انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،

نسخه کامل: چگونگی دفع حیوانات مزاحم و خطرناک
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
صفحه ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25
(2016-06-17 11:01 PM)karbakhsh نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
گرازلا جونور لجوج و خرابکاریه. هر چه زودتر باید پروندشون ب جریان بیفته و زودتر از اون بسته بشه. هستن کسانی که تخصص کامل در این کار داره. بعیده بشه با صدا گراز دور کرد چون معلوم نیست از کجا و کی میاد و تازه عادت کردن گراز به این حقه هم ی بحث دیگه هست. فقط کافیه ی بار از سد دفاعیی رد شن ؛واویلا.
مدارا کردن با دشمن هم ستمیه که به سربازان خودی میکنیین.
سلام جناب کاربخش
الان میوه های درختان توت رسیده است و گرازها هر شب برای خوردن توت با بچه هایشان از کوه پایین می آیند. اینجا و در محل ما درختان توت وقف هستند و خوردن میوه هایشان برای همه آزاد است. شب هم گراز و سایر حیوانات از میوه هایی که روی زمین ریخته می خورند.تا وقتی که با توت ها مشغولند کاری به مزارع ندارند. اما اگر کسی بخواهد آنها را ببیند باید در نزدیک توتستان ها منتظرشان بشود. بهترین زمان هم خلوتی نزدیک سحر است.
برای ما تا زمان رسیدن انگور مشکلی ایجاد نمیکنند.
موفق باشیدKhansariha (8)
(2016-06-17 11:15 PM)کوهنورد نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(2016-06-16 05:02 PM)aghajoon نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
متاسفانه پروژه با شکست مفتضحانه روبرو شد Khansariha (290)

تله خیلی خوب عمل میکنه ولی بدبخی اینه که سگها به هیچ عنوان وارد تله نمیشند .
با سلام :
علیرضا جان اصلا نا امید نشوید Khansariha (8)Khansariha (8)Khansariha (8)Khansariha (8)Khansariha (8)
شما قفس را بگذارید یه گوشه وداخلش هر روز غذا بگذارید ولی سیستم بسته شدنش را قفل کنید تا عمل نکند ببینم بعد از یک هفته سگی از غذای مجانی میگذرد ؟ اینها به قفس عادت نکرده اند یا حتی از ان میترسند باید کاری کرد تا ترسشان بریزد . البته احتمال میدهم اینها یک جایی دارند غذای خوب بدست میاورند از رستوران فرودگاه یا سطلهای آشغال یا ......
اینها را چک کنید .
عملکرد خوب شهرداری کرمان در زنده گیری و عقیم سازی و واکسیناسیون سگهای بیصاحب ، کلی رسانه ای شده و در عوض کشتار 8000 سگ در رفسنجان به انحاء مختلف هم موجی از نفرت بوجود آورده . یکم دیگه تلاش کنید حتما نتیجه بخش خواهد بود

سلام آقا کامران .
4 روز در قفس باز بود و حتی قفس را استتار کردم ولی چیزی واردش نشد . من هم فکر میکنم از یه جا غذا بدست میارند ولی هنوز نفهمیدم کجا .
شما اطلاع دارید شهرداری کرمان چه ترفندی استفاده کرده ؟؟
با سلام :
نه دقیقا نمیدونم ولی تحقیق میکنم ببینم در کرمان چکار کرده اند . اتفاقا بنر بسیار زیبایی هم درست کرده بودند .
بر روی چشم
سلام
پارسال و امسال سرما همه زردالوهای ما را از بین برد و روی هر درخت فقط تعداد کمی باقی ماند. متاسفانه تعدادی دارکوب دقیقا وقتی زردالوها نزدیک به رسیدن هستد همه میوه ها را از بین می برند. به این صورت که هسته زردالو را درمی آورند و میوه را زیر درخت می اندازند. خیلی روی اعصاب آدم راه می روند. اگر تعدادی را کامل بخورند مشکلی نیست ولی همه را هدر می دهند.
[تصویر: 1.jpg]
تعدادشان زیاد است و حیف فشنگ. پریروز روی درخت تله گذاشتم. بااینکه پرنده به دام نیفتاد ضربه تله آنرا ترسانده و دو روز است که خسارتی نرسانده. از تله موش استفاده کردم و برای طعمه هم از هسته زردالو. البته یک نوع تله دیگر هم ساخته ام که هنوز چیزی نگرفته. یک روش دیگر هم بلدم ولی چون ممکن است به پرنده های دیگر آسیب بزند از آن استفاده نکردم.
موفق باشیدKhansariha (8)
(2016-07-02 11:30 PM)aghashekar نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام
پارسال و امسال سرما همه زردالوهای ما را از بین برد و روی هر درخت فقط تعداد کمی باقی ماند. متاسفانه تعدادی دارکوب دقیقا وقتی زردالوها نزدیک به رسیدن هستد همه میوه ها را از بین می برند. به این صورت که هسته زردالو را درمی آورند و میوه را زیر درخت می اندازند. خیلی روی اعصاب آدم راه می روند. اگر تعدادی را کامل بخورند مشکلی نیست ولی همه را هدر می دهند.
[تصویر: 1.jpg]
تعدادشان زیاد است و حیف فشنگ. پریروز روی درخت تله گذاشتم. بااینکه پرنده به دام نیفتاد ضربه تله آنرا ترسانده و دو روز است که خسارتی نرسانده. از تله موش استفاده کردم و برای طعمه هم از هسته زردالو. البته یک نوع تله دیگر هم ساخته ام که هنوز چیزی نگرفته. یک روش دیگر هم بلدم ولی چون ممکن است به پرنده های دیگر آسیب بزند از آن استفاده نکردم.
موفق باشیدKhansariha (8)

سلام عزیز
ماهم امسال زردالوهارو سرما زد اطراف نیشابور
شما از دست دارکوب مینالی ما دنبال دارکوبیم
کرم چوبخوار که به کرم خراط شهرت داره تمام درختهای گردو رو تنه هاشو سوراخ کرده و تنها چارش همین دارکوبه.
که بره کرمها رو از داخل درخت دربیاره و بخوره
کاش میشد چند جفت ازون منطقه شکار کنی بدی ببرم منطقه ول کنمشون
Khansariha (156)Khansariha (156)
سلام ؛هر چیزی در طبیعت کار خودش انجام میده و بی هدف خلق نشده. ولی ادمی نمیتونه گاهی اوقات خودش با این اوضاع هم رنگ کنه. هر کجا دستکاری میکنه بعد ی مدت همه چیز بهم میریزه.
سلام دوستان.
کسی شرکت دفع حیوانات وحشی سراغ نداره ؟؟
برای زنده گیری سگهای فرودگاه میخام . اگه شخص یا شرکت را سراغ دارید ب من معرفی کنید ، قرارداد پرسودی برای اون شخص یا شرکت میشه بست.
اگه خودتون هم میتونید یا طرحی دارید بسم الله.
البته باید بتونه بیاد شهرستان کار کنه .
(2016-07-10 10:43 PM)aghajoon نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام دوستان.
کسی شرکت دفع حیوانات وحشی سراغ نداره ؟؟
برای زنده گیری سگهای فرودگاه میخام . اگه شخص یا شرکت را سراغ دارید ب من معرفی کنید ، قرارداد پرسودی برای اون شخص یا شرکت میشه بست.
اگه خودتون هم میتونید یا طرحی دارید بسم الله.
البته باید بتونه بیاد شهرستان کار کنه .
سلام
معمولا شهرداری ها و بهداشت محیط با دفع و جمع آوی سگ ها سر و کار دارند. اگر بپرسید کسانی را می شناسند که این کار را انجام می دهند. البته آنها بیشتر معدوم می کنند نه زنده گیری.
موفق باشید
سلام دوستان
امروز عصر دایی بزرگم به باغ ما آمد. می گفت دیشب گله گرازها به باغ انگورشان رفته اند و همه چیز را زیر و رو کرده اند. می گفت تعدادشان زیاد بوده و بسیاری از انگورها را خورده و موها را لگدمال کرده اند. این مصیبت هم به مصیبت های مردم منطقه ما اضافه شده. یکسال زحمتشان یکشبه نابود می شود. بعد سازمان برای این آفت مخرب جریمه سنگین گذاشته و بگیر و ببند راه می اندازد. گفتم برای جبران خسارت به اداره محیط زیست برود ولی فقط خندید. می داند که این کارها به جایی نمی رسد. قرار شد چراغ فانوس ببرد در باغ روشن کند. البته می گفت چیز زیادی از انگورها باقی نمانده. واقعا جای تاسف دارد که یک عده از پشت میز برای طبیعت و کنترل آن تصمیم می گیرند. خوب باغدارها و کشاورزان چگونه از محصول خود مراقبت کنند؟ Khansariha (367)
موفق باشیدKhansariha (8)
سلام به همگی
یک وسیله ای جدیدا در باغ های اطراف ما برای فراری دادن پرندگان و حیوانات استفاده میشه (هم روز استفاده میشه و هم شب ) که از دور صدایی مشابه تفنگ شکاری داره ( اوایل خود من فکر میکردم کسی کنارمون داره مرتب شلیک میکنه ) ولی از نزدیک احتمالا باید بیشتر هم باشه صداش و هرچند دقیقه یکبار صدا تولید میکند
به نظرم وسیله مناسبی باشد چون داره گسترش پیدا میکنه
در اینترنت که دنبالش گشتم ظاهرا بهش میگن " توپ صوتی "
اینم میتونه مفید باشه
صفحه ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25
لینک مرجع