انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،

نسخه کامل: زاجکاری و مراقبت از زاج
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
صفحه ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26
(2014-08-23 06:36 AM)KRALMAGNUM نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام این زاج رو یکی از دوستام خریده بود تا 2 ماه پیش ازش داشت هرچی بهم گفت بیا ببر بعدا به دردت میخوره الان تویه بازار گیرت نمیاد گوش بهش ندادم گفتم مثه قبل داره لاف میزنه.
اما الان باورم شد که نیست نمردیم و یه روده راست تویه شکم این ادمی زاد پیدا شد خخخخ.
بگذریم. دوستان زاج تهران من تاییدش نمیکنم چون استفاده کردم بعد از مدتی تغییر رنگ داده......
اینجا جاش نیست حواسم نبود اینجا یه تاپیک دیگست اقا صادق زحمت انتقال پستم افتاد گردن شماKhansariha (8)
ادامه بحث در تاپیک مربوطKhansariha (8)
یا علی
(2014-08-22 09:22 PM)KRALMAGNUM نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(2014-08-20 10:30 AM)KRALMAGNUM نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

سلام مدیریت محترم پستمو انتقال دادم در تاپیک مربوط به خاطر نبودن گزینه حذف لطفا زحمت حذفش رو بکشین در این تاپیک دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
درودKhansariha (8)

بالاخره تو این انجمن کسی پیدا میشه که مراحل زاجکاری گرم رو بلد باشه به ما هم یاد بده؟

کلی دعا خیر پشتشه ها .....
من بلدم ولی یه رااااازه خخخخخخ
اول یه استادی به نام اقای larryکه تو یوتوب فیلمش هست midway
بسیار عالی مراتب رو توضیح میده
وسایل مورد نیاز
1سمباده 400 ابی رنگ
2سمباده2000 ابی رنگ

3محلول اب نمک
4 بخار شو
5 -1 kg سود
6- 1kg شوره
7-دیگ در ابعاد موردنظر
8-اب
9-شعله
سلام دوستان
یک خط کوچیک روی زاج اسلحه رو چه طوری میشه برطرف کرد ؟ میشه زاج مایع خرید و روی اون قسمت زد تا دیگه اون خط توی چشم نیاد ؟
تجربه شماره 2345 خخخخخ

اصلا نباید رو زاج رفتگی زاج زد چون یه زاج رفتگی بزرگتر رو به ارمغان میاره و این روند ادامه میابد تا اینکه بالاخره با ید زاج پخته بزنی
پس فکر کن نیست
دوستان درمورد زاج کاری گرم و لوازم مورد نیاز اگر راهنمایی بفرمایید ممنون میشم.
من یه بار اینو گفتم که ابزار میخواهد
من بلدم ولی یه رااااازه خخخخخخ
اول یه استادی به نام اقای larryکه تو یوتوب فیلمش هست midway
بسیار عالی مراتب رو توضیح میده
وسایل مورد نیاز
1سمباده 400 ابی رنگ
2سمباده2000 ابی رنگ
نکته هر چقدر این 2 مرحله بهتر انجام بشه زاج بهتر میشه

3محلول اب نمک
4 بخار شو
5 -1 kg سود
6- 1kg شوره
7-دیگ در ابعاد موردنظر
8-اب
9-شعله
باسلام خدمت دوستان

دوستان من لول ساچمه زنم رو میخوام زاج بزنم تو صفحات قبلی خوندم که زاج کوره ای بهتره.توشهر ماجایی هست که زاج کوره ای میزنند حدود350تومان بابت تکلول

مانو فرانس گفت میگیرم.ولی مطمن نیستم که زاج خوب خارجی استفاده کنه.احتمال زیاد همون زاج ایرانی استفاده میکنه.میخواستم ازاساتید بزرگوار نظربخوام که زاج

آمریکایی بگیرم خودم دستی بزنم بهتره؟یابدم زاج ایرانی کوره ای بزنند؟
دوست عزيز
اگه قراره زاج دستي بزني قبل از هر چيز به يه اعصاب فولادي احتياج داري
و سمباده 400 وبعد 2000 ابي رنگ
اما 350 برا تك مانوفرنس حقيقتا ظلميست بس بزرگ
من 2 لول بقل بلزيك رو تو گيلان با 200 زاج پخته زدم اونم موادخارجي
(2015-01-10 10:10 PM)sada نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
باسلام خدمت دوستان

دوستان من لول ساچمه زنم رو میخوام زاج بزنم تو صفحات قبلی خوندم که زاج کوره ای بهتره.توشهر ماجایی هست که زاج کوره ای میزنند حدود350تومان بابت تکلول

مانو فرانس گفت میگیرم.ولی مطمن نیستم که زاج خوب خارجی استفاده کنه.احتمال زیاد همون زاج ایرانی استفاده میکنه.میخواستم ازاساتید بزرگوار نظربخوام که زاج

آمریکایی بگیرم خودم دستی بزنم بهتره؟یابدم زاج ایرانی کوره ای بزنند؟

باسلام مجددخدمت دوستان

اگراساتیدلطف کنن جواب سوال بنده رو بفرماین ممنون میشم.
صفحه ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26
لینک مرجع