انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،

نسخه کامل: تاپیک بچه های استان گيلان
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
سلام رفیقانKhansariha (8)
آحسین چطوری برار امی پرچمدار تاپیک ببوستی
راستی مثل اینکه امی دکتر حنان خیلی خوش گزاشتن دره هیچ مرخصی نایه! هر جا ایسا انشالا سلامت ببه اما بی صبرانه منتظرشونیم
آقا امین هم یه سری بزه ده پیدا نیه
در هر حال خدمت همه رفقای گیلانی ارادت داریمKhansariha (256)
سلام براران.
ببخشید چند وقتی نیسه بوم.
بدجور می سر شلوغه.انم می جدیدترین سرشلوغی.
gilanhobby.ir
آقا امين كاردرستKhansariha (8)
به به چه سايت تكنو لو ژيكي راه تاوداييد اقا تبريكKhansariha (59)Khansariha (59)Khansariha (59)
پس چند روزي مشغول بيد سايت راه تاوداندبيدKhansariha (162)
سلام دوستان

آره حامد جان، جای حنان خان خالیه. امیدوارم هرجا هست خوش و سالم باشه.

آقا شنیدم رشت برف اومده حسابی؟ درسته؟؟
دلم برای گیلان مخصوصا لاهیجان و رشت لک زده .....

Khansariha (256)
(2012-12-15 09:11 PM)DAGGER نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
آقا امين كاردرستKhansariha (8)
به به چه سايت تكنو لو ژيكي راه تاوداييد اقا تبريكKhansariha (59)Khansariha (59)Khansariha (59)
پس چند روزي مشغول بيد سايت راه تاوداندبيدKhansariha (162)
فقط اون نبود.چون لپ تابم کفاف کارهام رو نمیداد مجبور شدم یه پی سی دسکتاپ جمع کنم به خاطر همین فرصت نبود درخدمت باشم.
(2012-12-15 09:15 PM)MEHDI-SHOOTER نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام دوستان

آره حامد جان، جای حنان خان خالیه. امیدوارم هرجا هست خوش و سالم باشه.

آقا شنیدم رشت برف اومده حسابی؟ درسته؟؟
دلم برای گیلان مخصوصا لاهیجان و رشت لک زده .....

Khansariha (256)
نه آقا برف کجابود.شایعست.
Khansariha (256)
سلام Khansariha (8)
عکس بنم شمره در حد تیم ملی
گیل مرد 1952میلادی
[تصویر: 13557789071.jpeg]
ورزا جنگ (جنگ گاوهای نر)
[تصویر: 17644611758328221973.jpg]
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
هی روزگار... امره ببردین قدیم زمت... می پیلاقه خؤنه می یاد بمه...Khansariha (8)
شیمی یلدا پیشاپیش مبارک Khansariha (8)

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام زاكانKhansariha (8)
شيمي شب يلدا پيشاپيش مبارك
هميشه شاد وسربلند ببيد
آيتا منظره هم شيمي تقديم:دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
لینک مرجع