انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،

نسخه کامل: معرفی بوکانیر BSA buccaneer
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
صفحه ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51
باسلام . دوستان ی بوکانیر هست که صاحبش انرا پشت شیشه ماشین گذاشته که بر اثر گرمای بیش از حد اولا باعث خراب شده گیج شده و ایراد مهم ان الان تفنک هیچ قدرت ندارد و در حدی هست که ساچمه از لول خارج میشه که تفنگ را باز کردم وتمام اورنگهاش از جمله اورنگ ریز والو هم تعویض شد و الان هیچ گونه نشتی نداره ولی مشکل قدرت بر طرف نشد که شک خودم بر فنر چکش هست حال اگر دوستان تجربه و یا علت نداشتن قدرت را دارن ممنون میشم راهنمایی کنن . با تشکر
Khansariha (256)
برادر (abdanan)Khansariha (8)
والو رو در بیار از پشت فوت کن سوزن رو با دستت فشار بده ببین باد رد میکنه شاید سوزن گیره یا یه تیکه اورینگ روزنه ترانسپورتر مسدود کردهKhansariha (215)
سوزن رو با روغن سلیکون چرب کن امکان داره بر اثر گرما خشک شده باشه چکش هم یک مقدار چرب کن که بتونه بازی کنه و ضربه بزنه فنر فابریک سوزن رو بزار اگر فنر نرم باشه یک سره از لوله باد رد میکنه سفت باشه والو خوب باز نمیشه تلرانس بالا میره از گیریس استفاده نکن چون استکاک ایجاد میکنه :روزنه ترانسپورتر لوله رو هم چک کن Khansariha (215)
ممنون اقا ضیا همه موارد برسی شد و اورنگاش همه تعویض کردم با چند نوع فنر تست کردم ولی باز فایده نداشت وقتی که فشار مخزن کم میشه و همچنین فشار پشت والو هم کم میشه قدرتش بهتر میشه و لوازم همه نرم و روان هستند از نظر ظاهری و تست هیچ مشکلی مشاهده نمیشه و لی ضربه چکش به والو ضعیفه چون با ضربه دستی که به چکش وارد میکنم قدرتش خوبمیشه فنر چکش هم عوض کردم باز فایده نداشت. اگر دوستان نقشه دارن ممنون میشم برام ارسال کنن.
برادر افتاب هیچ ربطی به فنر چکش نداره اگر فنر ضعیف شده پس فنر رو تعویض کن Khansariha (214)
(2015-08-07 01:36 PM)abdanan نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
ممنون اقا ضیا همه موارد برسی شد و اورنگاش همه تعویض کردم با چند نوع فنر تست کردم ولی باز فایده نداشت وقتی که فشار مخزن کم میشه و همچنین فشار پشت والو هم کم میشه قدرتش بهتر میشه و لوازم همه نرم و روان هستند از نظر ظاهری و تست هیچ مشکلی مشاهده نمیشه و لی ضربه چکش به والو ضعیفه چون با ضربه دستی که به چکش وارد میکنم قدرتش خوبمیشه فنر چکش هم عوض کردم باز فایده نداشت. اگر دوستان نقشه دارن ممنون میشم برام ارسال کنن.
سلام
دوست عزیز
حقیقتش من خیلی سایتای مختلف رو گشتم ولی پیدا نکردم ولی ظاهرا نزدیکترین نقشه به چیزی که شما میخواین این نقشه شماتیک هستش اینم سایت مورد نظر و شماتیک تفنگ شاید به دردتون بخوره بوکانیر اس ای
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

داخل خود سایت که رفتید دیاگرام کل تفنگ هستش روی هر قطعه که کلیک کنید یا ضربه بزنید صفحه توضیحاتش باز میشه کلن چیز به درد بخور و جالبیه خودم که خیلی باهاش حال کردم حتی قیمت قطعاتم میده امیدوارم کارتون رو راه بندازه
یا حق
ممنون دوست عزیز این نقشه متاسفانه فرق داره با بوکانیر فقط در چند قلم مشترکن که مشکل کشا نیستند باز هم از لطف وهمکاریتون ممنونم.Khansariha (8)
اقا ضیا فنر هم عوض شده ولی فایده نداشت در این عیب فقط یک فن کوزه گری هست .
(2015-08-07 06:31 PM)abdanan نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
ممنون دوست عزیز این نقشه متاسفانه فرق داره با بوکانیر فقط در چند قلم مشترکن که مشکل کشا نیستند باز هم از لطف وهمکاریتون ممنونم.Khansariha (8)
اقا ضیا فنر هم عوض شده ولی فایده نداشت در این عیب فقط یک فن کوزه گری هست .

دوست عزیز فکرنمیکنم افتاب و گرما بتونه تاثیری روی قسمت های فلزی تفنگ از جمله فنر چکش و سیستم ماشه و لودینگ و .... ایجاد بکنه.
اورینگ ها رو چک کردید پس پرت هوا هم نداریم
حالا که فنر رو عوض کردید و نتیجه نگرفتید پس به احتمال زیاد مشکل از سیستم سوزن و قسمت های متحرک والو هستش که حالا به هر علتی گیر کرده و سخت کار میکنه که باید سرویس و روان کاری بشه
Khansariha (8)
با تشکر اقا رویال ولا سوزن هم روانه و حتی فنر والو هم با نمونه نرمتر عوض کردم یعنی هر کاری که به ذهن دوستان میرسه انجام دادم ولی نشد که نشد دیگه خودم هم مثل تفنگ هنگ کردم خخخخ چون جایی نمونده که بررسی نکرده باشم اخه تفنگ دو ماه پیش اک خریداری شده و تا لحظه ای که پشت شیشه گذاشتم عالی کار میکرد که یهو اینجوری شد و تفنگ تا کنون هم باز نشده بود سوزن والو هم بادست تست کردم تا اخر نرم و روان هست و بدون مشکل حرکت میکنه فنر خودش هم بعید میدونم خراب شده باشه چون همون زوری که قبلا برای مسلح کردن نیاز داشت کم نشده .پلی امید سوزن والو هم شکل ظاهریش سالمه و دفرمگی نداره .
سیستم ماشه رو چک کنین رو چندین حالت بمینین ماشه گیر نیست بعد کشیدن ماشه تا اخر فشار بدینو نگه دارین
صفحه ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51
لینک مرجع