انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،

نسخه کامل: چگونگی دفع حیوانات مزاحم و خطرناک
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
صفحه ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25
سلام دوستان
دیروز بعدازظهر به باغ رفتم و گشتی در اطراف زدم. از ردهای به جا مانده روی گل ها متوجه شدم که یکی دو گراز بالغ با تعدادی بچه شب ها به باغ می آیند و حسابی گل بازی می کنند. همچنین متوجه شدم که یک شغال در باغ لانه درست کرده و بچه دارد و همه جا را زیرپا می گذارند. دوستان میدانند که اینها دشمن باغ انگورند. نمیدانم چکار کنم. از طرفی دلم نمی آید در فصل زاد و ولد مزاحمشان شوم واز طرفی یکی دو ماه دیگر که بزرگ بشوند برایمان مشکلی اساسی می شوند.
آقاعلیرضا بالاخره توانستید با تله چیزی بگیرید؟
جناب کاربخش با تشی ها چکار کردید؟
نگذارید این تایپیک خاک بخورد.
موفق باشید
سلام ، اگه باغ فنس کشی نیست ،‌هزینه کنید این کارو انجام بدید ، اگه فنس داره و گراز میاد که دیگه اجلش سر اومده ، رحم نباید کرد .

Sent from my GT-P1000 using Tapatalk
(2016-06-15 11:49 PM)aghashekar نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام دوستان
دیروز بعدازظهر به باغ رفتم و گشتی در اطراف زدم. از ردهای به جا مانده روی گل ها متوجه شدم که یکی دو گراز بالغ با تعدادی بچه شب ها به باغ می آیند و حسابی گل بازی می کنند. همچنین متوجه شدم که یک شغال در باغ لانه درست کرده و بچه دارد و همه جا را زیرپا می گذارند. دوستان میدانند که اینها دشمن باغ انگورند. نمیدانم چکار کنم. از طرفی دلم نمی آید در فصل زاد و ولد مزاحمشان شوم واز طرفی یکی دو ماه دیگر که بزرگ بشوند برایمان مشکلی اساسی می شوند.
آقاعلیرضا بالاخره توانستید با تله چیزی بگیرید؟
جناب کاربخش با تشی ها چکار کردید؟
نگذارید این تایپیک خاک بخورد.
موفق باشید

متاسفانه پروژه با شکست مفتضحانه روبرو شد Khansariha (290)

تله خیلی خوب عمل میکنه ولی بدبخی اینه که سگها به هیچ عنوان وارد تله نمیشند .
خلاصه فعلا جمعش کردیم . از دوستان اگه کسی تله را میخاد پیام بده.
احتمالا برای گرفتن شغال و تشی جواب میده
سلام علیرضا جان
اصلا مهم نیست. شما هم تجربه خوبی کسب کردید و هم کلی لذت بردید. تقصیر شما نیست. سگ حیوان بسیار باهوش و محتاطی است. روش های زیادی هست که می توانید از آنها استفاده کنید. سگ ها که کاملا وحشی نیستند. بالاخره افرادی هستند که با آنها ارتباط برقرار کرده اند و به آنها غذا داده اند. کافیست آن فرد یا افراد سگها را به بهانه غذا به داخل یک فضای بسته که با سیم توری محصور شده بکشانند. حتی به گفته دوستمان می توانید آنها را به بیرون از محوطه بکشانید.
موفق باشیدKhansariha (8)
سلام. گرفتاری نگذاشت با تشیها به پیکار بریم؛امان از مشغله.
شغال که میشه فراریش داد اگر تعداد کم باشه ولی گراز ویرانگره و میتونه با ی خانواده کامل کار ی تراکتر انجام بده و در برداشت محصولم از خودتون پیشی میگیره خخKhansariha (219)Khansariha (214) اولین فرصت پروندشون بزارین رو تا رسیدگی بشه. Khansariha (219)
سلام
به به. صاحب تایپیک اومد.Khansariha (48)
راستش میخوام باشون مدارا کنم. فعلا چیزی نداریم که خراب کنند. ولی انگور که برسه دیگه وای به حالمون و وای به حالشون.
تازه امروز دیدم یکی از زاغی ها که تو باغمون لونه ساخته چهارتا جوجه داره. دوربین فیلمبرداری را با پایه بلند کردم تا نوک درخت و از داخل لانه فیلم گرفتم. فردا که اینها بزرگ بشن فاتحه گوجه و سیب و آلبالو خوندس. کلا آفات علاقه خاصی به باغ ما دارند.
پرونده گرازا هم میذارم تو نوبتKhansariha (256)
موفق باشید
(2016-06-16 11:27 PM)aghashekar نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام
به به. صاحب تایپیک اومد.Khansariha (48)
راستش میخوام باشون مدارا کنم. فعلا چیزی نداریم که خراب کنند. ولی انگور که برسه دیگه وای به حالمون و وای به حالشون.
تازه امروز دیدم یکی از زاغی ها که تو باغمون لونه ساخته چهارتا جوجه داره. دوربین فیلمبرداری را با پایه بلند کردم تا نوک درخت و از داخل لانه فیلم گرفتم. فردا که اینها بزرگ بشن فاتحه گوجه و سیب و آلبالو خوندس. کلا آفات علاقه خاصی به باغ ما دارند.
پرونده گرازا هم میذارم تو نوبتKhansariha (256)
موفق باشید

آقا هر موقع تصمیم به بررسی پرونده گرازها گرفتید حتما خبر کنید تا ما هم برای ارض ارادت خدمت جناب گراز و خانواده ایشان شرفیاب بشیمKhansariha (48)
سلام خدمت دوستان
یه راهه حل برای دور کردم گراز ها دارم
من تو مرز دیدم برای اینکه گراز ها از روی چک سایت مرز رد نشن اونا رو بوسیله ی تله ی انفجاری دور میکردن.
کشته نمیشدن
ولی با کپسول گاز (مال فندک) یه انفجاری درست میکردن که ار ار پی جی صداش بیشتر بود.
گراز دیگه اونجا نمیومد از ترس.
گرازلا جونور لجوج و خرابکاریه. هر چه زودتر باید پروندشون ب جریان بیفته و زودتر از اون بسته بشه. هستن کسانی که تخصص کامل در این کار داره. بعیده بشه با صدا گراز دور کرد چون معلوم نیست از کجا و کی میاد و تازه عادت کردن گراز به این حقه هم ی بحث دیگه هست. فقط کافیه ی بار از سد دفاعیی رد شن ؛واویلا.
مدارا کردن با دشمن هم ستمیه که به سربازان خودی میکنیین.
(2016-06-16 05:02 PM)aghajoon نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
متاسفانه پروژه با شکست مفتضحانه روبرو شد Khansariha (290)

تله خیلی خوب عمل میکنه ولی بدبخی اینه که سگها به هیچ عنوان وارد تله نمیشند .
با سلام :
علیرضا جان اصلا نا امید نشوید Khansariha (8)Khansariha (8)Khansariha (8)Khansariha (8)Khansariha (8)
شما قفس را بگذارید یه گوشه وداخلش هر روز غذا بگذارید ولی سیستم بسته شدنش را قفل کنید تا عمل نکند ببینم بعد از یک هفته سگی از غذای مجانی میگذرد ؟ اینها به قفس عادت نکرده اند یا حتی از ان میترسند باید کاری کرد تا ترسشان بریزد . البته احتمال میدهم اینها یک جایی دارند غذای خوب بدست میاورند از رستوران فرودگاه یا سطلهای آشغال یا ......
اینها را چک کنید .
عملکرد خوب شهرداری کرمان در زنده گیری و عقیم سازی و واکسیناسیون سگهای بیصاحب ، کلی رسانه ای شده و در عوض کشتار 8000 سگ در رفسنجان به انحاء مختلف هم موجی از نفرت بوجود آورده . یکم دیگه تلاش کنید حتما نتیجه بخش خواهد بود
صفحه ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25
لینک مرجع