انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،

نسخه کامل: زاجکاری و مراقبت از زاج
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
صفحه ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26
دوستان تمام اقسام روغن باعثه پاك شدنه زاج ميشن و بعد زاجكاري هم براي پاك كردن زاج اضافي از روغن استفاده ميكنيم هر زاج عمري داره و هر چند سال تفنگو بايد زاج زد و هر كاري بكني به مرور زمان پاك ميشه
به درخواست دوباره دوستان (اقا احسان ) نام این تاپیک به ((زاجکاری و مراقبت از زاج)) مجددا تغییر یافت . Khansariha (8)
البته احسان جان چون بار فنی و مراقبتی سلاح درش لحاظ هست بهتر بود بجای بخش ازاد این تاپیک را در بخش ((ساخت ابزارالات مختلف و تعمیرات)) ایجاد میکردید. Khansariha (214)
من امروز رفتم فردوسی و ناصرخسرو و قیمت زاج گرفتم کیلویی 2.5و5.5ازدومغازه مختلف.
یکیشون گفت پودر داره و نباتی که پودرش برای زاج کاری راحت تره.
(2012-06-17 11:57 AM)ganymede74 نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دامون عزیز هیچ مشکلی نداره.با خیال راحت استفاده کن مخصوصا برای قنداق که عالیه.البته نیازی به زیاد استفاده کردن نیست.Khansariha (8)

مهدی جان ممنونم که پاسخ من و دادین و شرمنده که من دیر جواب دادم
شما بهتر به خواص شیمیاییه پارافین آشنایی دارین بنا بر این من با خیال راحت استفاده میکنم Khansariha (214)
واقعا خیالم و راحت کردین چون نگران استفاده از این ماده چه واسه زاج چه واسه پلی استر بودم
سپاس
دامون جان مخلصیم.
فقط دقت کن نوع پارافینی که می گیری، گرید بهداشتی و طبی باشه.چون بهترین کیفیت رو اونا دارن.Khansariha (8)
(2012-06-25 02:02 PM)ganymede74 نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دامون جان مخلصیم.
فقط دقت کن نوع پارافینی که می گیری، گرید بهداشتی و طبی باشه.چون بهترین کیفیت رو اونا دارن.Khansariha (8)
مهدی جان دقیقا کدوم؟
چون به داروخونه چی که میگی پارافین میخوام ؟؟؟ میگه خوراکی میخوای یا صنعتی ... البته اگر اشتباه نکنم !!!
گرید بهداشتی و طبی بخوایم بگیم بهش میگه ما همینو داریم من نمیدونم Khansariha (290)Khansariha (290)Khansariha (290)
خخخخ همون خوراکی میلاد جان.خالص ترین نوعش هست.Khansariha (8)
[quote='mhrSB' pid='75323' dateline='1340270866']
من امروز رفتم فردوسی و ناصرخسرو و قیمت زاج گرفتم کیلویی 2.5و5.5ازدومغازه مختلف.

کیلویی 2.5و5.5 هزار -ميليون -ميليارد تومن يا دلار يا فرانك ............
با سلام
دوستان ارزانترین و ساده ترین روش زاجکاری چی هست؟ چه موادی مورد نیازه؟
امیر حسین جان برای زاج کاری روش های مختلفی هست که روش کوره ای از همه بهتره ولی دردسر بیشتری هم داره
به نظرم اگه زاج آمریکایی گیر بیاری به راحتی میتونی زاج کاری کنی
اول محل مورد نظر رو خوب تمیز کن و بشور
بعد با سشوار اون محل رو گرم کن و بعد با یه پنبه مقدار کمی زاج رو از بالا به پایین به صورت یکنواخت روی اون محل بکش
دقت کن مقدار زاج روی پنبه نباید زیاد باشه که چکه کنه و باعث غیر یکنواختی رنگ زاج بشه
آخر کار هم با یه نبه خشک به آرومی خیسی زاج رو خشک میکنیم
اگه بار اول خوب در نیومد 20 دقیقه صبر کن تا زاج خشک بشه و بعد دوباره زاجکاری کن
آخر کار با روغن یا اسپری اونجا رو چرب کن و بذار خوب خشک بشه
اگه زاج آمریکایی اصل گیرت بیاد خیلی خوبهKhansariha (8)
صفحه ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26
لینک مرجع