انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،

نسخه کامل: تاپیک بچه های استان گيلان
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
چیسه زاکان پرچم دار ببستیدی ...
سلام میلاد جان، خوبی آبورر؟ Khansariha (8)
واله انه قضیه من هم ننم، زاکان پرچمه علم بوکودی من هم دست به کار ببوستم... خخخخخخخخخخ!
احیانن تظاهرات نبو؟ Khansariha (226)
پرچم به جوره ....Khansariha (256)
نقل قول :mazyarR
(کاربر فعال )
Khansariha (219)Khansariha (219)Khansariha (219)
زاکون ترقی بودم خخخخخ

پرچم بجورهKhansariha (380)
تبریک مازیار جون، تبریک گوم... Khansariha (48)

ولی برر، اشتباه نودی پرچمه؟!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
پرچم پرچم ده بلامیسر خخخخخخخخخخ
Khansariha (329)Khansariha (363)Khansariha (316)Khansariha (257)Khansariha (401)Khansariha (319)Khansariha (256)

Khansariha (236)
چاکریم حنان جان
هووو پرچمی که مازیار بجور فده خوبه ابورار...
اون ترکانه
حنان جان برر چه ساعت بومبى رودسر؟ مو پنجشنبه غروب بومم سوأل بوئدم مره برق بگيت وقتى بوئوت رويال 550 تومن.مردم خو نداشته مال اميجى خوانن.
(2012-09-28 02:57 AM)Vicxtor نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
آره رضا جان، طبیعت املش، سیاهکل و رودبار خیلی زیباست؛ جنگل های رویایی، کوه های بلند، مراتع وسیع... تکه ای از بهشت که هر کس نبینه ضرر کرده... Khansariha (215)

من بیشتر عاشق کوه ها، مه های وسیع (من بهش میگم "دریای مه" همونی که تو امضامه) و هوای پاکشم................. Khansariha (8)Khansariha (8)Khansariha (8)
زيبا هيسه برر.چى گونى ؟ بهشته...بهشت.
(2012-09-29 11:22 AM)gilemard نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
حنان جان برر چه ساعت بومبى رودسر؟ مو پنجشنبه غروب بومم سوأل بوئدم مره برق بگيت وقتى بوئوت رويال 550 تومن.مردم خو نداشته مال اميجى خوانن.
(2012-09-28 02:57 AM)Vicxtor نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
آره رضا جان، طبیعت املش، سیاهکل و رودبار خیلی زیباست؛ جنگل های رویایی، کوه های بلند، مراتع وسیع... تکه ای از بهشت که هر کس نبینه ضرر کرده... Khansariha (215)

من بیشتر عاشق کوه ها، مه های وسیع (من بهش میگم "دریای مه" همونی که تو امضامه) و هوای پاکشم................. Khansariha (8)Khansariha (8)Khansariha (8)
زيبا هيسه برر.چى گونى ؟ بهشته...بهشت.

سلام حامد جان، ساعت ۶.۵ به جور بو، چطور مگه؟ وقتی مو او ره ایسابوم، یه بنده خدایی هی رویال ۵.۵ اَ هیته بو! بیچاره از بازار خبر ندشت... تا خرخره اونه سر کلاه بنه!!!!!!!!!!!!! می چشم روبرو دوربین لئوپولد ۳۲*۴ چینی ۶۰ تومنی اونه بفرت ۱۲۰ تومن!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Khansariha (290)
لینک مرجع