انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،

نسخه کامل: چگونگی دفع حیوانات مزاحم و خطرناک
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
صفحه ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25
استاد خودم؛
چه خبر از گرازهای مزرعه؟راه حلی پیدا شد؟در این مواقع ادم قدر داشتن و نگهداری سگ شکاری یا نگهبان میدونه. کاشکی من جا و موقعیت نگهداری دوتا سگ مشتی را داشتم. Khansariha (214)
ما که شاگرد اساتید هم هنوز نشدیم
والا ما به این دوستمون گفتیم حالا تا به عمل برسونه خیلی راهه . اگه اتفاق تازه ای افتاد میگم به دوستان...داشتن یک سگ شکاری خوب هم یکی از ملزومات شکار هست که متاسفانه امکان داشتنش برای خیلی ها میسر نیست.
سلام دوستان
داشتم چند ویدئوی شکار به روش های مختلف می دیدم که یک ویدئو برایم تازگی داشت. روشی برای صید یا کنترل خوک وحشی. برای کسانی که مزرعه ذرت دارند شاید کارساز باشد. البته ویدئو را باید با ف ..شکن ببینید.
موفق باشید
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
امروز جای دوستان خالی رفتی شکار

بدک نبود خوش گذشت دست پر برگشتیم با دو تا کبوتر صحرایی

داشتیم تو خیال خودمون صحبت میکردیم و خوش خوشانمون بود

از کنار یک مرغداری رد میشدم درش باز بود چشمتون روز بد نبینه
همین که داشتم بلند بلند حرف میزدم یهو چشام افتاد تو چشای یه سگ خیلی خیلی بزرگ ......یهو همه جا رو سکوت مرگباری فرا گرفت ....... انقدر بزرگ که اگه رو دو پاش می استاد دو تا دستاش می اومد رو شونه هام من قدم 185

نمیدونم اسم این نژاد سگ چیه خیلی شبیه ژرمن شفرد ولی با جثه خیلی خیلی خیلی بزرگتر
ولی آرواره و فکش و دندوناش خیلی بزرگ بود چه سر وصدایی داشت

با اینکه هوایی یه شلیک کردیم چند متر رفت عقب و دوباره اومد

شانس آوردیم نگهبان به دادمون رسید خدا بهمون رحم کرد این یکی با تمام سگهای نگهبان درنده ای که تو عمرم دیدم زمین تا آسمون فرق داشتKhansariha (8)
رد شدن از این محلها که معمولا سگ نگهبان دارن باید با احتیاط و دقت باشه. محل نگهداری گوسفند و گاوداری و مرغداری و و و. اتفاق یه بار رخ میده و اگر سگ نفله بشه یه دردسره و اگر رهگذر. . . .
سلامKhansariha (8)
چن روزپیش،نزدیکی ازدوستان بودم که خاطره ی جالبی رابرام تعریف کرد،که شایدبیربط به این تایپک نباشه
گفتن:که حدود۱۰سال پیش بایه موتوریاماها داشتم ازروستامیومدم شهر،که به پست چن تاازسگهای گله خوردم وخیلی بزرگ بودن،هرچن سرعتموبیشترکردم،نتونستم دربرم ومجبورشدم متوقف شم،قلبم داشت تالاپ تلوپ میزدنزدیک بودسکته کنم،ازموتورپیاده شدم وپشت موتورموضع گرفتم،هی سگهامیومدن جلو،وترسی ازم نداشتن وچوپان هم ازدورنظاره گربودوهیچ عکس العملی ازخودش نشان نمیداد،باوجوداینکه کلی صداش زدم.۵تاسگ گردن کلفت بودن که حدود۲،۳متریم رسیده بودن وهی پارس میکردن،یکیشونم ازهم بزرگتروباادعاتربودوالبته نر.دیگه راه رابسته بودن ونمیتونستم فلنگوببندم،یه دفعه یادم اومدکه یه تیروکمان همراهمه،یه سنگ مناسب گذاشتم توش ونشانه گرفتم،ومنتظروقت مناسب بودم.اون سگ پرادعای نربعدچن دقیقه یه چرخ به پشت کرد ومنم دقیقانقطه ی حساسشونشونه رفتم وشانس آوردم دقیقااونجاخورد،اونم چه خوردنی،که اون سگ بزرگ یه جیغی ککشید،ودررفت وبقیه هم دنبالش،دراین موقع چوپانه صداش دراومدودوان دوان بافش بسمتم اومد،منم سریع پریدم روموتور
ودررفتمKhansariha (48)
درآخرش گفت خیلی شانس آوردم که تیروکمان باهام بودوگرنه.......
ببخشیدسرتونودردآوردمKhansariha (8)
من بودم کله چوپانو نشونه میرفتم .خخخخخ

حسین حقیقی
سلام به دوستان Khansariha (8)
.
بنظرتون راحتترین روش از بین بردن موش فاضلاب چیه؟ غیر از تله و چسب و سم؟!Khansariha (8)
.
من اگر بودم بر میگشتم بعد مدتی و با وسایل لازم و کاری میکردم که این چوپان کلا خودشم از دیدن ادم فرارکنه تا چه برسه به سگهاش.
متاسفانه منم از این به بعد مجبور به تیر اتدازی میشم به نظرم خیلی خطر داره

من یک بار 4 تا از سگهای نگهبان دنبالم کردن شانس آوردم داخل ماشین بودم با این حال 200 متر همراه من اومدن و پا به پای ماشین می اومن و دندون نشون میدادن
و اصلا به حرف صاحبشون گوش نمیدادن
من نمیدونم این چه وضعشه خوب چوپان هستی دزست باید از مالت نگهداری کنی درست ولی جان مادرت یکم رو سگهات کار کن.... درست تربیت کن....

خلاصه رهگذر یه آدمه حق عبور مرور دارن مردم من نمیفهمم فلسفش چیه...... بهر حال خدا رحم کردKhansariha (8)
صفحه ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25
لینک مرجع