انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،

نسخه کامل: چگونگی دفع حیوانات مزاحم و خطرناک
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
صفحه ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25
سلام دوستان
ممنون از راهنمایی هایتان. مار کمتر از قبل است ولی گاهی در باغ دیده می شوند. شاید وجودش باعث ترس بلبل های انگورخوار بشود و موش های صحرایی را شکار کند ولی خودش یکی از غذاهای مورد علاقه گورکن است. روباه و شغال هم اگر حریف شوند از خوردنش نمی گذرند. دیشب در باغ خوابیدم. تله هم گذاشتم. باد شدیدی می وزید و نمی گذاشت صدایی را تشخیص بدهم. تا صبح چند بار گشت زدم ولی نمی دانم کی گراز وارد باغ شده بود و کلی انگور خورده بود. ردش روی گل ها تازه تازه بود. شغال ها با اینکه زود فرار می کنند ولی گاهی خیلی ناشیانه به تیررس می ایند مثل همین آخری هاKhansariha (256). ولی گرازها خیلی هشیار هستند.
موفق باشید.
اگر گراز مثل شغال دم به تله میداد که چی میشد!!! گراز و میشه ترسوند و پراکنده کرد ولی شغال بخاطر زیادیش نمیشه خیلی روی ترسوندن حساب باز کنید و باید زدشون. راه دیگه نداااااااره. کاشکی منم میتونستم بیام در کنار شما و شبها توی باغ و بستان باشم و دنبال زدن گراز و شغال. تازه هزینه هم از شما نمیخواستم و فشنگم خودم میاوردم فقط شبی یه گوسفند کباب میکردین و میزدیم به بدن. ادرس
سلام آقای کاربخش
ممنون از لطفتان. باغ چه قابلی دارد. راستش فقط ایام تعطیل که فردایش نباید صبح زود به سر کار برم فرصت پیدا می کنم و گشتی می زنم. البته گراز ها خیلی کمتر هستند و گاهگاهی می آیند و به ندرت دیده می شوند.
موفق باشید
دوستان عزیز
توجه داشته باشید اینگونه دفع آفت هم نیاز به مجوز از سوی محیط زیست داره پس لطفا جهت جلوگیری از ایجاد مشکلات بعدی برای انجمن و خود شمادر بازگو کردن بعضی موارد دقت کافی داشته باشید
سلام
بالاخره امشب تماس گرفتن برای زدن سگهای ولگرد. البته دهدار اون منطقه اجازه داده و کتبی هم قرار نامه بده دستمون و با شهرداری هماهنگی کرده که مسول دفع سگهای ولگرده. موضوع بعدی هم اینه که باید حتما توی سه شب و هر شبی حداکثر 8تا زده بشه. خود شهرداری هر دونه 150 هزار تومان میخواسته و اجازه هم نمیده که خودمون اقدام کنیم مگر با پارتی بازی که خوشبختانه طرف ما یه ادم کلفت اونجا داره و کار درست کرده. الان میخوام مقدمات فراهم کنم تا فردا شب چه شود. Khansariha (226)
اگه تو منطقه شما یه چن تا از این برادران چشم بادامی می بود ديگه کار به دفع آفت نمیکشید. خخخخخخخخخخKhansariha (8)
با سلام :
کاربخش جان من متوجه نشدم ، شهرداری برای تلف کردن هر سگ 150 هزار تومن از اهالی درخواست کرده !!!!!!؟؟؟؟؟؟
نگفتند این هزینه برای چیه ؟ 8 سگ در هر شب میشه 1200 هزینه ولی هزینه مصرف شده قطعا کمتر از 300 خواهد بود
اون وقت فکر نکردند مردم بجای پرداخت این مبالغ خودشون اقدام کنند که دردسر بعدی مانند تمیزی معابر و جمع آوری اجساد به دوش شهرداری خواهد افتاد ؟؟؟(اگر لاشه سگی در کنار خیابان افتاده باشد شهرداری مکلف به بردن آن نخواهد بود ؟؟؟؟)
واقعا از اینهمه فکر و کاردانی که یکجا جمع شده در حیرتم !!!!!!خخخخخخخخخخخخخخخخخ
اغا بیان به شهرداری پیشنهاد بدین سگا جمع کنه بدن به چینیا حداقل شکم اونارو سیر میکنه تا الکی کشته بشنKhansariha (8)
تازه میشه صادرات به این بلاد کفر داشته باشن که خود هم ارز آوری داره. خخخخخخKhansariha (8)
(2015-08-20 12:33 AM)کوهنورد نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
با سلام :
کاربخش جان من متوجه نشدم ، شهرداری برای تلف کردن هر سگ 150 هزار تومن از اهالی درخواست کرده !!!!!!؟؟؟؟؟؟
نگفتند این هزینه برای چیه ؟ 8 سگ در هر شب میشه 1200 هزینه ولی هزینه مصرف شده قطعا کمتر از 300 خواهد بود
اون وقت فکر نکردند مردم بجای پرداخت این مبالغ خودشون اقدام کنند که دردسر بعدی مانند تمیزی معابر و جمع آوری اجساد به دوش شهرداری خواهد افتاد ؟؟؟(اگر لاشه سگی در کنار خیابان افتاده باشد شهرداری مکلف به بردن آن نخواهد بود ؟؟؟؟)
واقعا از اینهمه فکر و کاردانی که یکجا جمع شده در حیرتم !!!!!!خخخخخخخخخخخخخخخخخ
سلام استاد خودم
بله گفتن اگر خود شهرداری بخواد بزنه هر دونه سگ 150 تومان و اجازه زدن به دیگران هم اصلا نمیده و این مورد هم چون خود محل یه دهدار داره و طرف تو شهرداری رفیق یک داره
اجازه دادن تا بزنیم اونم خودشون نمیدونم ولی ماها فقط شبی 8تا اجازه دادن ولی حالا تا چی پیش بیاد و چنتا بزنیم. تو شهرداری تنها چیزی که نیست فقط فکر و اندیشه هسته خخخ
خداییش اذیت میکنن و خیلی شدن وگر نه نمیزدیمشون. تا شب.
صفحه ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25
لینک مرجع