انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،

نسخه کامل: تاپیک بچه های استان گيلان
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
عاغایون عاغایون سلام علیکم Khansariha (8)
من دو روز نبودم اینجا چه خبر شد Khansariha (48)
اول از هر چیز سلام عرض میکنم خدمت توپ چی عزیز، آقا کامران خوش اومدی به جمع ماKhansariha (8)
در مورد کورنو بازم اعلام میکنم منم هستم
در مورد تلمبه هم بگم من تلمبه هیل دارم و خیلی راحت ای تی رو شارژ میکنم جالب اینجاست از فشار 150 بار به بالا سرعت شارژ شدن بیشتر و بیشتر میشه و رطوبت کمی وارد میشه البته با در نظر گرفتن شرایط خاص
در مورد میز بنچ من یه حساب سر انکشتی کردم اگه بخوایم سه تا میز بسازیم شبیه میز حسین عزیز به این چیزا نیاز داریم ، سه متر مربع ام دی اف که میشه 120 تومن حدود 7 متر لوله چهار و یک متر لوله شش و چهار متر نبشی قفسه و نه تا پیچ و مهره که حدود 60 تومن میشه،اگه بخوایم قطعات رو رنگ کوره بزنیم فک نکنم 20 تومن بیشتر بشه، یعنی واسه سه تا میز حدود 200 جنس میخوایم، ام دی اف ها رو من میتونم ببرم و نوار کنم، دستگاه جوش و سنگ فرز هم دارم فقط میمونه جوشکار
حالا سوال اینجاست که آیا از بچه ها کسی جوشکاری بلده ؟Khansariha (214)
خلاصه پرچم رو باید بالا نگه داشتKhansariha (256)
(2015-07-13 01:26 AM)rkh.hunter نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
عاغایون عاغایون سلام علیکم Khansariha (8)
من دو روز نبودم اینجا چه خبر شد Khansariha (48)
اول از هر چیز سلام عرض میکنم خدمت توپ چی عزیز، آقا کامران خوش اومدی به جمع ماKhansariha (8)
در مورد کورنو بازم اعلام میکنم منم هستم
در مورد تلمبه هم بگم من تلمبه هیل دارم و خیلی راحت ای تی رو شارژ میکنم جالب اینجاست از فشار 150 بار به بالا سرعت شارژ شدن بیشتر و بیشتر میشه و رطوبت کمی وارد میشه البته با در نظر گرفتن شرایط خاص
در مورد میز بنچ من یه حساب سر انکشتی کردم اگه بخوایم سه تا میز بسازیم شبیه میز حسین عزیز به این چیزا نیاز داریم ، سه متر مربع ام دی اف که میشه 120 تومن حدود 7 متر لوله چهار و یک متر لوله شش و چهار متر نبشی قفسه و نه تا پیچ و مهره که حدود 60 تومن میشه،اگه بخوایم قطعات رو رنگ کوره بزنیم فک نکنم 20 تومن بیشتر بشه، یعنی واسه سه تا میز حدود 200 جنس میخوایم، ام دی اف ها رو من میتونم ببرم و نوار کنم، دستگاه جوش و سنگ فرز هم دارم فقط میمونه جوشکار
حالا سوال اینجاست که آیا از بچه ها کسی جوشکاری بلده ؟Khansariha (214)
خلاصه پرچم رو باید بالا نگه داشتKhansariha (256)
یعنی خدایی این قدر راحته با تلمبه کی میگی ...
وسوسه دارم میشم قید کپسول رو بزنم یه تلمبه بخرم والااااا...
خخخخ تفنگ رو خریدیم حالا به فکر شارژیم...
دوست دارم یه زوری بزنم ببینم چقدر سخت هست ... ای تی هم آخه فکر نکنم 185 بیشتر پر کنید

Sent from my GT-I9100 using Tapatalk
كاغذ 130 گرمي تهيه و چاپ با كيفيت به تعداد 100 عدد انجام شد

Khansariha (8)Khansariha (256)
سلام میلاد جان
تلمبه هیل به مراتب خیلی راحت تر از هاتسان و وبلی شارژ میکنه ولی حدود دوبرابر اونا قیمت داره
من تفنگم رو تا 210 بار شارژ میکنم چون رو تفنگم رگلاتور انداختم، ولی در حالت عادی (بدون رگلاتور) بهترین راندمان از 185 بار به پایینه
تازه بعد از هر چند بار شارژ راحت میشه مخزن ای تی رو باز کرد و سرویس کرد تلمبه رو هم تو یه ساعت میتونی بازو بسته کنی با این گرونی ساچمه بخوای بالای هر شات 30 تومن هم پول هوا بدی به نظر من صرف نداره کپسول زمانی به صرفه هست که تفنگت بابکتی ، وایراخی ، اونیکسی و .... غیره باشه وگرنه ایتی خراب هم بشه سریع میشه جمش کرد و دل آدم نمیسوزه، البته خرابی نداره ، به نظر حقیر بهترین گزینه برای ای تی با شرایطی که ما تو استان داریم تلمبه هست ( به قول فیلم مارمولک : همه که امکانات فضانوردی ندارن) اینم بگم من تو یه روز با تلمبه 5 بار تفنگم رو شارژ کردم هیچ اتفاقی هم نه برای من نه تلمبه نه تفنگ نیوفتاد خخخخخخ
Khansariha (8)
(2015-07-13 10:23 AM)guilanshekar نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
كاغذ 130 گرمي تهيه و چاپ با كيفيت به تعداد 100 عدد انجام شد

Khansariha (8)Khansariha (256)

آقا حسین دست شما هم درد نکنه حسابی تو زحمت افتادیدKhansariha (8)
آقا بهروز دستت درد نکنه واسه راهنمایی هاتون
این اتوماسیون رو که میگید من یه یو تیو ب ازش دیدم البته اون داشت سیلندر تفنگ رو شارژ میکرد یه چیزی تو مایه های همین سیستمی که شما میگین بود اگر خونه فایلش رو پیدا کنم آپلود میکنم حتما
باه درسته اگر این همه علاقه مبود کی ریشه فعالیتهامون خشکیده میشد
Khansariha (8)Khansariha (8)Khansariha (8)
مهدی داداش خیلی خوبه با این قیمت حسین قمری جوشکاری کارشه این رفیق ما عضو این فروم هست ولی اینقدر کم کار کرده نام کاربریش رو من فراموش کردم که هیچ فک کنم خودشم فراموش کرده باید یوزر جدید بسازه فک کنم
حسین جان چطور بی خبر داداش دمت گرررررررم میام مغازه یه سر میبینم کارها رو
خسته نباشی
Khansariha (8)Khansariha (8)Khansariha (8):
دوستان مژده بدیییییدKhansariha (219)Khansariha (219)Khansariha (219)Khansariha (219)Khansariha (48)Khansariha (48)
داره حل میشهههههههKhansariha (219)Khansariha (219)Khansariha (219)
خوب...یه نفس بکشم
الان از آتشنشانی برمیگردم. رفتم گفتم از طرف هیئت تیراندازی اومدم. گفتن ما کپسول های هیئت رو پر میکنیم مشکلی نیس. گفتم یه سری کپسول جدید داریم باید تا فشار ۳۰۰ بار پر بشن. گفت کپسولتو بیار مشکلی نیست ۳۰۰ بار پر میکنیم !!! فقط باید از هئیت نامه داشته باشی
الان یه کپسول میخوایم. ببریم ببینیم چیکار میکنن. یک کپسول فراهم کنید!!!!
نامه از هیئت هم با من. امروز بعدازظهر میرم دنبالش
فقط این هم اضافه کنم که چند درصد احتمالش هست که موفق نشیم. از وضع گیلان که خبر دارید. همون ماجرای سنبلیزم. طرف گفته کپسول رو بیار ، حالا بردیم و مثلا ۲۲۰ تا زد بعد میگه همینقدر هم زیاده!!
فکر کنم اولین کسانی باشیم که در گیلان به این فشار میرسیم و فکر کنم آتشنشانی تا حالا این فشار پر نکرده...برای همین موضوعات میگم قطعی نیست
سید من چیزی نمیبینم انگار ارسالتون خالی هست....Khansariha (226)Khansariha (226)
صاحب جان ممنون از پیگیریت داداشKhansariha (8)
خبر خوشحال کننده ای بودKhansariha (219) .. اگه خودتون هم ،همراه نماینده ی هیئت برا شارژ کپسولها برید ... و بگید حتمآ 300بار میخواید، شارژ میکنن! Khansariha (256)
Khansariha (219) .............
الان مشکل اینه که هیئت و من کپسول ۳۰۰ بار نداریمKhansariha (226) گفت کپسول بیار امتحان کنیم
الان باید بگردم کپسول پیدا کنم
ممنون صاحب جان پس از پارسال تا حالا یا تجهیزات عوض شدن یا آدما شاید هم تفکر آدماKhansariha (95)
خب باید صبر کرد تا یکی از کپسولای بچه ها خالی بشه مال من هم پره
احتمالش هست که طرف حواسش به رقم نباشه
مثلا ما تماس گرفتیم با مرگزی در شهر صنعتی اونجا گفتیم که آقا ما 300 بار میخوایم گفتن بیارین کپسول رو ببینیم بزنیم وقتی رفتیم اونجا به کل زدن زیرش و گفتن منظورشون 200 بار بوده احتمالا و همون داستانی که براتون گفتم پیش اومده
کپسولهای من فعلآ تقریبآ فول هستن ولی به کامران زنگ میزنم و ....Khansariha (8)Khansariha (8)
تا جاییکه میدونم کپسولهای هیئت رو میبرن موسسه آدلرKhansariha (214)
بابت پرینت سیبلها هم از حسین آقا تشکر ویژهKhansariha (8) ... اگه قراره یه گروه منسجم برا ادامه بنج رست داشته باشیم بهتره یه حساب مشترک برا تهیه اقلام ضروری مثل کرنوگراف و میز و رست و سیبل و پایه سیبل و بادنما و .... داشته باشیم تا به یه نفر فشار نیاد( تا تنور داغه نون......)Khansariha (215)
لینک مرجع