انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،

نسخه کامل: چگونگی دفع حیوانات مزاحم و خطرناک
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
صفحه ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25
دمتون گرم. ممنون از محبتتون. مثل اینکه باید برگردم به دوران جوانی و حوصله خرج کنم. اولین فرصت که در ی هفته پیش رو دست بده میرم تو مسیر احتمالیشون و کمین میزنم. یاحق
با سلام :
بیژن جان در روش پیشنهادی شما آستفاده از آرد نخود و ..... برای بنده قابل درک است ولی گچ در این مخلوط چه نقشی ایفا میکند ، من متوجه نشدم ؟ میشه راهنمایی کنید ؟
کاربخش عزیز ، دلت برای بایکال درمانی تنگ شده ؟؟؟ خخخخخخخخخ
آقا برو حتما به کمک شما و بایکال نیاز هست . اصلا بر عموم جماعت شکارچی حمایت از قشر زحمت کش کشاورز واجب است !!!!خخخخخخخخ جای ما رو هم خالی بفرمایید
جدای از شوخی ، یک نفر تعریف میکرد در روستایی ، قفسهای بزرگ سیمی را بصورت تله کار میگذارند بعد از گرفتار شدن حیوان سگها را کنار قفس میاندازند و سگها با پارس کردن و حمله و ...... چنان حیوان را میترسانند که بعد از رهایی دیگر به زمین زراعی برنمیگردند ..........
تو دلم گفتم بابا شما ها خیلی باکلاسید درد و بلای شما بخوره تو سر طرفداران بیابون ندیده حیات وحش !!!!!خخخخخخخ
بزرگ مایی کوهنورد. بایکال درمانی که حتما نیازه ولی فرصت ندارن. چاره نیست باید تو هفته اینده ی وقت بزارم و برم نسخه براشون بپیچم. حمایت کردن از کشاورز هم واجب مخصوصا کشاورزهای خورده پا که وسعت زیادی زمینهاشون ندارن. دمتون گرم.
خخخ
جالب بود از گذاشتنش ممنونم
سلام.دایی بنده تو کشتارگاه کار میکنه و سگ ولگرد براشون مزاحمت ایجاد کرده بود که با اجازه صاحب کشتارگاه و پیشنهاد خودش امروز حدود 10 تا شونو زدیم.
اسلحه پنجتیر صیاد و فشنگ دستپر شماره 4 فاصله هم همش زیر 20 متر بود.کلا رب ساعت هم نشد خخخخخخخخ فقط هم بغل کت هاشونو میزد(زیر دنده).
فشنگ خوب شماره چهارش هم تا یه فاصله حساب شده ای حکم چارپاره رو داره.
9 تایی فقط ماله گرازه البته تو فاصله بیش از 50 متر 9 تایی یا اسلاگ برا کشتن سگ نیازهKhansariha (399)Khansariha (8)Khansariha (8)Khansariha (8)
سلام جناب میرلوحی
گراز های کوه فکر کنم قویترند. چارپاره رویشان اثر ندارد. مگر از فاصله زیر چهل متر به جای اساسی بخورد. ولی تک گلوله اگر بخورد نابود میکند. یکی از گرازهایی که دوستان ما زدند تک گلوله به ستون فقراتش خورد. از حدود چهل متری و زمینگیرش کرد. کسی که گراز را پوست کنده بود می گفت مثل گلوله جنگی استخوان را سوراخ کرده بود و رد شده بود.
-------------------
یک بار زمستان چند سال پیش گله ای سگ دور هم جمع شده بودند و نزدیک کندوهای دوستمان بودند و یکی دو بار هم حمله کرده بودند. خیلی هم کثیف کاری می کردند. بالاخره صبرش لبریز شد و اسلحه را با چند فشنگ چارپاره برداشت و ما که رسیدیم دیدیم چندتا را سوراخ سوراخ کردهKhansariha (172)
فقط یکی که خیلی نزدیک بود افتاده بود که آن هم نیمه جان شده بود و اجبارا خلاصش کرده بود. بقیه از حدود سی متری تیر خورده بودند و رفته بودند. خونریزی روی ردشان هم خیلی کم بود و نیفتاده بودند.
سگ حیوان خیلی سخت جانیست.
موفق باشید
سلام. سگ در کل جونور سگ جونیه خخخخخخKhansariha (219)Khansariha (219) ولی اگر ساچمه ازش رد شه و جای خیلی حساس نخوره میره و بعدمدتی میمیره که درست نیست. ولی جناب میرلوحی بهترین کار کردن و از ساچمه مناسب استفاده کردن که شوک بسیار قوی به حیوان وارد میکنه و زود کلکش میکنه. منم تجربه اندکی در زدن سگ دارم و با 36تایی زدم و البته یکی دوتا هم با چهارپاره 12-9 که ریزترها بهتر و زودتر میکشتن. من با دولول نخجیر زدم و از فاصله حدود 30 متری.
جدیدا شرکت هورنادی فشنگی تولید کرده مخصوص شکار کایوت(گرگ آمریکای شمالی) که از ساچمه BB با روکش نیکل پر شده.من یه فیلم از تست این فشنگ دیدم کفم برید.البته همون فشنگم نهایتا تا 40 متر صد در صد کشندگی داره.Khansariha (214) من خدمت دوستان عرض کردم ما فقط زیر 20 متر میزدیم و کمتر از 20 متر هم برا کشتن سگ حالا با هر شماره ای که میخواد باشه فاصله کم و خوبیهKhansariha (8)حرف از باروت و ساچمه در میونه نه تفنگ بادی چینیKhansariha (172)
سلام بر همه عزیزان.
من مدتیه کارمند عملیاتی فرودگاه هستم و بتازگی جمعیت سگهای داخل فرودگاه زیاد شده سگها اگه موقع take off یا landing هواپیما روی باند باشند ممکنه یه فاجعه رخ بده و خدای نکرده باعث انحراف سانحه هواپیما بشه و به جز صدمات جانی احتمالی حداقل چندمیلیارد خسارت به بار بیاد

مدیران فرودگاه تصمیم دارند به یک فرد شکارچی بسپارند که کارشون را بسازه .
من خودم هم اسلحه شکاری دارم و میتونم این کار را بکنم ولی به نظر شما توی این فصل سگهای ماده باردار نیستند ؟؟
به نظرتون باید چه کار کرد[تصویر: 20160411-085115-01.jpg]
این عکس مال چند روز پیش البته فعلا نزدیک باند پروازی نیستند
(2016-04-17 06:21 PM)aghajoon نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام بر همه عزیزان.
من مدتیه کارمند عملیاتی فرودگاه هستم و بتازگی جمعیت سگهای داخل فرودگاه زیاد شده سگها اگه موقع take off یا landing هواپیما روی باند باشند ممکنه یه فاجعه رخ بده و خدای نکرده باعث انحراف سانحه هواپیما بشه و به جز صدمات جانی احتمالی حداقل چندمیلیارد خسارت به بار بیاد

مدیران فرودگاه تصمیم دارند به یک فرد شکارچی بسپارند که کارشون را بسازه .
من خودم هم اسلحه شکاری دارم و میتونم این کار را بکنم ولی به نظر شما توی این فصل سگهای ماده باردار نیستند ؟؟
به نظرتون باید چه کار کرد[تصویر: 20160411-085115-01.jpg]
این عکس مال چند روز پیش البته فعلا نزدیک باند پروازی نیستند
دوست عزیز مگه محوطه فرودگاه طوری و حفاظ نداره ؟؟؟ اگه داشته باشه که به راحتی میتونید جمعشون کنید و بعدش هم راه های ورودشون رو مسدود کنید در غیر این صورت یه راه دیگه بهتون میگم که موثر هست ولی یکم حیوان دردش میاد که باید از بزرگترین حیوان استفاده کنید کشتن با سلاح شکاری رو به عنوان آخرین راه بزارید
صفحه ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25
لینک مرجع