انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،

نسخه کامل: تاپیک بچه های استان گيلان
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
سلام زکن ابرارن آباینKhansariha (48)
کویه هیسن؟Khansariha (8)Khansariha (8)Khansariha (8)
هر جا ایسیید شیمی طاعات و عبادات و عزاداریین قبول ببه انشاالله
Khansariha (256)Khansariha (256)Khansariha (256)
حسین جان سلامKhansariha (8)
تی عزاداری و عبادات هم قبول حق ببه
Khansariha (256)
سلام به همه بچه های گیلانی من فرشیدم بچه رستم اباد(شهرستان رودبار)خوشحال که تو تایپیک بچه های گیلانی فعالت کنمKhansariha (48)Khansariha (219)
سلام دوستان

شهادت آقا امام حسین(ع) و حضرت ابوالفضل و یاران پاک و گرامیشون رو به همه شما برادرا تسلیت میگم.

امیدوارم عزاداری هامون قبول حق باشه ....

Khansariha (256)
(2012-11-24 10:20 AM)tiktaks نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام به همه بچه های گیلانی من فرشیدم بچه رستم اباد(شهرستان رودبار)خوشحال که تو تایپیک بچه های گیلانی فعالت کنمKhansariha (48)Khansariha (219)
سلام
خیلی خیلی خوش اومدی ...
چند سالته فرشید جان؟
سلام فرشید جان.خوبی همشهری ؟؟؟Khansariha (8)Khansariha (8)
چاکر داش معراج هم هستیما
(2012-11-24 05:43 PM)camel_60 نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(2012-11-24 10:20 AM)tiktaks نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام
خیلی خیلی خوش اومدی ...
چند سالته فرشید جان؟

دادا 19 سال
فرشید جان خوش بمایی به تی تاپیک Khansariha (8)Khansariha (8)

پرچم بجوره Khansariha (256)
تی نوکرم مازیار جان
تاپیک بشون به جور
Khansariha (256)Khansariha (256)Khansariha (256)
راستی بهروز جان انزلی قیمتن چیتو ایسه؟
ایته گزارش قیمت امی وسین بنیKhansariha (8)Khansariha (8)Khansariha (8)
لینک مرجع