انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،

نسخه کامل: تاپیک بچه های استان گيلان
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
(2012-10-03 09:56 PM)galeshvache نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(2012-10-03 09:48 PM)Vicxtor نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
ممنون امین جان... Khansariha (8)

میلاد جان، به روی چشم بلا می سر، راستی ان کاور لوکسه من یکی دو ماه پیش قیمت قیگیفتم ۷۵ تومن! فردا هم تره قیمت فیگیرم عزیز... Khansariha (8)

آقایان زاکان گل و گلاب گیلانی ده کسی کار ندریدی تهران؟ من تا ۱۱.۵ ایسم، مره بگید... Khansariha (215)

تی قربان بوشوم بررKhansariha (48)
همه دری یته m82 مره هگیر خخ (دیگه زیاد خخ نمیکنم خطرناکه)
بشو به سلامت

حتما حسین جان... خخخخخخخخخخخخخخخخخخ! (مو تلافی بودم! خخخ!)
ده خخخ! در خخخ! ببو... خخخخخ!
Khansariha (48)
حنان جان ازاین پرومگنوم خوبا پیداکردی من میخام.
حال کردید چطوری فارسی گپ میزنم.
خـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــ​ــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــ​ــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــخ
(2012-10-03 10:37 PM)amin2904 نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
حنان جان ازاین پرومگنوم خوبا پیداکردی من میخام.
حال کردید چطوری فارسی گپ میزنم.
خـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــ​ــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــ​ــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــخ

حتما امین جان، اگه گیر بمو اطاعت امر کونم... Khansariha (8)

زاکان، من ده باید حرکت بوکونم، شب همگی به خیر و خوشی، خدانگهدار... Khansariha (8)Khansariha (8)Khansariha (8)
تی دست قوربان.لطف کنی برار جان.
انشاا.. به سلامت وبادست پر وگردی.
(2012-10-03 09:48 PM)Vicxtor نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
ممنون امین جان... Khansariha (8)

میلاد جان، به روی چشم بلا می سر، راستی ان کاور لوکسه من یکی دو ماه پیش قیمت قیگیفتم ۷۵ تومن! فردا هم تره قیمت فیگیرم عزیز... Khansariha (8)

آقایان زاکان گل و گلاب گیلانی ده کسی کار ندریدی تهران؟ من تا ۱۱.۵ ایسم، مره بگید... Khansariha (215)

مرسی حنان جان
دیگه رفتی فکر نکنم این پیغامو ببینی...
همین حدوداست قیمتا...
شماره مغازه رو اگر بگیری عالیه که روزی خواستم برام پست کنه...
دوستان گرامی سلامKhansariha (8)
همگی خوش و سرحال هستین
چطوری این تاپیک رو اون بالا چسبوندین ....!!!
خیلی عالیه خدا کنه همیشه اینطوری باشه
عجب وقتی هم این دوست عزیز ما رفت خرید اصلآ جنس نمیفروشن؟ خدا کنه هرچی میخواد بگیره گیرش بیاد
Khansariha (399)
ایشالله اون چیزی که اون دل خهه اگیره ...
آره بعد موقع رفت که تو بازارم امروز شلوغ کردن کسبه ...
سلام چاکر دوستان
آقا امسال خبری از مجوز ایسه؟
شکارچی پایه ناریم برای شکار .ویرایش شد... ؟
سلام مجدد
رشتی زاکانا چطور باید پیدا کودن؟
(2012-10-04 12:15 PM)ABOOO نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام چاکر دوستان
آقا امسال خبری از مجوز ایسه؟
شکارچی پایه ناریم برای شکار ... ؟
سلام مجدد
رشتی زاکانا چطور باید پیدا کودن؟

همولایتی جؤن او چیزی که بؤتی شکار ممنوع هیسه اگرم زئنی مو کار ندانم ولی ائره حرفشه نزن دردسر بونه.
لینک مرجع