انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،

نسخه کامل: تاپیک بچه های استان گيلان
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
دوستان سلامKhansariha (8) کسی میدونه این پرنده اسمش چیه؟

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(2015-02-16 01:09 PM)cornet نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دوستان سلامKhansariha (8) کسی میدونه این پرنده اسمش چیه؟

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

سلام Khansariha (8)

Nicobar Pigeon

[تصویر: xIMG_9901.JPG.pagespeed.ic.E1HArDABO5.jpg]
خیلی شبیه کبوتر هست.احتمالا هم خانواده هستن.
وقتی کلمه ی Pigeon آخر اسم گونه اومده صد در صد جزئی از کبوترهاست.بالای 300 گونهی مختلف از کبوتر در کل دنیا پراکنده هست
سلام
میبینم که جمع گیلانی های عزیز جمعه
اسم من علی هست و خیلی خوشحالم که به جمع شما اضافه شدمKhansariha (219)
سلام علی اقا ورودتون رو تبریک میگم
به امید ارسالهای بیشتر
کوچیکت حسینم
کبوتر قرقاولی یا قرقاول کبوتری ؟ خخخخخخ Khansariha (214)

Pheasant Pigeon
[تصویر: Peasant_Pigoen.jpg]
[تصویر: DSC_0118_0.JPG]
هچین الکی امره شیم طبیعت گردی د
حسین جان چرا عکس ها باز نمیشن؟
تو تاپیک لاف زنی هم عکس گذاشته بودی از ملخ و... با دوستان هم گل گفتی و گل شنفتی ولی عکسها برای من باز نشد.Khansariha (290)Khansariha (290)Khansariha (290)
(2015-02-19 10:46 AM)BARZOV نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
حسین جان چرا عکس ها باز نمیشن؟
تو تاپیک لاف زنی هم عکس گذاشته بودی از ملخ و... با دوستان هم گل گفتی و گل شنفتی ولی عکسها برای من باز نشد.Khansariha (290)Khansariha (290)Khansariha (290)

مشکل از آپدیت نبودن مرورگر شماست Khansariha (8)
لینک مرجع