انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،

نسخه کامل: زاجکاری و مراقبت از زاج
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
صفحه ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26
برادر عزیز شما راه منو یه بار امتحان کن متوجه فرقش میشی
دستمال کاغذی پرزی نمیده که ایجاد مشکل کنه.شما به عنوان راه قبل از آخر یه بارم این کار رو انجام بده نهایتا یکم وقتت رو میگیره
این دستمال هم که از پیش خودم نمیگم که یه سرچ تو نت بزنی میبینی (من الان لینکش یادم نیست)
خلاصه به من بعد مدت ها جواب داد(خیلی فرق داره تا با پنبه زاج رو بکشی)البته شما میتونید از پارچه بدون پرز هم استفاده کنی که خیال خودت راحت تر بشه
همین زاج سرد کلی خطرناکه(من عینک نزدم چشام میسوزه) و نمیارزه خودت انجام بدی دیگه زاج گرم که جای خودشو دارهKhansariha (256)
من دیدم که با پنبه میزنن ولی وقتی میگید پس احتمالا بهتره
سلام
همونطور که گفته بودم عکس های قبل و بعد از زاج کاری رو میذارم
ضمنا تفنگ دست یه تراشکار ناشی دوباره زاجش داغون شد.گذاشته بودم پیشش تا اندازه هاشو بگیره اینقد دستمالی کرده بودش و به این ور اونور کوبیده بودش که زاجش که هنوز کامل نگرفته بود رفت.تازه اگه سر وقت نرسیده بودم داشت خود تفنگ رو هم میتراشید
واقعا زاج کارخونه یه چیز دیگست و اگه من یه تفنگ دیگه داشته باشم تا مجبور نباشم زاجکاریش نمیکنم
این از ابزار زاجکاری
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

این از قبل زاج کاری و بعد سمباده زنی
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

و این هم بعدش

اینم طریقه زاج زدن به دستمال

به خاطر کیفیت پایین عکس ها عذرخواهی میکنم
موفق و سربلند باشید
داداش مه که نفهمیدم چه شد لینکایی که گذاشته بودی رفت تو جی میل
باز نمیشهKhansariha (172)
سلام
کسی هست که مراحل زاجکاری را برای ما مبتدی ها از صفر تا صد با عکس و توضیح بزاره؟
سلام
من یوزر پسورد آپلود سنتر انجمن یادم رفته ایمیلم هم بلاک شده الانم ارور میداد مجبور شدم از جیمیل آپ کنم
شما یه جیمیل بساز و از مرورگرت وارد جیمیلت شو بعد که کلیک کنی رو عکس میاره
یا از دوستان کسی میتونه دوباره آپ کنه خودم هم ممنون میشمKhansariha (8)Khansariha (8)
man in karaio ke goftin anjam dadam ama bazam axaroKhansariha (290) baz nakard
(2015-07-09 05:06 PM)rrrreza نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
man in karaio ke goftin anjam dadam ama bazam axaroKhansariha (290) baz nakard

سلام دوست عزیزKhansariha (8)Khansariha (8) لطفا فارسی را پاس بدارید Khansariha (367)Khansariha (367) باتشکر
(2015-07-09 02:56 PM)rrrreza نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام
کسی هست که مراحل زاجکاری را برای ما مبتدی ها از صفر تا صد با عکس و توضیح بزاره؟

دوست عزیز تاپیک رو کامل بخونید چند بار تمام مراحل زاجکاری گفته شده فقط بیست صفحه هست
سلام دوستان شرمنده
با کمک یکی از دوستان مشکل حل شد
حالا من باعث شدم یه جیمیلم برای خودتون بسازین خخخخKhansariha (8)Khansariha (8)
اینم لینک های خود انجمن

صفحه ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26
لینک مرجع