انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،

نسخه کامل: چگونگی دفع حیوانات مزاحم و خطرناک
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
صفحه ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25
تو اینجور مواقع یه تیر هوایی شلیک کن مطمئن باش سگه چهارتا پاهم قرض میکنه و فرار میکنه
سلام
دم دوستان گرم. این داستان تشی و کفتر برامون بازتر کنید استاد میرلوحی. ممنونم. تشی اگر جایی عادت کنه داغون میکنه. من زعفرون کار دیدم که چه کرده.
افت حتما نباید به اندازه یه گراز باشه حتی من دیدم گنجشک ظرف مدت کوتاهی تونستن یه زمین کشاورزی داغون کنن. گله گله میان و میرن و هر کدام چنتا دانه در هر روز بخورن ببینید چی میشه. در جواب دوس بزرگوارم که در خصوصی به بنده لطف کردن هم بگم که همه مثل شما حرف بزنن یا فکر کنن این انجمن یا دیگر انجمنها الان هر کدام دو صفحه داشتن نه بیشتر.
دوستان برای دفع حیوانات اگر همزمان جلوتون اومدن یه تیر هوایی واقعا دورشون میکنه (تجربه)
اگر مثل تشی و اینا که شب میان و روز آثارش هویدا میشه به قول دوست عزیز میرلوحی شب منتظر باش یه نمره 1 و ......
من خودم گرگ تو فاصله نزدیکم اومده (خداییش ترسیدم خخخخخخ نخندیدن واقعا ترس داره) با تیر هوایی راحت میره.....
ولی سگ هار و این جور موجودات نمره 1 یا bb یا خواستید 4پاره امتحان کنید بد گزینه ای نیستن ولی باور کنید من خودم شده در رفتم به سگ تیر نزدم اصلا دلم نمیادKhansariha (256)
(2015-07-30 01:04 PM)rrrreza نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
ممنون برادر میرلوحی،شما خودتون از این روش استفاده کردی؟نرم جلو فک و فامیل ضایع شم؟Khansariha (219)

نه داداش خاطرت جمع باشه.چند سال پیش بابا بزرگم زیار اصفهان زندگی میکرد.یه منطقه تقریبا کویری و پر از تشی.یه شب اونجا مهمون بودیم.یه دفعه سر و صدای مرغا بلند شد.اون زمان یه سرپر تو دست و بار بابابزرگم بود.سریع تفنگو پرکرد و رفت تو حیاط اون زمان من 7 سالم بود خخخخخخخخ براش نور چراغ رو انداختم تو قفس سریع با تیر زدش.15 تا مرغ و خروس داشت همه رو تشی تیکه پاره کرد.لاشه تشی رو انداختیم اطراف قفس دیگه تا این چند سالی که مرغ داره تشی نیومد سراغشون.لا مصب توری رو پاره کرده بود.Khansariha (290)
اگه سگ بهتون حمله کرد با یه تیر هوایی در میره ولی گرگ یکم سمجه.یه زمانی گرگ به صورت گله ای اومد طرف تون یکیشون رو که بکشی بقیه مثل برق و باد فرار میکنن.Khansariha (8)
خخخخ . حالا اگه تفنگ نداشتی باید بزاری بخورنت . دوستان اگر سلاح سرد یا گرم نداشتید و میدانستید که اون محل گرگ داره شب حتما اتش روشن کنید گرگ از چیز نورانی به رنگ زرد یا قرمز میترسه حمله نمیکنه خصوصا اتش باشه . Khansariha (8)
Khansariha (8)Khansariha (256)سلام.به فرمايش آقاي ميرلوحي گرامي-ترجيحا سر گله يا گرگ آلفا(معمولا بزرگترين گرگ و كاملا مشخص و متمايز از بقيه)رو بزنيد...بله دوست عزيز-گرگ بخاطر پي داخل چشمش از آتش و گرما فراري است=گرماي شديد و مستقيم *چشمش رو اذيت ميكنه.البته هميشه(اگه آتش شما كم و محدود باشه=گرماي زياد نداشته باشه)تاثير نداره اما بالاخره يكي از روشهاي موثر پيشگيري از حمله گرگ و ديگر حيوانات وحشي است.Khansariha (8)Khansariha (256)
تشی همون سیخور خودمونه که جونده هسته یا چیز دیگه؟؟؟؟
اتیشم معمولا باعث فرار حیوانات وحشی میشه اگر درست و حسابی باشه ولی نورش در فصل گرم باعث جذب جانوران موذی میشه که بعضیش گزنده هستن.
(2015-07-30 08:56 PM)karbakhsh نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
تشی همون سیخور خودمونه که جونده هسته یا چیز دیگه؟؟؟؟
اتیشم معمولا باعث فرار حیوانات وحشی میشه اگر درست و حسابی باشه ولی نورش در فصل گرم باعث جذب جانوران موذی میشه که بعضیش گزنده هستن.

دوست من کاربخش جان Khansariha (8)
گرگ تحمل گرما و مناطق گرم سیر رو نداره معمولا در جاهای سردسیر زندگی میکنه و در فصل گرما هم جانوران دیگر هم بدلیل حرارت و گرما دور میشوند بعنوان مثال ( عقرب که با کوچکترین حرارت خودزنی میکنه وووو... )
اقا تشی چی هست منظورتون ( کفتار ) هستKhansariha (8)
سلام Khansariha (8)
اطلاعات درموردجانوری به اسم تشی
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
همان جوجه تیغی یا به زبان ما سیخ چوله درسته Khansariha (8)
صفحه ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25
لینک مرجع