انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،

نسخه کامل: زاجکاری و مراقبت از زاج
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
صفحه ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26
تو ناصر خسرو خیلی راحت پیدا میشه.حداکثر از خودشون بپرس که چه شکلی باید مایع اش کنی.
اب مقطر هم ظرف 5لیتری فکنم3تومن(دقیق یادم نیست)
(2012-09-09 03:14 PM)ganymede74 نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
من جای دیگه ای ندیدم.ممکنه ابزار فروشا هم داشته باشن ولی من ندیدم.

فکر نکنم داشته باشن چون زاج سمیه(تا اون جایی که من میدونم)
اگه شما هم خواستین زاج کاری کنین حواستون باشه.
شما همون مایع رو بگیر خیلی بهتره. واسه دو تا تفنگتون هم یه شیشه 100 سی سی هم کافیه.
شما همون مایع بگیری راحت تر.کیلویی به درد کسی میخوره که کارش این باشه یا بخواهد تعداد زیادی را زاج بزنه،اما برای یکی دوتا ارزش دردسر نداره.
برای زاجکاری دو تفنگتون این مواد رو هم تهیه کنید:
سمباده 300-4 برگ
سمباده 500-4 برگ
آب مقطر-5 لیتر
استن خالص-500 میلی لیتر
(2012-09-09 03:18 PM)mhrSB نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
تو ناصر خسرو خیلی راحت پیدا میشه.حداکثر از خودشون بپرس که چه شکلی باید مایع اش کنی.
(2012-09-09 03:14 PM)ganymede74 نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

ممنونم دوست عزیز حتما توصیه تون رو جدی می گیرم.
دکتر?!???!????
محراب به اون بنده خدا بود...
(2012-09-09 03:41 PM)THUNDER نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دکتر?!???!????
محراب به اون بنده خدا بود...
من با اقایSadeghS بودم.
(2012-09-09 03:38 PM)ganymede74 نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(2012-09-09 03:18 PM)mhrSB نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

ممنونم دوست عزیز حتما توصیه تون رو جدی می گیرم.

البته نمیدونم در حدی است که نیاز به ماسک داشته باشه یا نه(در زمانی که سمباده میزیم).اما میشه با گذاشتن ماسک اطمینان حاصل کرد.
منم اگه بخواهم این کار را بکنم حتمی ایمنی را در اولویت قرار میدهم.(ماسک و دستکش)
بله. بخار زاج سمی هست و تماس آن با پوست هم خطرناکه.
و همونجور که دکتر قبلاً گفتن باید در هنگام کار با زاج حتماً از دستکش و ماسک استفاده کرد و این کار رو در فضای آزاد و دور از اطفال و حیوانات خانگی انجام داد.
دوستان تو یه مرحله گفتن قبل زاج کاری سلاح رو با تینر ده هزار لوله و قسمت های فلزی رو تمیز کنیم ... میخواستم بدونم بجای تینر میشه از الکل سفید استفاده کرد ؟؟؟
(2012-09-10 10:54 PM)SadeghS نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دوستان تو یه مرحله گفتن قبل زاج کاری سلاح رو با تینر ده هزار لوله و قسمت های فلزی رو تمیز کنیم ... میخواستم بدونم بجای تینر میشه از الکل سفید استفاده کرد ؟؟؟

میگن تینر به خاطر این که تمامی چربی ها را از بین میبره.اما فکر نکنم الکل سفید به غیر از ضدعفونی کردن کار دیگه ای بکنه.
این جوری که معلومه شما دارین دو تا اسلحه را باز سازی میکنین.انشاا... موفق باشین.Khansariha (8)
صفحه ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26
لینک مرجع