انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،

نسخه کامل: زاجکاری و مراقبت از زاج
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
صفحه ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26
سلام.تشکر از جوابتون اتفاقا داشتم لینکهای مرتبط و میخوندم که متوجه شدم مخلوطی از چند محلول و تقریبا مشابه گالوانیزه کردن لوله ها هست ی چیزی شبیه به اون که با تصورات بنده فرق داشت.اما همین روش یاده خیلی کار آمد تره.کلا هزینه چقدر شد اقا ثاقب
اول لینکها باز نمیشد اما بعد دیدم .در مورد زاجکاری هم به نظر با کیفیت و قابل قبول میاد و از زاجکاری های دستی که دیدم کیفیت بالاتری داره.زاجکاری خوب حوصله زیاد میخواد که شما با ظرافت انجامش دادید.
ba salam khedmate asatide mohtaram
ye baycal gereftam lakehai az zaje lolesh rafte be nazareton bayad zaj kari beshe ya hamin tori bemone moredi nadar
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

inam ax az nazdik
Khansariha (172)
اگه میخواین از زاج سرد استفاده کنین فقط لکه گیری کنین. به صورتی که فقط جاهای که زاجش پاک شده رو زاج بزنین و با مابقی لوله که زاج داره کاری نداشته باشین. ولی برای زاج گرم کل لوله رو انجام بدین چون عمرش از زاج سرد خیلی بیشتر هستش. ولی اگه بخواین کل لوله رو زاج سرد بزنین اذیت میکنه بعد یه مدت استفاده
این ها تجربه شخصی بنده بود چون همه زاج های موجود در بازار رو استفاده کردم.
سلام دوستان عزیزKhansariha (8)Khansariha (8) امروز برای اولین بار وشنیدن تعریف زاج دنیا از این زاج استفاده کردم !!!طبق روش استفاده روی شیشه عمل کردم 1ابتدا سطح فلز مورد نظر کاملا چربیگیری شود 2در سه مرحله پیاپی محلول روی سطح فلز مالیده شود3درانتهاپس از خشک شدن با روغن مخصوص روی محل موردنظر بمالید!!همین کار را انجام دادم ؟؟؟؟سطح مورد نظر بسرعت زنگ زد Khansariha (290)Khansariha (290)!!؟؟؟چرا بعد ازخشک کردن روغن زدن زیاد جالب نشد؟؟لطفا اشکال کارم کجا است؟؟؟Khansariha (8)Khansariha (8)باتشکر فراوان [تصویر: 14320597931.jpg] [تصویر: 14320597932.jpg]
سلام.دوستان روش زاج.کاری گرم و مواد مورد استفاده.در این روش را بدونم.من یک.کوره کوچک برای ساخت چاقو.دارم آیا باید لوله اسلحه را داخل کوره بزارم و یا فقط مواد زاج کاری را باید تو.کوره به عمل آورد .
(2013-12-28 07:56 PM)shekarmi نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سمباده نرم بکشید که زنگش پاک بشه بعد با آب جوش و سیم ظرف شور وپ ودر رختشویی تمییزشستشو بده بعد بزار یه گوشه که کاملا خشک بشه پنبه بیار و پنبه ها رو ریز ریز گرد کن هر پنبه رو یه بار آغشته به زاج کن و دو بار روی فلز بکش که رنگ بگیره بعد که تمام شد بزار یکروز خشک بشه فلز رنگ زنگ زده میگیره حالا باید یه دستمال به روغن ماشین آغشته کنی و روی فلز آنقدر بکشی که خیلی روغنی بشه یه روز بعد روغن را با دستمالی تمییز خشک میکنی کار شما آمادس .......سوالی بود در خدمتم......Khansariha (48)
دوستان عزیز سلام
ی سوال
زاج سرد بهتره یا گرم
زاج ایرانی بهتره یا خارجی
قیمت هم اگر حدودش رو لطف کنید بگین ممنون میشم
از حداقل تا حد اکثر
با سلام۰۰ دوست عزیز زاج گرم بهتر از زاج سرده و دارای ماندگاری بیشتری هست۰۰اگر زاج سرد خارجی اصل پیدا کنی معمولا بهتر از ایرانیه و قیمت زاج ایرانی ۶ تا ۱۵ تومنه و خارجی هم ۴۵ تومان که به اسم امریکایی میفروشن۰۰
(2015-05-21 08:14 AM)berno نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
با سلام۰۰ دوست عزیز زاج گرم بهتر از زاج سرده و دارای ماندگاری بیشتری هست۰۰اگر زاج سرد خارجی اصل پیدا کنی معمولا بهتر از ایرانیه و قیمت زاج ایرانی ۶ تا ۱۵ تومنه و خارجی هم ۴۵ تومان که به اسم امریکایی میفروشن۰۰

دوست عزیز ممنونم از جواب کاملتون
ولی شاید من قسمت دوم سوالم رو بد مطرح کرده باشم
منظورم از حداکثر و حداقل قیمت واسه زاج رو نمیگم، اگر بخوام ببرم بیرون واسه ام زاج کاری بکنن حداقل و حداکثر قیمتی که میگرن چقدره؟
(2015-05-21 10:14 AM)mmohammadi نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(2015-05-21 08:14 AM)berno نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

دوست عزیز ممنونم از جواب کاملتون
ولی شاید من قسمت دوم سوالم رو بد مطرح کرده باشم
منظورم از حداکثر و حداقل قیمت واسه زاج رو نمیگم، اگر بخوام ببرم بیرون واسه ام زاج کاری بکنن حداقل و حداکثر قیمتی که میگرن چقدره؟

چرا مگه خدایی نکرده اسلحه تون زاجش خراب شده؟
به نظرم خیلی وقت نیس که اسلحه گرفتین
صفحه ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26
لینک مرجع