انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،

نسخه کامل: زاجکاری و مراقبت از زاج
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
صفحه ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26
(2012-09-10 10:56 PM)mhrSB نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(2012-09-10 10:54 PM)SadeghS نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دوستان تو یه مرحله گفتن قبل زاج کاری سلاح رو با تینر ده هزار لوله و قسمت های فلزی رو تمیز کنیم ... میخواستم بدونم بجای تینر میشه از الکل سفید استفاده کرد ؟؟؟

میگن تینر به خاطر این که تمامی چربی ها را از بین میبره.اما فکر نکنم الکل سفید به غیر از ضدعفونی کردن کار دیگه ای بکنه.
این جوری که معلومه شما دارین دو تا اسلحه را باز سازی میکنین.انشاا... موفق باشین.Khansariha (8)

پس باید همون تینر 10هزار رو بگیرم ... سپاس

بله اگه خدا بخواد دو تاشون رو دارم درست راستی میکنم Khansariha (219)
تینر10000 یا انژکتور شور فرقی نمیکنه.
فقط نکات ایمنی یادتون نره.
الکل هم جزو حلالها میباشد و بعضی از چربیها و رزینها فقط با الکل پاک میشوند.
از دوستان کی اطلاعاتی در مورد زاج کوره ای داره؟
دوامش و کیفیتش نسبت به این زاج آمریکایها یا ...... چطوره؟
Khansariha (60)خسته شدیم بس که زاج کشیدیم (خخخخخخKhansariha (115)
زاج کوره ای بسیار پایدارتر هست
روش خیلی سخت تر هست و حتما باید توسط تعمیر کار ماهر انجام بشه
اطلاعاتی در رابطه با فرایند این نوع زاج کاری دارین؟
در چه دمایی این کار انجام میشه؟
هزینش چقدر هست؟
کیفیتش در چه سطحیه؟ کدر میشه یا براق؟
خخخخخـ! یعنی احسان!?!
با نام خدا و سلام

دوستان کار زاج منم تموم شد Khansariha (48)

اینم عکس از سمباده کشیده شده (قبل از زاج) و عکس از بعد از زاج کشیده شدن سلاح :

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

در کل اعصاب خورد کنه Khansariha (367) ... دوستانم کلی ادم رو ترسوندند که سمیه و مراقب باش و ادمم نمیتونس درست حسابی کار کنه (البته شکی تو سمی بودن نیس و حتما مراقب باشید) Khansariha (8)

از زاج تهران به قیمت 5 تومن استفاده کردم و شیشه پاک کن و پنبه و اب مقطر و اتانول (بهتره تینر ده هزار باشه )و سمباده و ماسک صورت و دستکش هم وسایل مورد نیاز بودن
Khansariha (214)
دوستان مجبورم تو این تاپیک هم اعلام کنم الان این پستهای اخیر چه ربطی به موضوع داره اقا احسان-امیر اقا انتظاری که از شما میره 10 برابر اعضای عادی هست لطفا همکاری کنیدKhansariha (8)
شرمنده امین جان ولی من که یه پست بیشتر ندادم اون هم بخاطر حرف عجیب احسان بود...
صفحه ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26
لینک مرجع