انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،

نسخه کامل: تاپیک بچه های استان گيلان
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
مگه ميبري جزيزه؟
Khansariha (399)
منجیل باد نمیذاره به سیبل بزنیم آقا امین شما گانپاور داری از اینور به اونور سد گروپ دوسانتی میده خخخخخ
ماهیگیری هستم منجیل
اره الان جزیره خوب میزنه کلا تو این دوره کل منطقه رو تست کردم ولی هیچ کجا مثل جزیره خوب نمیزنه فعلا.
ولی در کل من روز جمعه رو برای ماهیگیری اصلا قبول ندارم برای شلوغی که میشه و سروصدا هفته گذشته از شمال امده بودن بغل ما که وسایل پهن کرده بودیم تو اب داشتن تور مینداختن! برای کولی گرفتن! ماهی به صدای قدم زدن تو ساحل حساس هست دیگه. جمعه که
که... همیشه هم تو ایام وسط هفته من صید خیلی بهتری داشتم تا روز تعطیلات.
بعد اسلحه آوردن با خودتون رو فراموش کنید چون ایست بازرسی منجیل به شدت گیر هست هم اینکه بادو...افتاب... من گانپاور خودم رو یک سالی میشه رد کردم بعد اونم سه چهارتا پی سی پی عوض کردم الان فقط یه بوکانیر دارم که اونم پلمپ کردم گذاشتم برای فروش فعلا فقط ماهیگیریKhansariha (8)
باز اگه دوستان وسط هفته هم خواستن بیان خبر کنن من هستم پایه واس ماهیگیری.
سلام
به نظر من هرکس مکانهای مناسب اطراف خودش رو معرفی کنه تا یکی رو انتخاب کنیم
جدا از باغ ما پارک جنگلی کیاشهر هست که البته هر از چند گاهی گشت مرزبانی اونجا دور میزنه
چند کیلومتری آستانه جنگل صفرا بسته هم هست که هم سایه هست هم تقریبا خنک
دوستان تا حالا پشت سد خاکی شهربیجار کسی رفته؟
دقیقاً روبروی امامزاده هاشم یه محل هست به اسم شهربیجار که به تازگی در اونجا سد ساختن
بارها که اونجا رفته بودم به چشم دیدم که خال قرمز میزنن اونجا.
فقط یه مشکل اساسی داره اونم وجود پشه هست چون محیط جنگلیه و پر هست از درخت

................................................................................​....................

حسین جان من تابحال داخل منجیل چیزی نزدم ولی پایین سد زیر پل تقتقی (امین فرجی میدونه کجارو میگم) آزاد زیاد گرفتم.
ساقالكسلر رو ميگي محمد؟

صفرا بسته جمعه ها خانواده ميان نميشه تفنگ در اورد بايد بريم جاي كه سايه باشه
ساكت باشه و به هدف گردهمايي هم كه تمرين تيراندازي و ماهي گيري ميتونه باشه بپردازيم

بلاخره نظر ديگه داداه ميشه ببينيم چي از توش در مياد؟
5 صبح جزیره منجیل باشین راه جزیره هم از روبه روی ایست بازرسی منجیل یه جاده خاکی سر پایینی میخوره میاد کنار اب که بیاین اونجا همو میبینیم راحت.
اگه قرار قطعی شد نوع ریسه هم بعدش مشخص میکنیم.
اقا بهروز خوشحالمون میکنی اگه شما هم بیاین.
در مورد روزه هم نگران نباشین زردپراش فقط تا ساعت 10 صبح میزنه بعد اون فقط کولی میزنه بیشتر که اگه خواستین قبل ظهر میتونین برگردین که موردی پیش نمیاد.
گوگل ارث لطفاKhansariha (8)
پل فلزی ماستخور هست اسمش ولی اینجا که ماهی ازاد نداره؟
ماهی های که الان میوفته زردپر با کپور هست ولی با کمی شانس اسبله قزل با ماهی سفید هم میوفته.
امین جان دو هفته یا سه هفته قبل ماه رمضون بود
اونی که زدم تقریباً این شکلی بود،البته سفید تر بود
بزور 15 سانت میشد

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
لینک مرجع