انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،

نسخه کامل: تاپیک بچه های استان گيلان
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
Zemistan. Pasa. Pasa. Amondre

Baranam. Valane. Aman nafas. Bkeshim
سلام
از فردا آفتاب ایه اونم چه آفتابی ، امشب 17 میلیمتر باران یده
Khansariha (8)
سلام به همه ی هم استانی های گل Khansariha (8)
نظر دوستان در مورد دورهمی تو آخرین روز سال چیه؟ هم هوا خوبه هم اینکه یه تجدید دیدار میشه
Khansariha (8)
عالي من هستم
باغ شما
از همجا بهتره
Mahdi khan. Khili fkr khobie
Bayd did. Dostan che. Nazari daran
Barzo
Man
Cornt
Smart
Damon
Oky
ننم امي جاقلان كوي ايسيد
احتمالن روخان ورجه كولي كيفتند داريدKhansariha (8)
ايته لوازم ماهيگيري فلكه گاز به سمت انتظام شوندريد شيمي دست راست فندريد بنام كوه روبار
فعلا انه شيشه رو روزنامه بزاكه
بايد بدينيم ا امي تازه دكان دار چه جور ادمي از اب در ايه
و از ديد ايته مشتري عرض كنم
جاي خوبيه انتخاب نوكوده
اويه تا چوم كار كونه دانشگاهو ورزشگاهو ننم زايشگاه نه
مسيرم نيه اخه
بهر حال خدا بازار بده
سلام
من 6 صبح شم سپیدرود آگاه مدار ببخوای زردپری بزنم.ایتا لوازم. شکار هم دوماهیه لاهیجانی باز بسته وسایلاش مفیده بو برخوردش هم خوب بو.داخل کوچه ایسه اسم ا فروشنهشاورزان بو.ادرس دقیقش گم
(2015-03-15 02:44 AM)smart نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام
من 6 صبح شم سپیدرود آگاه مدار ببخوای زردپری بزنم.ایتا لوازم. شکار هم دوماهیه لاهیجانی باز بسته وسایلاش مفیده بو برخوردش هم خوب بو.داخل کوچه ایسه اسم ا فروشنهشاورزان بو.ادرس دقیقش گم

محمد جان تي گيلكي گپ زهن مره دچار اختلال بوكوده خخخخ
ولي همچين شكسته بند
فروشگاه مارال رو گي
بمديريت پور قنبر
تازه اسلحه فروش
لاهيجان خيابان خميني ابتداي ك امير مومن

اسلحه فروشي ام ا گيلان درون خاروبار فروشي بوستن داره
جالبه
سلام جاقالانKhansariha (48)
برنامه ی جمعه چی ببوو؟ کسی اعلام آمادگی نووده؟Khansariha (215)
(2015-03-15 02:44 AM)smart نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام

سلام محمد جان
یا امن هم تی مره اییم ماهی گیری یا یه شرح کامل از روش زرد پر گیری بنی تا امنم یاد بگیریم Khansariha (214)
من که جمعه آخرین روزه شلوغه سر کارم دوستان نمیتونم بیام
لینک مرجع