انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،

نسخه کامل: تاپیک بچه های استان گيلان
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
(2014-02-18 12:41 PM)gilemard نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(2014-02-18 11:30 AM)FARMANDEH نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(2014-02-18 12:47 AM)gilemard نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
قبلا توی ویترین جهان شکار یه ویسپر ایکس بود.امروز از توی تاکسی نگاه کردم دیگه نبود..دوستان اگه مسیرتون خورد اگه میشه سوال کنید داره یا نه.اگه داره قیمتش چنده.شیمی فدا

من دیروز رفتم چندتا چیزو قیمت کردم,زیاد قیمت هاش جالب نبود.shadow 1000 رو میگفت 460 !!!

قیمت هاش یه خورده بالاست.دوستان اگه مسیرتون به فروشگاه های دیگه خورد بی زحمت یه سوال کنید ویسپر ایکس دارن.

سلام آقا حامدKhansariha (8)
هیچ مغازه ای توی رشت ویسپر نداره....اونی هم که جهان شکار داشت فکر کنم ترکیه بوده که شبیه به ویسپر زدن...آخرین ویسپر آکبندی که توی رشت دیدم ، پاییز ۹۱ بود که لطفی خواه داشت و حدود ۴۶۰ قیمتش بود.
حالا چرا ویسپر؟؟؟ شادو igt و cfx هم که حدودا همون قیمت هستن...
ویسپر تفنگ خوبیه ولی بیشتر نما داره تا کارایی....
الان اگه پیدا بشه حدود۶۵۰ قیمتشه که فکر کنم cfx هم در همین حد باشه.
(2014-02-18 12:00 PM)cordoba نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام خدمت دوستان Khansariha (8)

امروز رفتم تحقیقات برای شارژ کپسول ، ابتدا رفتم سراغ محل جمع آوری و ارسال کپسول های اکسیژن ( بین چهار راه حشمت و جماران ) بهم گفتن فشار کاری کپسول ها 150 باره که شرکت 130 بار بیشتر پر نمیکنه ! اصن دستورالعمل داریم که نباید بیشتر از این پر بشه ... امکان نداره برات 200 بار یا بیشتر پر کنه ...

هرچی بهشون گفتم کپسول مد نظر من تحملش خیلی زیاده می گفتن نه یعنی از این آهن پاره ها قوی تره ؟ Khansariha (399)

خلاصه آدرس گرفتم و رفتم شهرک صنعتی ، محل شارژ کپسول ها ... بعد از صحبت با مسئول شارژ و شرح مشخصات کپسول مد نظر بهم گفت : درصورتی که مهندس ما کپسولت رو تایید کنه برات میتونم 200 بار پرش کنم ، شرایط محیطی گیلان به ما اجازه نمیده از کمپروسر های قوی تر استفاده کنیم ...

نظر دوستان چیه ؟ 200 بار کفاف کار ما رو میده ؟ Khansariha (226)

آقا رضا
با پر كردن كپسول 200 باري و اينهمه دنگ و فنگ مگه چند بار ميشه تفنگ رو شارژ كرد!؟
فوقش بعد از 3 الي 5 بار ديگه هم فشار ميشن و كارآيي نداره و بازهم بايد بقيه اش رو با تلمبه ببري تا 200 بار خب تلمبه فقط رنج 150 تا 200 كمي سخته و اين ميشه دوباره برگشتن به خونه اول با كلي هزينه كردن
بنظر من كه فقط كپسول در صورتي برتر هست كه شارژ 300 بار اونم بي دنگ و فنگ باشه
آقا رضا منم به همین نتایج شما رسیدم.
میگم یه کپسول بگیرید تفنگ رو تا ۱۵۰ پر کنید بقیه رو با تلنبه پر کنید.خخخخخخKhansariha (214)

یعنی بچه های گیلان محکوم به پر کردن با تلنبه هستن؟ ما چه گناهی کردیم که باید اینقدر زحمت بکشیم؟؟ حالا من داشتم نقشه میکشیدم که والتر۱۲۵۰ بگیرم...ولی با این وضع فکر نمیکنم بگیرمKhansariha (290)
(2014-02-18 12:00 PM)cordoba نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

امروز رفتم تحقیقات برای شارژ کپسول ، ابتدا رفتم سراغ محل جمع آوری و ارسال کپسول های اکسیژن ( بین چهار راه حشمت و جماران ) بهم گفتن فشار کاری کپسول ها 150 باره که شرکت 130 بار بیشتر پر نمیکنه ! اصن دستورالعمل داریم که نباید بیشتر از این پر بشه ... امکان نداره برات 200 بار یا بیشتر پر کنه ...

هرچی بهشون گفتم کپسول مد نظر من تحملش خیلی زیاده می گفتن نه یعنی از این آهن پاره ها قوی تره ؟ Khansariha (399)

خلاصه آدرس گرفتم و رفتم شهرک صنعتی ، محل شارژ کپسول ها ... بعد از صحبت با مسئول شارژ و شرح مشخصات کپسول مد نظر بهم گفت : درصورتی که مهندس ما کپسولت رو تایید کنه برات میتونم 200 بار پرش کنم ، شرایط محیطی گیلان به ما اجازه نمیده از کمپروسر های قوی تر استفاده کنیم ...

نظر دوستان چیه ؟ 200 بار کفاف کار ما رو میده ؟ Khansariha (226)

با سلام خدمت شما آقا رضا گل و همه دوستان گیلانی
آقا یه سری هم به شرکت آدلر تو خیابون سعدی هم بزنی بد نیست آخه بزرگترین و اولین شرکت وارد کننده و سازنده تجهیزات آتشنشانی تو گیلان هست و تمامی خدمات مربوط به کبسول ها چه آتش نشانی و ... رو انجام میدن ، پدرم تمام کبسول های کوچیک نیم کیلوی تا 30 و 60 کیلوی چرخدار آتش نشانی و اکسیژن و ... با فشار های مختلف ادارشون رو اونجا پُر میکرد.
شماره شرکت هم تو عکس آخری گذاشتم تا تماس بگیری و بپرسی
Khansariha (8)

این هم کبسول آتشنشانی 2 کیلویی منزل با ظرفیت 225 بار گه همیشه برای پر کردن و تسط به شرکت آدلر میدیم

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

امروز رفتم تحقیقات برای شارژ کپسول، ابتدا رفتم سراغ محل جمع آوری و ارسال کپسول های اکسیژن (بین چهار راه حشمت و جماران) بهم گفتن فشار کاری کپسول ها 150 باره که شرکت 130 بار بیشتر پر نمیکنه! اصن دستورالعمل داریم که نباید بیشتر از این پر بشه... امکان نداره برات 200 بار یا بیشتر پر کنه...
هرچی بهشون گفتم کپسول مد نظر من تحملش خیلی زیاده می گفتن نه یعنی از این آهن پاره ها قوی تره؟ Khansariha (399)
خلاصه آدرس گرفتم و رفتم شهرک صنعتی، محل شارژ کپسول ها... بعد از صحبت با مسئول شارژ و شرح مشخصات کپسول مد نظر بهم گفت: درصورتی که مهندس ما کپسولت رو تایید کنه برات میتونم 200 بار پرش کنم، شرایط محیطی گیلان به ما اجازه نمیده از کمپروسر های قوی تر استفاده کنیم...
نظر دوستان چیه؟ 200 بار کفاف کار ما رو میده؟ Khansariha (226)

سلام آقا رضای گل... چه میکنی با ای تی برادر؟ Khansariha (48)
رضا جان اگه قدرت بدنیت خوبه (درست مثل من خخخخخخخ) که اولویت در تلمبه هست. اگه نه که کپسول (دوستان گفتن که با ۶ لیتری میشه تا ۲۰ بار هم سلاح رو شارژ کرد یعنی حداقل ۵۰۰ تا شلیک)
من هم ایشالا تا چند روز دیگه به جمعیت ای تی سواران میپیوندم... Khansariha (399)
راستش من میخوام کپسول بگیرم و هر از چند گاهی که میرم تهران اونجا (آقای باقری) شارژ کنم که گویا زود هم تحویل میده...
تو هم اگه میتونی هر سه چهار ماه بری تهران کپسول بگیری بهتره...
Khansariha (8)Khansariha (8)Khansariha (8)

(2014-02-18 04:01 PM)Sagheb نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
آقا یه سری هم به شرکت آدلر تو خیابون سعدی هم بزنی بد نیست آخه بزرگترین و اولین شرکت وارد کننده و سازنده تجهیزات آتشنشانی تو گیلان هست و تمامی خدمات مربوط به کبسول ها چه آتش نشانی و ... رو انجام میدن ، پدرم تمام کبسول های کوچیک نیم کیلوی تا 30 و 60 کیلوی چرخدار آتش نشانی و اکسیژن و ... با فشار های مختلف ادارشون رو اونجا پُر میکرد.
Khansariha (8)

محمد جان تماس گرفتم با این موسسه گفتن نهایتا تا ۱۵۰ بار پر میکنن! Khansariha (226)
(2014-02-18 07:17 PM)Vicxtor نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
امروز رفتم تحقیقات برای شارژ کپسول، ابتدا رفتم سراغ محل جمع آوری و ارسال کپسول های اکسیژن (بین چهار راه حشمت و جماران) بهم گفتن فشار کاری کپسول ها 150 باره که شرکت 130 بار بیشتر پر نمیکنه! اصن دستورالعمل داریم که نباید بیشتر از این پر بشه... امکان نداره برات 200 بار یا بیشتر پر کنه...
هرچی بهشون گفتم کپسول مد نظر من تحملش خیلی زیاده می گفتن نه یعنی از این آهن پاره ها قوی تره؟ Khansariha (399)
خلاصه آدرس گرفتم و رفتم شهرک صنعتی، محل شارژ کپسول ها... بعد از صحبت با مسئول شارژ و شرح مشخصات کپسول مد نظر بهم گفت: درصورتی که مهندس ما کپسولت رو تایید کنه برات میتونم 200 بار پرش کنم، شرایط محیطی گیلان به ما اجازه نمیده از کمپروسر های قوی تر استفاده کنیم...
نظر دوستان چیه؟ 200 بار کفاف کار ما رو میده؟ Khansariha (226)

سلام آقا رضای گل... چه میکنی با ای تی برادر؟ Khansariha (48)
رضا جان اگه قدرت بدنیت خوبه (درست مثل من خخخخخخخ) که اولویت در تلمبه هست. اگه نه که کپسول (دوستان گفتن که با ۶ لیتری میشه تا ۲۰ بار هم سلاح رو شارژ کرد یعنی حداقل ۵۰۰ تا شلیک)
راستش من میخوام کپسول بگیرم و هر از چند گاهی که میرم تهران اونجا (آقای باقری) شارژ کنم که گویا زود هم تحویل میده...

(2014-02-18 04:01 PM)Sagheb نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
Khansariha (8)

محمد جان تماس گرفتم با این موسسه گفتن نهایتا تا ۱۵۰ بار پر میکنن! Khansariha (226)

سلام
نه رضا جان 200 بار کفایت نمیکنه من از یکی از دوستان پرسیدم باید تا 310 تا 315 بار شارژ بشه تا بعد از سرد شدن به 300 برسه بعد اینکه اون آقایی که میگه شرایط محیطی ما اجازه نمیده منظورش چی بود ؟ به شرایط جوی و رطوبت اشاره کرد؟ اگه اینطور باشه رطوبت اهواز که از اینجا بیشتره! اونجا الان دارن تا 330 بار کپسولاشونو شارژ میکنن؟
با یک کپسول 6 لیتری که تا 300 بار پر شده باشه میشه 700 شات گرفت اینو یکی از دوستان بهم گفت که از کپسول استفاده میکرد
یکی از دوستان در استانهای جنوبی میگفت من کپسولمو با باربری میفرستم اصفهان برام شارژ کنه خودش با پیک موتوری میره تحویل میگیره خودشم برات پست میکنه هر دفعه هم کلا براش 50هزار تومن آب میخوره حالا اگه از ساچمه جی اس بی هم استفاده کنی کلا هر تیری حدودا 250 تومن برات در میاد یادش بخیر یه زمانی تیر ته پر رو میخریدیم دونه ای 125 تومن Khansariha (172)به نظر من اگه بشه با رطوبتی که تلمبه جمع میکنه کنار بیایم تلمبه بهتره و بصرفه تره البته من که با فعالیت بدنی که طلب میکنه مشکلی ندارم خخخخخ
منم الان 15 روزه یه ای تی بولپاپ از سایت خریدم اما یه شلیک هم باهاش نکردم پولم تموم شده دیگه نمیتونم تلمبه بخرم تا سال دیگهKhansariha (172) باید ببینم عیدی چقد جمع میشه خخخخخ فعلا برای دکوراسیون اتاق ازش استفاده میکنم واقعا قشنگه Khansariha (214)
متعجبم كه دوستان راهي كه من مسير اونرو 2 سال پيش رفتم و جز گرفتاري و سرگرداني و جواب هاي بيهوده چيزي نصيبم نشد دارند دوباره طي ميكنندKhansariha (226)
الانم اگر يه جايي شارژ 300 بار پيدا بشه ديگه من دنبالش نميرم چون اول كه دنبالش رفتي دفعه بعد كلاس ميزاره و دنبالش بايد بدوي
و فقط در صورت تحويل گرفتن كپسول و شارژ و مجددآ تحويل درمحل اقدام ميكنمKhansariha (399)
نقل قول :سلام آقا رضای گل... چه میکنی با ای تی برادر؟ Khansariha (48)

سلام دکتر جان ، فعلا فقط تماشا خخخخ شارژ زیر 100 رفته دیگه تیراندازی نمیکنم باش ... Khansariha (399)
انشالله هرچه زودتر شما هم ای تی سوار بشی ...Khansariha (219)
کپسول که راحته ، فقط نگرانی شارژش واسه آدم همیشه هست ...
من تلمبه می گیرم ... تا ببینم بعدا چی میشه

نقل قول :سلام
نه رضا جان 200 بار کفایت نمیکنه من از یکی از دوستان پرسیدم باید تا 310 تا 315 بار شارژ بشه تا بعد از سرد شدن به 300 برسه بعد اینکه اون آقایی که میگه شرایط محیطی ما اجازه نمیده منظورش چی بود ؟ به شرایط جوی و رطوبت اشاره کرد؟ اگه اینطور باشه رطوبت اهواز که از اینجا بیشتره! اونجا الان دارن تا 330 بار کپسولاشونو شارژ میکنن؟
با یک کپسول 6 لیتری که تا 300 بار پر شده باشه میشه 700 شات گرفت اینو یکی از دوستان بهم گفت که از کپسول استفاده میکرد
یکی از دوستان در استانهای جنوبی میگفت من کپسولمو با باربری میفرستم اصفهان برام شارژ کنه خودش با پیک موتوری میره تحویل میگیره خودشم برات پست میکنه هر دفعه هم کلا براش 50هزار تومن آب میخوره حالا اگه از ساچمه جی اس بی هم استفاده کنی کلا هر تیری حدودا 250 تومن برات در میاد یادش بخیر یه زمانی تیر ته پر رو میخریدیم دونه ای 125 تومن Khansariha (172)به نظر من اگه بشه با رطوبتی که تلمبه جمع میکنه کنار بیایم تلمبه بهتره و بصرفه تره البته من که با فعالیت بدنی که طلب میکنه مشکلی ندارم خخخخخ
منم الان 15 روزه یه ای تی بولپاپ از سایت خریدم اما یه شلیک هم باهاش نکردم پولم تموم شده دیگه نمیتونم تلمبه بخرم تا سال دیگهKhansariha (172) باید ببینم عیدی چقد جمع میشه خخخخخ فعلا برای دکوراسیون اتاق ازش استفاده میکنم واقعا قشنگه Khansariha (214)

سلام ، بله دقیقا به رطوبت هوا اشاره کرد ... ولی باعقل جور در نمیاد ، مثلا کشور انگلستان بیشتر از هرنقطه از گیلان رطوبت داره ، مگه میشه اوناجا هم بیشتر از 200 بار پر نکن ؟؟؟؟؟!

فکر می کنم چون دستگاهش بیشتر از این کشش نداره این بهونه رو آورد Khansariha (399) شاید هم میترسه بیشتر از این پر کنه ! Khansariha (290)

بله حرف شما کاملا صحیحه تلمبه بصرفه تره و با توجه به راهنمایی که از آقا بهروز Khansariha (8) گرفتم حتما تلمبه میگیرم ...

از اقوام هر هفته تهران رفت و آمد دارن ، انشالله اگه یه زمانی اسلحه بهتری گرفتم یه کپسول 9 لیتری هم میگیرم و مزاحمشون میشم ... فعلا با تلمبه سر می کنم ... Khansariha (226)
دستگاههایی که تو تهران کپسول شارژ میکنن مال چه شرکتی هستن؟آتش نشانیه یا شرکت دیگه ایه؟
(2014-02-19 01:51 AM)smart نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دستگاههایی که تو تهران کپسول شارژ میکنن مال چه شرکتی هستن؟آتش نشانیه یا شرکت دیگه ایه؟

تا جایی که من اطلاع دارم اکثر اتش نشانی ها تا فشار 300 بار پر نمیکنن بیشترشون هم که اصلا دستگاهش رو ندارن
بیشتر شرکت های خاص هستن که کمپرسور 300 بار دارن و پر میکنن
لینک مرجع