انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،

نسخه کامل: تاپیک بچه های استان گيلان
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
حامد مياره ولي نمي دونم الان داره يا نه

از جنابhamidhakami درخواست كردم از تورج برامون قيمت رو استعلام كنند
ممنون حسین جان.... شماره ی ازش داری?
تو قرار بعدی یه فراخوان تو سطح شهر برا فنری ها هم بزاریم، جالب ميشه بنظرمKhansariha (214):
.
یه لیست اقلام مورد نیاز برا bench rest تهیه کنیم و هر چندماه یکبار مبلغی برای تهیه ی شون جمع کنیم.... فعلآ فقط یه لیست.... دوستان هم کمک فکری کننKhansariha (256)
اگه فراخوان بذاریم باید تجهیزات اولیه و مکان داشته باشیم.من مطمعا هستم ازش استقبال میشه.توی پاییز یا زمستون باشه بهتره چون اونموقع همه سلاحشون بیرون میارن.میتونیم ازشون ورودی بگیریم و هزینه گروه برای بیشتر مجهز شدن دربیاریم.از نظر ایمنی و مجوز هم باید بررسی بشه
حسین جون تعداد از هر چیز مهمتره الان داداش
تعداد برای تجهیزات و برگزاری مسابقات و دوره همی ها چند نفر هست رو باید مشخص کنیم
موافقم نباید همه چیز مادی در نظر گرفته شه و دوره همی ها باید از مواردی که نیاز با پرداخت دارن مجزا بشه ولی اگر بخوایم مسابقاتی در سطح ایران برگزار کنیم باید کمی هزینه کنیم و مبالغی به شکل دوره ای کنار بزاریم تا آبرو مندانه برگزار بشه

دوستان یه خبر هم من براتون دارم
مدتی هست که من و آقا حسین قمری در صدد هستیم هدفهایی برای مسابقات فیلدتارگت درست کنیم نمونه ی ساخت خونگیش رو هم اون روز تو دور همی آورده بودم و دیدید
به زودی شروع به ساخت اونها برای انجام شاخه ی دیگه ای از مسابقات در استان خواهیم کرد البته پس از استاندارد سازی اونها این کار رو انجام خواهیم داد چند تا مشکل کوچک وجود داره که داریم اونها رو حل میکنیم تا روند تولید هزینه کمتری داشته باشهKhansariha (8)Khansariha (8)
كاكو يعني ميگيد پا تو كفش هيت كنيم؟؟؟
بعد كميته ورزشهاي همگاني هيت رو سرمون خراب ميشن؟
بنظر ما تا ميتونيم بايد روي محدودهاي كه هيت روش دست ننداخته كار كنيم (بنچ رست)البته اگه بتونيم با كمك اقا حسين كه يه دوستي هم با مسولين هيت گيلان دارن روي مسابقاتي با گستره بيشتر كار كنيم بنظرم خيلي عالي و صاحب سبك ميشه
البته در حد يه نظر .
اقا حسين نظرت چيه؟؟؟Khansariha (8)
سید جان ، آقا حسین ، کارها و افکارتون خیلی خوبه! من به وجد میام ! Khansariha (215)
البته همیشه این موضوع رو در نظر داشته باشید که برای رسیدن به موارد بالاتر نیاز به کسب تجربه در یک رویداد کوچک تر و بررسی علاقمندی و استقبال مخاطبین این رشته هست. در هر صورت این نوع رشته ها مانند بنچ رست و فیلدتارگت دارای مخاطب خاص هست ! مثل فوتبال و یا یک سری رشته های پر مخاطب ورزشی نیست! تیراندازی و رشته های مرتبط در کشور ما از توسعه کمی برخوردار هستند و این رو به عنوان واقعیت برای رسیدن به وضعیتی بهتر و پیشرفت در نظر داشته باشید.
در رابطه با بنچ رست توصیه می کنم اندکی صبر کنید تا مذاکرات ما به نتیجه مطلوب رسیده و در این زمینه بتوانیم همکاری مطلوب و رسمی تری با یکدیگر داشته باشیم. اما برنامه و مسابقات استانی و در صورت امکان با حمایت ارگان های ورزشی را ادامه دهید. مطمئنا این تجارب به شما در زمینه برگزاری مسابقاتی بزرگتر در سطح استان و یا هدف مندی بالاتر کمک خواهد کرد. آگاهی به نوع برگزاری این رشته از مسابقات ، قوانین و تکنیک های این رشته مهم تر بوده و نیازمند برنامه ریزی جامع تر و منسجم تری از طرف شماست. قبل از هر چیز هسته اجرایی گروه خودتون رو مشخص کنید تا بتوانید در زمان اجرا با اطمینان بیشتری به همیاری و کمک دوستان اتکا کنید (در هر صورت علاقمندی و کار در زمان اجرا متفاوت از یکدیگر است و با توجه به اینکه این موضوع هنوز توسعه نیافته و دوستان هم به هر صورتی گرفتاری های زندگی زیادی دارند این مهم هست)
امیدوارم این موارد را به عنوان دخالت در کارهای شما ندانید و صرفا به خاطر اینکه این موضوع در سطح ملی در حال انجام بوده و نیاز به همکاری علاقمندانی مثل شما برای توسعه آن هست گفته شد. در صورت امکان قبل از تابستان و آغاز فصل تحصیل و پاییز یک جلسه و برنامه باهم داشته باشیم. سعی می کنم برنامه سفری به استان شما ریخته و بتوانم از تجارب شما دوستان استفاده کنم.

آرزوی موفقیت برای دوستان
(2015-07-19 04:12 PM)صادق قرنجیکی نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سید جان ، آقا حسین ، کارها و افکارتون خیلی خوبه! من به وجد میام ! Khansariha (215)
البته همیشه این موضوع رو در نظر داشته باشید که برای رسیدن به موارد بالاتر نیاز به کسب تجربه در یک رویداد کوچک تر و بررسی علاقمندی و استقبال مخاطبین این رشته هست. در هر صورت این نوع رشته ها مانند بنچ رست و فیلدتارگت دارای مخاطب خاص هست ! مثل فوتبال و یا یک سری رشته های پر مخاطب ورزشی نیست! تیراندازی و رشته های مرتبط در کشور ما از توسعه کمی برخوردار هستند و این رو به عنوان واقعیت برای رسیدن به وضعیتی بهتر و پیشرفت در نظر داشته باشید.
در رابطه با بنچ رست توصیه می کنم اندکی صبر کنید تا مذاکرات ما به نتیجه مطلوب رسیده و در این زمینه بتوانیم همکاری مطلوب و رسمی تری با یکدیگر داشته باشیم. اما برنامه و مسابقات استانی و در صورت امکان با حمایت ارگان های ورزشی را ادامه دهید. مطمئنا این تجارب به شما در زمینه برگزاری مسابقاتی بزرگتر در سطح استان و یا هدف مندی بالاتر کمک خواهد کرد. آگاهی به نوع برگزاری این رشته از مسابقات ، قوانین و تکنیک های این رشته مهم تر بوده و نیازمند برنامه ریزی جامع تر و منسجم تری از طرف شماست. قبل از هر چیز هسته اجرایی گروه خودتون رو مشخص کنید تا بتوانید در زمان اجرا با اطمینان بیشتری به همیاری و کمک دوستان اتکا کنید (در هر صورت علاقمندی و کار در زمان اجرا متفاوت از یکدیگر است و با توجه به اینکه این موضوع هنوز توسعه نیافته و دوستان هم به هر صورتی گرفتاری های زندگی زیادی دارند این مهم هست)
امیدوارم این موارد را به عنوان دخالت در کارهای شما ندانید و صرفا به خاطر اینکه این موضوع در سطح ملی در حال انجام بوده و نیاز به همکاری علاقمندانی مثل شما برای توسعه آن هست گفته شد. در صورت امکان قبل از تابستان و آغاز فصل تحصیل و پاییز یک جلسه و برنامه باهم داشته باشیم. سعی می کنم برنامه سفری به استان شما ریخته و بتوانم از تجارب شما دوستان استفاده کنم.

آرزوی موفقیت برای دوستان

صادق جان ممنون از پیگیریهات داداش این حرفا چیه من به شخصه که از راهنماییهات استفاده میکنم مطمئنم دوستان دیگه هم همینطورن
باید هم فکری و پشتیبانی در این مورد صورت بگیره تا بتونیم به نتیجه مطلوب تر برسیم
سلام . دوستان من اهل شهرستانم ، تا حالا بیشتر از 100بار ب مغازه تورج تماس گرفتم در مورد قیمت اجناس والبته خریدهایی هم داشتم ، هردفعه هم تماس گرفتم پشت خط ی اقایی تقریبا 60_70ساله خیلی محترمانه وبا حوصله جواب سوالام را دادن وحتی بعضا برای خرید بعضی اجناسی ک نداشت راهنمایی های خوبی کردن. کرنوگراف هم 650_700 قیمت دادن. کرونی مدل m1 البته گفتند ک بعد ماه رمضان بارش از گمرک ترخیص میشه تماس بگیرم. ببخشید اگه بی ربط بود.
پس اینطور که معلومه حدود قیمت 600 تا 700 هست
امیدوارم که با پایین اومدن نسبیه ارز کمی قیمتش پایین اومده باشه
دامون جان سلام بنظرم ایده جالبیه روی منم حساب کنید فقط روی اهداف هم کار کنید شاید بشه ی k1. بخرم اونوقت ،خدا به سیبلاتون رحم کنهKhansariha (357)
لینک مرجع