انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،

نسخه کامل: تاپیک بچه های استان گيلان
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
(2014-09-06 12:17 PM)ali123 نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام
دوستان توی رشت جایی هست که ساچمه اذرخش 5.5 داشته باشه ؟ اگه هست اسم و ادرسش رو لطف کنیدKhansariha (8)
با سلام
جهان شکارداره،آدرسشم همین طورکه آقا شهاب فرمودن ازسمت فلکه توشیبا به نیروی دریایی نرسیده به میدون،که قبلشم فکنم یه نونوایی هستش..Khansariha (8)
[
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

ساچمه آذرخش 5.5 هر بسته 3500 تومن
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

[/quote]

قیمت اذرخش رو دارید دوستان
درود دوست من قیمت آذرخش 4.5 دویست تایی 4000 و آذرخش 5.5 هم 3000 تومنه که ظاهرا شما 500 بیشتر پرداخت کدرید
ضمن برا آمار گیری قیمت اجناس به تاپیک خودش که همون گزارشی از قیمت های بازاره باید برید و سوالتون رو اونجا بپرسید
(2014-09-07 06:28 PM)flower نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
درود دوست من قیمت آذرخش 4.5 دویست تایی 4000 و آذرخش 5.5 هم 3000 تومنه که ظاهرا شما 500 بیشتر پرداخت کدرید
ضمن برا آمار گیری قیمت اجناس به تاپیک خودش که همون گزارشی از قیمت های بازاره باید برید و سوالتون رو اونجا بپرسید

موضوع بحث تاپیک حول محور اذرخش بود
من هم یه قیمتی که دوستان تو بخش چی خرییدید رو مطرح کردم
برا مقایسه بیشتر
مشکل کجاست؟
(2014-09-07 06:28 PM)flower نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

موضوع بحث تاپیک حول محور اذرخش بود
من هم یه قیمتی که دوستان تو بخش چی خرییدید رو مطرح کردم
برا مقایسه بیشتر
مشکل کجاست؟
خوب عضو رسمی شدم
تبریک Khansariha (8)
انصافا از وقتی عضو شدی شدیدا تاختی.
ایشالا بیشتر از تجربیات شما استفاده کنیمKhansariha (256)
ص149پ1482
امروز هم تمرین هست مینونید برید صفا
شکارچیان شیمی چیشم و دیل روشن باران بمو
حامد اذرخش میده 3تومان ایها الناس 5.5/22
خودتکا پر سفید هم به گیلان امد
(2014-09-18 07:34 PM)guilanshekar نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
شکارچیان شیمی چیشم و دیل روشن باران بمو
حامد اذرخش میده 3تومان ایها الناس 5.5/22
خودتکا پر سفید هم به گیلان امد

از نزدیک دیدین کیفیتش چطوره؟Khansariha (8)
عین نظر دوستان تو بررسی ادرخس.
پلیسه داشت
نوک گردیی وسط. تیر نود
لینک مرجع