكارو كردم كه اينبار گلنگدن تو حالت عقب ايست نميكرد مسلح نميشد و برميگشت سرجاشKhansariha (367)
خشاب رو برداشتم يبار ديگه امتحان كردم شليك كرد
تفنگ دوستمم يبار اينجوري شد
دوستان كسي اين مشكل رو داشته و ميدونيد از چي هست؟
ممنون ميشم راهنمايي كنيد

سلام شما از 230 بار تا 100 بار باید 45 تا شات داشته باشین اگه از این کمتر باشه شات هاتون مثلا 40 شات ممکنه بعضی وقت ها اسلحه کوک نشه. اگه به این مشکل برخوردین قنداق رو باز کنین الن پشت فنر رو نیم دور شل کنین بعد تعداد شات هاتون رو تنظیم کنین که دیگه مشکل براتون پیش نیاد موفق باشید.
سلام
ببخشيد يه سوال داشتم
وقتي مخزن اسلحه رو پر كرديم تا چه مدت اشكالي نداره پر باشه؟
يعني اگه يه مدت ازش استفاده نميكنم بايد مخزن خالي باشه؟
آيا راهي هم داره بدون شليك مخزن رو خالي كنيم؟
صفحه ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51
لینک مرجع