انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،

نسخه کامل: تاپیک بچه های استان گيلان
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
ما بهش میگیم فورش مار : یعنی مار شنی ، حاشیه شنی رودخونه زندگی میکنه و لی این فصل که بچه ماهیا لب ساحل میان تو دریا هم پیداش میشه سمی نیست ولی گاز شدیدی میگیره و مهاجمه؛ سایز بزرگش اگه تو آب اذییتش کنی به پات میپیچه
استاد ماهیگیری هم هست و قاتل بچه ماهیا
(2015-07-22 05:36 PM)DAGGER نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
ما بهش میگیم فورش مار : یعنی مار شنی ، حاشیه شنی رودخونه زندگی میکنه و لی این فصل که بچه ماهیا لب ساحل میان تو دریا هم پیداش میشه سمی نیست ولی گاز شدیدی میگیره و مهاجمه؛ سایز بزرگش اگه تو آب اذییتش کنی به پات میپیچه

آره آقا بهروز...من تو رودخانه پلرود هم اینو دیدم...فکر کردم سمی هست نزدیک نشدم...ولی خوشم‌میاد آقا بهروز اطلاعاتشون کامله همیشه...خیلی مخلصیم استاد عزیز من
یادش بخیر !... وقتی معلم برای درس پرسیدن اسم بالایی یا پایینیمون رو میخوند، حس معجزه بهمون دست میداد !Khansariha (219)Khansariha (399)
.
یه ماشین لباسشویى داریم انقدر تکون میخوره که بنده ى خدا، همزمان هم لباس میشوره هم تو خونه قدم میزنه ! Khansariha (180) خخخ
.
ﻣﻦ ﺗﻮ ﺧﻮﻧﻪ ﺳﯿﻨﻪ ﺧﯿﺰ ﺣﺮﮐﺖ ﻣﯿﮑﻨﻢ ،ﭼﻮﻥ ﺑﻪ ﻣﺤﺾ ﺍﯾﻨﮑﻪ ﭘﺎﺷﻢ، ﻣﯿﮕﻦ ﺳﺮﭘﺎﯾﯽ ﯾﻪ ﭼﺎﯾﯽ ﺑﺮﯾﺰ !Khansariha (125) خخخخ
.
(2015-07-22 11:11 PM)gilemard نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(2015-07-22 05:36 PM)DAGGER نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
آره آقا بهروز...من تو رودخانه پلرود هم اینو دیدم...فکر کردم سمی هست نزدیک نشدم...ولی خوشم‌میاد آقا بهروز اطلاعاتشون کامله همیشه...خیلی مخلصیم استاد عزیز من
gilemard جان شما لطف دارید ، شناخت یکی از موجودات بومی محیط زیست خودمون که دیگه لفظ ،،استاد،، نمیخواد و خودمو شایسته این عنوان نمیدونم
یادش بخیر یکی از سرگرمیها و مسابقات دوران نوجوانی گرفتن این نوع مار تو رودخونه های پر آب مرداب بود البته رودخونه ای که آب زلالش تا عمق چند متری معلوم بود وقتی زیر آبی میرفتی فرار ماهیا لابلای خزه های آبی رو میدیدی..... اما حالا....
در گذر عمر چه کوچک بود ذهن آنهایی که سر خوشی جوانی را نشان بی خردی دانستن...آورده اند که فردی شیخ ابو علی سینا را در دوران طفولیت مشغول بازی های کودکانه یافت...بگفت شما را با این هوش و فراست عیب است این رفتار کودکانه...شیخ پاسخ بداد آن فراست از هوش و ذکاواوتدستور خداوند متعال است و این رفتار نیز جز اقتضای سن نیست...حالا ما بچه نیستیما ولی یه طرح میاریم‌ وسط نصف خانواده هم مسخره میکنن که تو رو چه به این کار ها...خدایا خود چنان کن سر انجام کار...که نباشیم آرزو مانده بر دل،بیکاااار..الهی آمین
(2015-07-22 11:56 PM)DAGGER نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(2015-07-22 11:11 PM)gilemard نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
gilemard جان شما لطف دارید ، شناخت یکی از موجودات بومی محیط زیست خودمون که دیگه لفظ ،،استاد،، نمیخواد و خودمو شایسته این عنوان نمیدونم
یادش بخیر یکی از سرگرمیها و مسابقات دوران نوجوانی گرفتن این نوع مار تو رودخونه های پر آب مرداب بود البته رودخونه ای که آب زلالش تا عمق چند متری معلوم بود وقتی زیر آبی میرفتی فرار ماهیا لابلای خزه های آبی رو میدیدی..... اما حالا....
تو کشور های جهان سوم همینه دیگه...چی بگیم...یادش بخیر...همین چند وقت پیشا داداش حنان بود و شما و بقیه چه صفایی داشت گپ میزدیم...منم میگفتین حامد..خخخخخ...نه گیله مرد بهروزخان گل...تی نوکرم پیله برر
آقا بهروز عزیز و دوستان سلامKhansariha (8)
.
باز شما لذتهای بیشتری از طبیعت و زندگی پرخیر و برکت اونموقع درک کردید که مرور خاطراتش هم براتون بسیار شیرین و لذت بخشهKhansariha (219)
اما ما الان برا طبیعت گردی تو گیلان باید کلی زباله رو کنار بزنیم تا یکم سبزه ببینیم Khansariha (290)
ماهی و شکار و .... هم که دیگه به ما رسید .... همه چی نسلش درحال انقراض معرفی شد و شکارش هم ممنوع! Khansariha (367) شانس آوردیم تفنگ بادی ممنوع نیست والا تنها خاطرات شیرین ما، کلاغ پر و خشم شب های دوران آموزشی سربازی بود Khansariha (180)Khansariha (180)
(2015-07-21 04:11 PM)guilanshekar نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلامي مجدد
امروز صبح رفتم انزلي
و همينجر كه در حال رانندگي بودم ديدم اسم يه كوچه اي هست
شهيد سعيد صياد

و حالا سوال
اقا بهروز اقا سعيد با شما نسبتي داشتن؟؟؟Khansariha (8)

سلام دوستان چند وقت بود که شرکتی رو که ازش اینترنت ميگرفتم مورد حمله تروریستی قرار گرفته بود وترافیک قطع شده بود و دلم برای همتون تنگKhansariha (8)
آقا حسین خیلی جالبه چون منم دیروز تو مسجد منظریه رشت بودم داشتم اسامی شهدا مسجد رو نگاه میگردم که اسم شهید لیلا درویش حقجو نظرم و جلب کرد، ايشون با شما نسبتی داشتن؟
آقا حامد عزیز ارادت داریم Khansariha (8) ولی شما که میری دوسال پیدات نمیشه دیگه تقصیر ما نیست که سلولهای خاکستری یاری نمیده
آقا سید هم که با عکسهای xperia شون مارو سرافراز میکنهKhansariha (219) ازشون متشکریم
این عکس قدیم از آرشیو تقدیم شما دوستان
[تصویر: masuleh_1.jpg]
(2015-07-23 12:47 AM)rkh.hunter نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(2015-07-21 04:11 PM)guilanshekar نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلامي مجدد
امروز صبح رفتم انزلي
و همينجر كه در حال رانندگي بودم ديدم اسم يه كوچه اي هست
شهيد سعيد صياد

و حالا سوال
اقا بهروز اقا سعيد با شما نسبتي داشتن؟؟؟Khansariha (8)

سلام دوستان چند وقت بود که شرکتی رو که ازش اینترنت ميگرفتم مورد حمله تروریستی قرار گرفته بود وترافیک قطع شده بود و دلم برای همتون تنگKhansariha (8)
آقا حسین خیلی جالبه چون منم دیروز تو مسجد منظریه رشت بودم داشتم اسامی شهدا مسجد رو نگاه میگردم که اسم شهید لیلا درویش حقجو نظرم و جلب کرد، ايشون با شما نسبتی داشتن؟

اول بگو تو حوضه استحفاضي ما چكار داشتي؟؟؟
بله ايشون عمه بنده بودن كه در بمباران رشت شهيد شدندKhansariha (256)

تاپيك رو كرديم بنياد جانبازان Khansariha (226)خخخخخخ
(2015-07-23 12:50 AM)DAGGER نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
آقا حامد عزیز ارادت داریم Khansariha (8) ولی شما که میری دوسال پیدات نمیشه دیگه تقصیر ما نیست که سلولهای خاکستری یاری نمیده
آقا سید هم که با عکسهای xperia شون مارو سرافراز میکنهKhansariha (219) ازشون متشکریم
این عکس قدیم از آرشیو تقدیم شما دوستان
[تصویر: masuleh_1.jpg]

بهروز خان گل به خدا حق دارین...والا دقیقآ دو سال یه سری بد بیاری هایی آوردم که امکان نداشت بتونم بیام....ولی خب شکر خدا حالا دیگه اومدم و ایشالله اگه خدا بخواد در خدمتم‌ حالا حالا ها...من فدای همه عزیزان هستم....اگه خدا بخواد ساید مسیر زندگی منم با این اسلحه گره بخوره...یه فکر هایی تو سرم هست
لینک مرجع