انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،

نسخه کامل: تاپیک بچه های استان گيلان
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
تقریبا همه جای شهر هستن الان هم مهمونی هستم نزدیک همونجام خخخخخ
ناکس ها از داخل رشت بیرون نمیرن واقعا برام جای سواله
سلام
حسین جان من تقریبا همه جای رشت رو شناسایی کردم از همه بهتر همینجایی بود که قسمتم شده بود خلوت بدون رفت و آمد بارون هم میومد بقیه جاها همه مغازه هست و پر رفت و آمد یه جای خلوت هم هست که باید جمعه رفت صبح زود اونم جلوی فک کنم ستاد اقامه نماز باشه بعد از توشیبا بقیه جاها باید ریسک کنی فک کن تفنگ بولپاپ رو تو رشت ببینن فوری به جرم اینکه اعضای داعش هستی میگیرنت تا بخوای ثابت کنی شیش ماه اونتویی اصلا ارزش نداره تازه من که دیگه کار بکارشون ندارم خخخخخ
محمد جان چرا برن این دوتا شکمشون پر از گندم بود تا مردم مهربان و مغازه دارهای دلسوز هستن اینا که مشکلی ندارن کافیه یه روز اول صبح بری سر پاتقشون ببین چقدر براشون دونه میریزن منم باشم از اونجا تکون نمیخوردم خخخخخخخ
Khansariha (8)
سلام جاقالان
امروز از جاده سنگر به فومن رد میشدم که نزدیک شهر صنعتی چیز جالبی نظرمو جلب کرد، اول فک کردم کلاغ سیاه هست ولی بعد که نزدیک شدم دیدم یه گله بزرگ عقاب هستن که تو هر دو طرف جاده بودن، کسی دلیلشو میدونه که چرا اینطور اجتماع گرفتن چون من خودم تا به حال چنین چیزی ندیدمKhansariha (8)

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دوستان گیلانی عزیزKhansariha (8)

از آستانه کسی از دوستان عضو هست؟
مهدی جان خود عقاب بود یا باز و اینجورچیزی بودن؟
(2014-12-01 11:53 PM)kingmkh نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دوستان گیلانی عزیزKhansariha (8)

از آستانه کسی از دوستان عضو هست؟

سلام آستانه نه ولی من نزدیک آستانه هستم امری بود در خدمتم Khansariha (8)
(2014-12-02 02:35 AM)smart نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
مهدی جان خود عقاب بود یا باز و اینجورچیزی بودن؟

سلام باز نبود فک کنم عقاب تالابی بود از همینایی که تو شالیزارها و تالبها میگردن تعدادشونم زیاده
سلام. عقابها جثه بزرگی دارن و نوک بلندتری دارن. تنها هم زندگی میکنن و در کل پرندگان شکاری اجتماعی نیستن.
فقط گاهی وقتا که هوا به مزاجشون میسازه یه دور همی جمع میشن و پرواز میکنن.
اونها هم به گفته ی آقا بهروز احتمالا یه باز هستن به نام دال.
Khansariha (256)
(2014-12-02 11:29 AM)BARZAU نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام. عقابها جثه بزرگی دارن و نوک بلندتری دارن. تنها هم زندگی میکنن و در کل پرندگان شکاری اجتماعی نیستن.
فقط گاهی وقتا که هوا به مزاجشون میسازه یه دور همی جمع میشن و پرواز میکنن.
اونها هم به گفته ی آقا بهروز احتمالا یه باز هستن به نام دال.
Khansariha (256)

سلام
فک نکنم دال مردارخوار باشه یه جا سراغ دارم که یه دونه از اینا رو تاکسیدرمی کرده ایندفعه که مسیرم خورد ازش عکس میگیرم اینجا میزارم

سلام
اینم اون باغی که گفتم یه انبار هست که در اون 3 متره که میشه راحت دو تا میز برای تیر اندازی در روزهای بارونی قرار داد فاصله تا اون فلش سبز هم که مشخص کردم حدودا 120 متره یه محوطه باز1800 مترمربعی هم داره, خوبیش اینه چهار دور دیواره و از لحاظ امنیتی عالی و بعد اینکه نیاز به هیچ گونه هماهنگی نداری هر وقت شد میشه دور همی برگزار کرد و حتی میتونیم ساچمه زنی هم بیاریم و چند تا بطری رو هوا بزنیم خخخخ ولی اشکالش بعد مسافتی اونه چون با رشت حدودا 40 کیلومتر فاصله داره و ممکنه که برای بعضی ها رفت و آمد سخت باشه

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
نه آقا مهدی تاجایی که من میدونم پرنده های شکاری از خانواده عقاب و باز و شاهین و دلیجه و... کلا مردارخوار نیستن.
حالا چطور مگه اون پرنده ها مردارخواری میکردن؟

[تصویر: 77663402808918360503.jpg]
؟؟؟

[تصویر: 38959501745371438994.jpg]
عقاب طلایی

[img]02692901807355140720[/img]
؟؟؟

[تصویر: 03277544468000716254.jpg]
؟؟؟

[تصویر: 89155390052158871112.jpeg]
شاهین

[تصویر: 21384169287488063250.jpg]
دلیجه

[تصویر: 82459807691572745878.jpg]
قرقی
درود فراوان.Khansariha (8)
هم اکنون با گزارش هواشناسی این هفته در خدمت شما دوستان هستم.
این هفته هوای ناپایدار و متغیری خواهیم داشت.(صبح آفتابی،بعد از ظهر بارانی،شب صاف خخخخ)
ظاهرا امروز تا جمعه هوا بیشتر صاف خواهد بود اما از شنبه تا یک شنبه هوا بارانی و گرفته خواهد بود. از دوشنبه تا چهارشنبه هم بیشتری هوایی صاف و آفتابی رو انتظار داریم. و احتمالا تا آخر هفته ی آینده به همین صورت ادامه پیدا کنه.
استان همسایه اردبیل هم وضعین هوایی مشابهی داره اما خیلی سرد تر. بطوری که امروز و فردا هوا صاف یا حداقل بدون باران و برف خواهد بود اما روز شنبه بارش برف خواهیم داشت ولی پایدار نخواد بود و از یک شنبه تا آخر هفته شاهد هوایی صاف تر و آفتابی تر خواهیم بود اما دما همچنان پایین و +- چند درجه بالا و پایین صفر میمونه. لازمه که برای عبور و مرور از محور آستارا اردبیل و گردنه حیران زنجیر چرخ به همراه داشته باشید.

اما در مورد پایتخت باید خدمتتون عرض کنم باز هم وضعیت جوی ناپایدار و مشابهی انتظار میره. با این تفاوت که احتمالا بارشی نخواهیم داشت و هوا حد واسطی از صاف تا ابری خواهد بود.
منبع: accuweather
روز بخیر موفق باشید.Khansariha (8)
لینک مرجع