انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،

نسخه کامل: تاپیک بچه های استان گيلان
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
[b][size=large]سلام به بچه های گل رشت Khansariha (48)
چقد خوبه که همشهری های گل من مثل بچه های دیگه با هم در ارتباط باشن و از تجروبیات هم و جاهای خوبی که واسه شکار یا هدف زنی میرن سایر دوستان رو مطلع کنن
همینطور از جنسا و قیمتهای فروشگاههای شهرمون همدیگرو مطلع کنیم . Khansariha (172)

diana 35 cal 5.5

[size=medium]از آقای sepehr که میدونم بچه رشت هستش تقاضا میکنم تو این تاپیک شرکت کنه همینطور آقای گیله مرد از شما هم دعوت میکنم موضوعKhansariha (8) بدین
سلام
من میگم از بین بد و بدتر این بهتره.
کجا شما دیدین که دیانای 350 چینی مدل ایکس تی اس جی رو بده 360 تومن. من اینو با 270 هم میارم. از گیلان شکار هم کلک باز تر نیومده قیمت هارو بالا میده فکر میکنه مردم از پشت کوه امدن.منظور من از مغازه هایی که راضی هستم مغازه ی لنگرود هست به اسم { توصیفیان} هر زمان خرید خواستین بکنید بگین تا شما رو معرفی کنم بهشون تا با پاینترین قیمت خرید کنید. Khansariha (219) من از 125 راضی هستم چون توقع دقت رو ندارم ازش و قصدم قدرتش بود. یک مدتی هستش هدیش کردم به دوستم. رفتم ریتای 135 ایکس 5.5 گرفتم. راضی هستم ازش قدرت 54 رو یا بیشتر شاید داره. ادم هر چه قدر پول بده اش میخوره. رنجر هم بهترین مدلش مدل 80 هست . که واقعان تفنگ خوبیه. در ضمن رضا دیانا میاره به سفارش مردم میاره. سعی میکنم عکسی از رنجر 80 رو بهتون نشون بدم
اینم عکس . رنجر 80 .برف یکی دو ماه پیش .عکس شکار رنجر 80 کالیبر 5.5 فاصله 40 متری بود. تیر خورد به سر حیوون هیچی ازش نزاشت.[تصویر: DSC00041.jpg]

این هم عکس تفنگ مدل المانی من که به سفارش امریکا بود چند روز پیش فروختمش.دوتا لول داشت 5.5 و 4.5 قدرتش خوب بود کیفیتشم خوب بود. فکر کنم چین مونتاژ کرده بود. ریتای هم که خریدم دوربین براش کنار گزاشتم ولی هنوز پایه دوربینشم وقط نکردم برم بخرم. ولی یه 20 تای تیر زدم با مگسگ معلومه تفنگ خوبیه.یک تفنگی بود به اسم { ar 2000} یا { ar 1000}
ساخت چین بود داخل قنداقش سوراخ داشت قنداقش چوب بود . بابای 350 مگنوم به خوابش نمیومد مغازه لطفی خواه چند سال پیش اورده بود.می خواستم بدونم شما ها ایا این رو داشتین؟؟؟؟؟ ایا تفنگ خوبیه؟؟ [تصویر: ABCD0005.jpg]
اباراران دانشگاه قبول ببستم.Khansariha (48)
آقا موبارک ببه ...
به سلامتی ایشالا Khansariha (8)
چی رشته ای؟ کویه؟ چه مقطعی؟
(2012-09-09 01:29 PM)camel_60 نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(2012-09-09 01:05 PM)mazyarR نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(2012-09-09 12:27 PM)camel_60 نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
آقا تاپیک 54 دورون بنم بوشو بیدین

مبارک آبوره بترکنیا!!!!!!!!!!!! Khansariha (48)
عجب دکر نازی هم چگودی فقط مواظب ببو اکواریوم او مئن دنکفی خخخخخ Khansariha (8)
چاکریم آبوره Khansariha (8)
دنگفم آقا ... د امان جا نریم که سگ و بیچا بداریم مجبوریم ماهی بداریم که هم بی آزاره هم ساکت ...
البته آکواریوم گیاهی تا حیوانی ...

خخخخخخخخخخ Khansariha (95)
می منظور به تی تفنگ بو آقا

مخلصم

نقل قول :اباراران دانشگاه قبول ببستم
Khansariha (8)به به امین جان شمرم مبارک ببی
مازیار جان تشکر.شیمی دست دردنوکنه.
میلاد خان رشته کامپیوتر(آزاد).اینه دانشگاه هم از امیخانه 1کیلومتر بیشتر فاصله نره.
به هه مناسبت خایم ایته شادو هزار IGT بیهینم.
اها الان بیگیفتم مراقبم آقا
اون جا اصلا اویه نیه ... حتو بنم عکس بیگیفتم خخخخخخ

عاشق این جور دانشگام که فقط یک کیلومتر فاصله داره... ما که دو ساعت میریم دو ساعت میایم...
امین جان تبریک ابره
به امید خودا تی دوکتورایه فگیری :))))
شیمی دست قوربان دامون جان.
شیمی تفنگم شمره مبارک ببه ابرار.
امین جان بلا میسر قابلی نره تی قوربان بشم
عجب وادانی وره رشت زکان خودا بوکونه تا جومه هوا وگرده بدجوری حوص میی گیری بوکودم
زکان ایته برنامه بنیم دست جمعی بیشیم میی گیری ایپچه صفا بوکونیم Khansariha (399)
لینک مرجع