انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،

نسخه کامل: چگونگی دفع حیوانات مزاحم و خطرناک
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
صفحه ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25
سگهای ماده اکثرا تو این فصل توله های شیرخوار دارن و کشتنشون دور از انسانیته.
مسولین امر بهتره بجای کشتن زبان بسته ها فکری جهت کنترل و جلوگیری از افزایش جمعیتشون کنن.
این فکری کردن در حد گفتمان قشنگه. شما و من و یا دیگری ی نظر بدیم!!!! شما نظرتون چیه؟؟؟ ممنون اگر بفرمایین.
پارسال من همین داستان داشتم گفتن باید قرص بدیم و نرهاشون عقیم کنیم تا دیگه توله تولید نشهKhansariha (367) البته نظری بودKhansariha (290)Khansariha (226)Khansariha (226)Khansariha (214)
(2016-04-17 07:45 PM)MehdiNiyati نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(2016-04-17 06:21 PM)aghajoon نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام بر همه عزیزان.
من مدتیه کارمند عملیاتی فرودگاه هستم و بتازگی جمعیت سگهای داخل فرودگاه زیاد شده سگها اگه موقع take off یا landing هواپیما روی باند باشند ممکنه یه فاجعه رخ بده و خدای نکرده باعث انحراف سانحه هواپیما بشه و به جز صدمات جانی احتمالی حداقل چندمیلیارد خسارت به بار بیاد

مدیران فرودگاه تصمیم دارند به یک فرد شکارچی بسپارند که کارشون را بسازه .
من خودم هم اسلحه شکاری دارم و میتونم این کار را بکنم ولی به نظر شما توی این فصل سگهای ماده باردار نیستند ؟؟
به نظرتون باید چه کار کرد[تصویر: 20160411-085115-01.jpg]
این عکس مال چند روز پیش البته فعلا نزدیک باند پروازی نیستند
دوست عزیز مگه محوطه فرودگاه طوری و حفاظ نداره ؟؟؟ اگه داشته باشه که به راحتی میتونید جمعشون کنید و بعدش هم راه های ورودشون رو مسدود کنید در غیر این صورت یه راه دیگه بهتون میگم که موثر هست ولی یکم حیوان دردش میاد که باید از بزرگترین حیوان استفاده کنید کشتن با سلاح شکاری رو به عنوان آخرین راه بزارید

مچکر از همه دوستان که راهنمایی فرمودند .

دوست عزیز فرودگاه مذکور حدود 400 هکتار مساحت داره و محیط آن حدود 13 کیلومتر که من 2 روز پیش تمام 13 کیلومتر را پیاده چک کردم و فنسها همگی سالم و نقطه ورود نداره . ولی این سگها قبلا وارد محوطه شدندو الان زاد ولد کردند و زیاد شدند و جمع کردنشون در 400 هکتار که شامل عوارض طبیعی مثل تپه و حتی جنگل میشه تقریبا غیر ممکن .

اگه راه حلی به ذهن شما میرسه لطفا راهنمایی کنید .

جناب کاربخش .
اون طرحی که فرمودید برای عقیم کردن سگها جواب داده ؟؟
دوست عزیز امتحانی بکن ببین میشه توی یک نقطه باز که هم خطر ساز نباشه و هم شما به راحتی بتونید کنترلشون کنید به وسیله غذا دادن در چند روز متوالی که باعث عادت کردن اونها میشه جمعشان کرد ؟؟؟؟ بعد بگیرید و بیرونشون کنید چون سگ به غذای مفت زود عادت میکنه
و اما گزینه دوم که من یه بار امتحان کردم و برای حیوان خیلی درد ناک هست ولی باعث کوچ همیشگی میشه رو امتحان کنید این روش باعث شد که 10 یا 15 سگ که در نزدیکی باغ یکی از دوستان ما برای خود پاتق درست کرده بودند برای همیشه از بیم جان برن شما به یه بادی نچندان قوی مثل 80 وایرخ و ساچمه سر تخت ایرانی نیاز داری میگم ایرانی چون سرب نرمی داره و باعث فرو رفتن به بدن حیوان نمیشه ولی بی نهایت درد ناک هست و یک شکاری که فکر میکنم هر دو تا رو داشته باشی نیاز داری و یک ماشین و 3 نفر
زمانی که یک جا جمع میشن با ماشین به 30 متریشون برو یکی فقط با شکاری به نزدیکیشون تیر بزنه و یکی با بادی به تنشون با چندتا تیر شکاری و چند تا ساچمه که بخورن احتمالا جول پلاس رو جمع میکنن و میرن یا حداقل یه مدت نزدیک نمیشن ولی حسابی میترسن و به اون منطقه برنمیگردن ما امتحان کردیم خوب بود و جواب داد کشتن با ساچمه زن رو بزارید برای مرحله آخر چون راحت ترین و بد ترین راه ممکن هست و از انصاف شکارچی گری به دوره
(2016-04-17 06:21 PM)aghajoon نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام بر همه عزیزان.
من مدتیه کارمند عملیاتی فرودگاه هستم و بتازگی جمعیت سگهای داخل فرودگاه زیاد شده سگها اگه موقع take off یا landing هواپیما روی باند باشند ممکنه یه فاجعه رخ بده و خدای نکرده باعث انحراف سانحه هواپیما بشه و به جز صدمات جانی احتمالی حداقل چندمیلیارد خسارت به بار بیاد

سلام دوست عزیز
همانطور که آقای نیتی گفتند شما می توانید در محلی خاص غذا بریزید تا به آنجا عادت کنند بعد با تله قفسی آنها را بگیرید. بعضی از این تله ها برای گرفتن گروهی جانور طراحی می شوند. نمونه ای از این تله ها را خارجی ها برای گرفتن خوک وحشی به کار می گیرند. در این لینک می توانید نمونه هایی را ببینید.
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

موفق باشید
سلام بر همه عزیزان.

مدیران فرودگاه تصمیم دارند به یک فرد شکارچی بسپارند که کارشون را بسازه .
من خودم هم اسلحه شکاری دارم و میتونم این کار را بکنم ولی به نظر شما توی این فصل سگهای ماده باردار نیستند ؟؟
به نظرتون باید چه کار کرد[تصویر: 20160411-085115-01.jpg]
این عکس مال چند روز پیش البته فعلا نزدیک باند پروازی نیستند

سلام علی آقا.من برا کشتن شون میام ولی شما اول بگو چه مبلغی برا کشتن هر سگ میدن؟Khansariha (399)
اگه صرف کرد من هستم تو یه روز کلک همه شون کندس.Khansariha (214)
دلم تنگه برا شکار خخخخخخخخخخخ
با سلام :
آقاجون کجایی برادر ؟؟اینقدر نمیایی اسمتون رو هم فراموش کردم (فکر کنم آقا علیرضا بودید )
همونطور که خودتون هم اشاره کردید سگها الان باردارند و از مروت و جوانمردی به دوره که در فصل زاد و ولد به حیوانات شلیک بشه و از همه مهمتر چنین رفتار هایی از سوی ما چهره شکارچیان قانونمند و طبیعت دوست رو بشدت تخریب میکنه و به وحشیگری و خونریزی بی دلیل متهم میکنه . همونطور که دوستان هم اشاره کردند سگهای این چنینی به غذای رایگان و بیزحمت ، بی اندازه علاقه دارند شما تجربه کنید بعد از 3-4 روز که شما را ببینند دارید غذا میریزید روز پنجم به محض دیدن شما از دور ، شروع به دویدن به سمت شما خواهند کرد .طی چند روز ، هر دفعه غذا ها را 500 متر دورتر بریزید تا اینکه روز آخر غذا ها خارج از محوطه فرودگاه قرار بگیرند چشم باز کنند میبینند برای همیشه رانده شده اند !!!!! البته این کار را قبل از بدنیا آمدن توله ها انجام دهید
این تجربه شخصی بنده بود که بدون هیچ خشونتی سگها را از یک محوطه 10 هکتاری بیرون بردم شما با مسئولین صحبت کنید ببینید چه راهی را قبول میکنند این را هم اضافه کنم بعضی از اوقات واقعا راهی بجز خشونت باقی نمیماند ولی دیدن جنین سگها زمانی که از بدن مادر بیجان خارج میشوند (خصوصا زمانی که لاشه ها را بلند میکنند تا در وانت بیاندازند ) واقعا مشمئزکننده است و انسان را از بکار بردن سلاح پشیمان میکند .
امیدوارم راه حل مسالمت امیزی پیدا کنید و ما را هم در جریان بگذارید . با تشکر
سلام علی آقا.من برا کشتن شون میام ولی شما اول بگو چه مبلغی برا کشتن هر سگ میدن؟Khansariha (399)
اگه صرف کرد من هستم تو یه روز کلک همه شون کندس.Khansariha (214)
دلم تنگه برا شکار خخخخخخخخخخخ
[/quote]
میرلوحی جان کشتن سگ ابدا کار قشنگی نیست و نخواهد بود اونم برای شکارچی مثل شما و از انصاف شکارچی گری به دوره برادر من
ولی صحبت آقا کامران بسیار بسیار متین هست و یک راه چاره بدونه خشونت هست
خب پس شماهایی که ادعای طبیعت دوستی تون میشه بزارید جون 300 نفر آدم تو هواپیما به خطر بیوفته.

آقا مارو فیلم کردین؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟!!!!!!!Khansariha (226) علی آقا گفت ریاست فرودگاه دنبال یه شکارچی برا این کار میگرده.

بالاخره من به کدوم ساز شما برقصم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ تکلیف تون با خودتون روشنه؟؟؟Khansariha (226)
دوستان همه درست میگن و باید تا جایی که میشه نکشت ولیKhansariha (214)Khansariha (214)
زمانی میرسه که چاره نیست. نمیشه کار دیگه انجام داد جز ؛بقول جناب کوهنورد بایکال درمانیKhansariha (219) هیچ کس دوست نداره ی حیوان بیرون فصل باروری بزنه چه برسه تو فصل بچه داریش. چند روز پیش ی پسر 12 ساله توی یکی از شهرکهای حاشیه کرمان سگها داغون کردن. چنتا سگ هم بودن ؛من پرسو جو میکنم و ادرس و زمان دقیق اتفاق پیدا میکنم. گاهی جز تفنگ راهی نیست و بقول با سوادها بین بد و بدتر را باید انتخاب کرد.
صفحه ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25
لینک مرجع