انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،

نسخه کامل: زاجکاری و مراقبت از زاج
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
صفحه ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26
سلام Khansariha (8)
یه تیکه میله ی فولادی هستش که کاملا زنگ زده.و چون دارم باهاش کار میکنم قصد دارم یه زاج روش بزنم که هم ظاهرش بهتر بشه و هم زنگ ها از بین بره.
فقط چند تا سوال :
1/ میترسم زاج کاریم خوب از اب در نیاد و بشه مثل دوستمون که عکسشو گذاشته ؟!
2/خودش یه زاج قدیمی داره.روغی چیزی نیست که بشه بهش زد تا فقط زنگ ها رو از بین ببره و یه جلا بهش بده !؟
(2013-12-28 07:18 PM)royall نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام Khansariha (8)
یه تیکه میله ی فولادی هستش که کاملا زنگ زده.و چون دارم باهاش کار میکنم قصد دارم یه زاج روش بزنم که هم ظاهرش بهتر بشه و هم زنگ ها از بین بره.
فقط چند تا سوال :
2/خودش یه زاج قدیمی داره.روغی چیزی نیست که بشه بهش زد تا فقط زنگ ها رو از بین ببره و یه جلا بهش بده !؟

سلام دوست عزیز من زاج کاری زیاد انجام دادم با همه نوع زاج تهران زاج شیراز زاج ترکیه زاج bsa هیکدام فابریک کارخانه نشد که نشد بعد مدتی پاک میشه میگن باید زاج کوره ای بزنی حالا چطور نمیدونم !!!!!!!!!! بعضی اسلحه سازهای حرفه ای خوب میزنن اما به ما که نشان نمیدن Khansariha (48)
(2013-12-28 07:38 PM)shekarmi نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(2013-12-28 07:18 PM)royall نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام Khansariha (8)
فقط چند تا سوال :

سلام دوست عزیز من زاج کاری زیاد انجام دادم با همه نوع زاج تهران زاج شیراز زاج ترکیه زاج bsa هیکدام فابریک کارخانه نشد که نشد بعد مدتی پاک میشه میگن باید زاج کوره ای بزنی حالا چطور نمیدونم !!!!!!!!!! بعضی اسلحه سازهای حرفه ای خوب میزنن اما به ما که نشان نمیدن Khansariha (48)

مرسی.
همون طور که عرض کردم خیلی حساس نیست.چون یه تیکه فوداده دیگه.
فقط میخام این زنگارش از بین بره و یکم ضاهرش بهتر بشه.
شما چی پیشنهاد میدید ؟
سمباده نرم بکشید که زنگش پاک بشه بعد با آب جوش و سیم ظرف شور وپ ودر رختشویی تمییزشستشو بده بعد بزار یه گوشه که کاملا خشک بشه پنبه بیار و پنبه ها رو ریز ریز گرد کن هر پنبه رو یه بار آغشته به زاج کن و دو بار روی فلز بکش که رنگ بگیره بعد که تمام شد بزار یکروز خشک بشه فلز رنگ زنگ زده میگیره حالا باید یه دستمال به روغن ماشین آغشته کنی و روی فلز آنقدر بکشی که خیلی روغنی بشه یه روز بعد روغن را با دستمالی تمییز خشک میکنی کار شما آمادس .......سوالی بود در خدمتم......Khansariha (48)
خیلی لطف کردید Khansariha (8)
چون اولین تجربهم هستش میپرسم.
(اگه قرار باشه سلاح هم زاج کاری بشه)جای خطا نداره ؟! اگه بد شد میشه جبرانش کرد ؟
(2013-12-28 08:05 PM)royall نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(اگه قرار باشه سلاح هم زاج کاری بشه)جای خطا نداره ؟! اگه بد شد میشه جبرانش کرد ؟

خیالت راحت اگر مواردی که گفتم دقیق رعایت کنی تفنگ رو هم زاج بزن ... جای جبران هم داره دوبارهم میتونی سمباده بزنی و... از اول.. امیدوارم اینطور نشه اگر هم شد خیالی نیست
(2013-12-28 08:10 PM)shekarmi نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(2013-12-28 08:05 PM)royall نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

خیالت راحت اگر مواردی که گفتم دقیق رعایت کنی تفنگ رو هم زاج بزن ... جای جبران هم داره دوبارهم میتونی سمباده بزنی و... از اول.. امیدوارم اینطور نشه اگر هم شد خیالی نیست

ممنون از لطف بزرگ شما
سلام
ببخشین که این سوالو اینجا مطرح میکنم.
یکی از رفقا اسلحه دولول قدیمی داره که توی هر کدوم از لوله هاش حدوداوسطای لوله به اندازه ساچمه شماره 1 خال سیاه است
چیکارش کنیم ؟؟؟
ایا تو دراز مدت مشکلی پیش میاره؟؟؟
اگه کرم کاری بشه مشکل حل میشه؟؟
(2014-01-01 09:24 PM)kuzey نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام
ببخشین که این سوالو اینجا مطرح میکنم.
یکی از رفقا اسلحه دولول قدیمی داره که توی هر کدوم از لوله هاش حدوداوسطای لوله به اندازه ساچمه شماره 1 خال سیاه است
چیکارش کنیم ؟؟؟
ایا تو دراز مدت مشکلی پیش میاره؟؟؟
اگه کرم کاری بشه مشکل حل میشه؟؟

سلام این خوردگی داخل لول ناشی از پاک نکردن داخل لول بعد از شکار است... باروت سوخته داخل لول که بماند و با رطوبت ترکیب شود به ماده خورنده تبدیل میشود که کروم داخل لول توان مقاومت ندارد و خورده میشود .... این یه عیب محسوب میشود اما خیلی مهم نیست اگر خوردگی خیلی شدید باشد نباید از قشنگهای قوی استفاده کرد اگر به این موضوع حساس بودید و تفنگ هم تفنگ با ارزشی است میتوانید توسط اسلحه سازهایی که کروم کاری میکنند تفنگ را کرم کاری کنید
مدتی بودروی لوله پنج تیرکارمیکردم تا زاج بزنم وبالاخره امروز تموم کار شد
زاج اولیه لوله
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

پرداخت قبل از زاج
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

اتمام کار

صفحه ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26
لینک مرجع