انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،

نسخه کامل: تاپیک بچه های استان گيلان
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
گیلان شکار
جالبه.به من گفت من فقط گامو کار میکنم.
کیفیتشون بهتره و... اللخصوص سر ساچمه.
شایدم بنده خدا فقط قیمت داده
صدق الله العلی العظیم.

بررن عید مبارک.
زمان قدیم تو محل بهش می گفتن بهروز بابا زای
البته من از بابام شنیدم ، ما کجا و قدیمیا کجا
چه باحال:بهروز بابا زای...خخخخخ(شوخی)

بگذریم جغلان زاج تو چه رنج قیمتی ببون خوبه؟
راستیتش از اَ شیشه کوچیکان قبلاً بیه بُم 20.000 تومن (( پارسال )) ، ننم انه مارک چی بو ولی زود از بین بُشو
Khansariha (8)جاقالان سلام
Khansariha (48)اولین باره آ سایته میان پست نهان دارمو باید از پیله براران ,خوشنه اطلاعاتو کمک کونی واسی قدردانیو سپاس بوکونمKhansariha (232).شیمی کوچیکم ایسیم.
(2013-08-10 03:54 PM)MERSAD نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
Khansariha (48)اولین باره آ سایته میان پست نهان دارمو باید از پیله براران ,خوشنه اطلاعاتو کمک کونی واسی قدردانیو سپاس بوکونمKhansariha (232).شیمی کوچیکم ایسیم.
آقا مرساد خوش بمويي
Khansariha (8)
(2013-08-10 04:00 PM)DAGGER نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(2013-08-10 03:54 PM)MERSAD نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
آقا مرساد خوش بمويي
Khansariha (8)

Khansariha (8)شماو آ سایت جاقالانو به خصوص اساتیدا نوکرم ایسیم.Khansariha (8)
(2013-08-10 04:12 PM)MERSAD نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
Khansariha (8)شماو آ سایت جاقالانو به خصوص اساتیدا نوکرم ایسیم.Khansariha (8)
اقا مرصاد
انشالله شاهد پستهايي پر محتوا و كاربردي از شما در تاپيك بچه هاي گيلان و سايت ببيمKhansariha (8)
لینک مرجع