انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،

نسخه کامل: چگونگی دفع حیوانات مزاحم و خطرناک
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
صفحه ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25
با تفنگ بادی و گراز!!!!!!!!!!Khansariha (290)ی نقطه حساس بیشتر نداره اونم فقط ی مدلش دارهKhansariha (48)Khansariha (219)
(2016-09-07 03:52 PM)karbakhsh نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
با تفنگ بادی و گراز!!!!!!!!!!Khansariha (290)ی نقطه حساس بیشتر نداره اونم فقط ی مدلش دارهKhansariha (48)Khansariha (219)
خخخخخخ . البته اینم بگم که زیاد گنده هم نیس!فکر کنم کلا 60-70کیلو بیشتر نباشه !
میشه بتونی تو چشمش یا گلوش بزنی؟
سلام دوست عزیز.ناراحتی شما وپدر بزرگوار رو درک میکنم،یادمه وقتی برف میبارید پدر بزرگم از ناراحتی برای باغ پرتقالش تا صبح نمیخوابید .
اصلا،به هیچ وجه فکرش رو نکن.فایده که نداره هیچ، گناه هم داره .
چون در بهترین شلیکت هم حیوان احتمالا با عفونت و درد چند هفته عذاب میکشه.پوستش ضخیمه و جون سخته.بهترین کار ایجاد موانع قوی تره،نهایتا با ساچمه زن و چهارپاره 9تایی.. . !
این فیلمهای تبلیغاتی تو نت هم ،گراز در محاصرست و اگر pcp پشت گوشه گراز هم اثر نکنه با گلوله زن میشکافنش و نمیزارن در بره.
(2016-09-07 06:23 PM)kooman نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام دوست عزیز.ناراحتی شما وپدر بزرگوار رو درک میکنم،یادمه وقتی برف میبارید پدر بزرگم از ناراحتی برای باغ پرتقالش تا صبح نمیخوابید .
اصلا،به هیچ وجه فکرش رو نکن.فایده که نداره هیچ، گناه هم داره .
چون در بهترین شلیکت هم حیوان احتمالا با عفونت و درد چند هفته عذاب میکشه.پوستش ضخیمه و جون سخته.بهترین کار ایجاد موانع قوی تره،نهایتا با ساچمه زن و چهارپاره 9تایی.. . !
این فیلمهای تبلیغاتی تو نت هم ،گراز در محاصرست و اگر pcp پشت گوشه گراز هم اثر نکنه با گلوله زن میشکافنش و نمیزارن در بره.
ممنون دوست عزیز . Khansariha (8)
سلام دوستان
دیشب در خانه باغ خوابیدم. حدود ساعت 1.5 شب دیدم از داخل باغ انگور صدای گله گرازها بلند شد. به ارامی در خانه را باز کردم و بدون روشن کردن چراغ بیرون رفتم ولی گرازها متوجه شدند و به حرکت افتادند. فکر نمی کردم اینقدر هوشیار باشند. وقتی دیدم به سمت زمین های بالایی رفتند از سمت دیگر به مسیرشان رفتم. می خواستم هر طور شده آنها را بترسانم تا لااقل کمتر به باغ بیایند. شب مهتابی بود و زمین تاریک و روشن بود. در نور ضعیف یک گراز را در حدود بیست متری دیدم. نسبتا بزرگ بود. یعنی فقط هیکلش معلوم بود. جزییات معلوم نبود. اصلا فرصت نداد. تا متوجه هم شدیم با سرعت و با صدای ترسناک به سمتم حمله کرد. اسلحه دستم بود. انعکاسی دو تیر را به سمتش شلیک کردم و سریع از پشت درخت ها به سمت زمین پایین دویدم و از یک درخت بادام قطور بالا رفتم. تفنگ را پای درخت زمین گذاشتم. ضربان قلبم خیلی بالا رفت. Khansariha (266)Khansariha (266)Khansariha (266)
جرات نمیکردم پایین بروم و تفنگ ا بردارم. دقایقی همانطور منتظر بودم و صدای پای گرازها را که فرار می کردند می شنیدم. اوضاع که ارام شد از درخت پایین آمدم و تفنگ را برداشتم و سریع از درخت بالا رفتم. باز چند دقیقه نشستم و بعد هم پایین رفتم و سریع به داخل خانه باغ رفتم. صبح وقتی اوضاع را بررسی کردم دیدم رد هفت هشت گراز هست که داخل باغ رفته اند و خوشبختانه من زود متوجه شده بودم و خیلی خسارت نزده بودند. هر چند نزدیک بود خودم را مصدوم کنند. رد گرگی هم که آنجا پرسه زده بود معلوم بود.
هم محصولمان را می خورند و هم به خودمان حمله می کنند. یعنی خانم ابت...ر معنی خسارت مالی و جانی را می فهمد؟ یعنی درک می کند که گراز چه خسارتی به باغدارهای این کشور وارد می کند؟ فکر نکنم. کاش یک شب در وضعیت مشابه این قرار می گرفت تا ببیند همه حیوانات مظلوم و دوست داشتنی نیستند و وقتی همه کشورهای دنیا گراز را آفت می دانند آنرا مورد حمایت قرار نمی داد.Khansariha (367)
یک سال زحمت باغدار به یک شب حمله گراز نابود می شود. حالا خطرش هیچ.
جواب دوستی که پرسیده بود با تفنگ بادی می شود گراز زد را حالا می گویم. بله به احتمال یک در میلیون. یا شاید کمتر. ولی احتمال اینکه گراز بعدش تیرانداز را گیر بیاورد و حالش را بگیرد خیلی بیشتر است.Khansariha (48)
دوستان لطفا اندازه من ریسک نکنید. من تجربه ام کم بود. وگرنه این ریسک را نمیکردم و با تیر هوایی از داخل خانه باغ گرازها را می ترساندم.
موفق باشیدKhansariha (8)
تو شمال فراوونه ، موقع برداشت برنج حمله شروع میشه ، ما هم که بیکار وای نمیستیم محصول رو نابود کنند ، تا برداشت کامل برنج ها هر شب یه اکیپ تکاور میریزیم تو زمین برنج کمین میکنیم و بعد ..... ، .

Sent from my GT-P1000 using Tapatalk
با گراز شوخی نکنید و هیچ وقت شانسی و همینجوری نرین دنبالشون چون ممکنه باعث پشیمونی بشه. بجاش چنتا تیرانداز پیدا کن و بزنیین چنتاشون نفله کنیین تا بفهمن کی رییسه. Khansariha (256)
(2016-09-14 11:35 PM)shahsavar نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
تو شمال فراوونه ، موقع برداشت برنج حمله شروع میشه ، ما هم که بیکار وای نمیستیم محصول رو نابود کنند ، تا برداشت کامل برنج ها هر شب یه اکیپ تکاور میریزیم تو زمین برنج کمین میکنیم و بعد ..... ، .

جالبه با توجه به فاصله کم مابین ما ،اینجا اصلا با برنج کاری ندارن،مزارع ساحلی و حتی مزارع اطراف کوه و جنگل هایی که با ساخت و ساز فاصله دارن هم تا حالا با برنج کاران درگیر نشدن،با اینکه تو جنگلها فراوونن.گویا خلق و خوی گراز هر منطقه کمی تفاوت داره.
(2016-09-15 04:13 PM)kooman نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(2016-09-14 11:35 PM)shahsavar نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

جالبه با توجه به فاصله کم مابین ما ،اینجا اصلا با برنج کاری ندارن،مزارع ساحلی و حتی مزارع اطراف کوه و جنگل هایی که با ساخت و ساز فاصله دارن هم تا حالا با برنج کاران درگیر نشدن،با اینکه تو جنگلها فراوونن.گویا خلق و خوی گراز هر منطقه کمی تفاوت داره.

البته بیشتر رفتار حیوون برمیگرده به شرایط غذا و خوراکشون
اینجا معمولا مواقع ذرتها بزرگ میشه جای دیگه نمیشه گراز پیدا کرد و همه میرن توی مزارع ذرت بخاطر هم خوراکشون هست و هم امنیت دارند
اما جاهایی که مزرعه ذرت نیست میرن سمت هندونه کاری ها عاشق هندونه هستن و میشه اونجاها راحت پیداشون کرد
موقع سیب هم که تو باغهای سیب زیاد میگردن
احتمالا اگه تو برنج کاری ها نیستند مکان دیگه خوراک مناسبتری دارند که سراغ اینها نمیان
اما در مورد شکارشون به اعتقاد من حتی با ساچمه زنی و چهارپاره هم نمیشه شکار مطمینی داشت
حیوون بسیار جان سخت و قویی هست خیلی مواقع با گلوله هم زخمی میشه و میره
جالب اینکه با برنو و 30-06 هم که دوستان شکار کرده بودند سرگلوله(مرمی) از حیوون خارج نشده بود و تو پوست طرف دیگه حیوون گیر افتاده بود و این یعنی کل نیروی فشنگ رو تونسته مهار کنه واقعا حیرت اور هست
(2016-09-15 02:20 PM)karbakhsh نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
با گراز شوخی نکنید و هیچ وقت شانسی و همینجوری نرین دنبالشون چون ممکنه باعث پشیمونی بشه. بجاش چنتا تیرانداز پیدا کن و بزنیین چنتاشون نفله کنیین تا بفهمن کی رییسه. Khansariha (256)
کاربخش جان من یه بار سه نفری با دوستان تو آذر ماه برای ش ،،، ر ابیا تو شب رفتیم نزدیک جنگل ، نگو فصل جفت گیری گراز ها بود ، وحشی شده بودن به همدیگه حمله میکردن ، نئره میکشیدن ، خداییش اونشب خوف کرده بودیم . پرنده ای هم ندیدیم و برگشتیم ، فردا صبح که رفتم توی جنگل اثر ضربه های دندون گراز ها روی تنه درخت مشخص بود
[تصویر: 8750576b45c28ca5e51cc5d5b3599a11.jpg]

صفحه ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25
لینک مرجع