انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،

نسخه کامل: زاجکاری و مراقبت از زاج
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
صفحه ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26
یکی از روش های رنگ آمیزی سلاح اصطلاحا زاج هفت رنگ است، در توصیفی که در آدرس زیر از زاج کاری هفت رنگ نموده است : علاوه بر زیبایی خاض سلاح ، این روش یک لایه مقاوم روی سطح فلز ایجاد کرده که مانع فرسایش مکانیکی شده و صیقلی بودن سطح هفت رنگ باعث کاهش چشمگیر اصطکاک شده که اثر آن در حرکت گلن گدن محسوس می باشد. داخل صفحه لینک زیر یک فیلم هم به طور اتو ماتیک پخش شده که نحوه انجام این کار را نمایش می دهد. پودر سیاه رنگ اضافه شده در داخل فیلم ، زغال حیوانی یا استخوان حرارت دیده است.

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

نمونه ای از کارهای شرکت ماکس ارن آلمانی:

[تصویر: 1.jpg]

[تصویر: 2.jpg]

[تصویر: 3.jpg]

[تصویر: 4.jpg]
سلام دوستان wd40 اصل زاج رو پاک میکنه ؟اسیدی هست ؟Khansariha (8)
سلام دوستان کسی از زاج شیرازاستفاده کرده کیفیتش چطور هست زاج هم تاریخ انقضا داره
زاج شیراز زاج خوبیه ولی من از این زاج سوپر بلو هم استفاده کردم-با اینکه آمریکایی اصل نیست- از شیراز ماندگاری و دوام و رنگ بهتری داشت.البته کیفیت کار نهایی بیشتر از اینکه به خود زاج بستگی داشته باشه به پرداخت زیرکار و بعد به روغنکاری و پولیش خوب زاج بستگی داره.Khansariha (8)
(2015-10-25 12:18 PM)mehrdads نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام دوستان wd40 اصل زاج رو پاک میکنه ؟اسیدی هست ؟Khansariha (8)

نه اصلا رو زاج تاثیری نداره.خیالت راحتKhansariha (8)
داداش نگفتی زاج تاریخ مصرف داره یعنی فاسد شدنی هستش
سلام این روغنی که باید اخر کار استفاده بشه حتما باید روغن خاصی باشه ایا میشه از روغنای دیگه استفاده کرد مثل روغن چرخ خیاطی یا روغن برق
روغن پارافین بهتر از همه س.ولی همون روغنای مخصوص تفنگ و حتی همین چرخ هم خوب جواب میده.
سلام لول تفنگ شادو که صاحب قبلیش خراب کرده بود تونستم ترمیمش کنم با استفاده از تجربیات دوستان گلم که عمرشون اندازه گل نباشه
زاج تهران12000 اب مقطر3لیتری1000 کاغذسمباده600پی 1500تینر10000مایع ظرفشویی پنبه دستمال کاغذی دستکش روغن خودم داشتم سشوارم برا زود خشک کردن
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

قبل عمل
بعدعمل

ولی برای بار اول که تجربه نداشتم خوب شد راضیم ازش ولی از دور دل میبره از نزدیک.......
به نظرم روغن پایان کار خیلی مهمه من از روغن ماشین اصلاح استفاده کردم
سلام دوستان عزیزKhansariha (8)Khansariha (8)جدیدا با یک مشکلی مواجهه شدم Khansariha (8)بعد از زاج کاری وروغن زدن تفنگ دچار زنگ زدگی میشودKhansariha (290)در زاج دنیا این زدگی بیشتر هم هست ؟؟Khansariha (290)Khansariha (290)؟؟باتشکر
شما زاج میزنی که از زنگ زدن جلوگیری کنی!!!!!! چرا بعدش زنگ میزنه!!؟؟؟؟؟؟!!!!
صفحه ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26
لینک مرجع