انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،

نسخه کامل: کرال مگنوم و کرال سافاری
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
با سلام.این تاپیک رو ایجاد کردم تا دوستانی که این سلاح رو داشتن و یا دارن تجربیاتشون رو از قبیل گروپ شکار.سرعت تیر......و به طورکلی محاسن و معایب اون رو همینجا بنویسید.یه چیز رو هم بگم هدفم از ایجاد این تاپیکها اینه که انجمن ما تمام سلاح های بادی توی بازار رو حداقل یه ریویو کوچیک ازش داشته باشه تا کاربرا با دید باز بتونن خرید کنن و مثل بعضی سایتا نباشه که فقط بگن رنجر ی بنجامین یا دیانا یا مثل ایران گامو فقط بگن گامو.
تفنگ کرال چند تا مشکل اساسی داره
1.بوش پشت فنر اونهاست که نوع پلاستیکی اون سریعا میشکنه و نوع فلزی اون تغییر حالت میده که مانع مسلح شدن تفنگ میشه
2.جنس فنر اونهاست بعد از چند شلیک تغییر حالت میده و زود جمع میشه و افت قدرت زیادی دارند
3.واشر های سر پیستون انها مکش مناسبی ایجاد نمیکنه
من سال 88 این اسلحه رو خریدم بعد از تعویض فنر، واشر سر پیستون و بوش پشت فنر میشد ازش استفاده کرد و هنوز هم دست یکی از دوستان هست و ازش راضیه.بعد از انجام تغییرات من خودم از دقتش راضی بودم در نوشابه رو تو 15 متری چند بار پشت سر هم میزدم .البته اون موقع ساچمه ها خیلی بهتر بودند با دیابلو مچ هم سازگاری خوبی داشت.
یک ویژگی خوبش اینه که قطعاتش با شادو هزار یکی هست و میشه با اون تعویض کرد.فنر-واشر سر پیستون .....
این بوش انتهای فنر هم با ادو یا تفنگ بهتر دیگه ای یکی نیست؟
لگدش در حد شادوئه یا ...
سیستم ماشش چجوریه؟
ماشه گامو یا دیانا بهش میخوره؟
مدل واشر پمپش چطوره؟واشر دیانا بهش میخوره؟
کپش لق نمیزنه؟لول خوب چفت میشه؟
پسردائی من یه رنجر 1000 داشت که اشتراکش ب این کرال در ترک بودنشه
تا وقتی که خراب نشده بود واقعاً میشد باهاش شلیک دقیق داشت
با مگسک 3 تا کلاغ از 30 تا 40 متری زدم و کلی شکار دیگه
اما خیلی زود از هم پاشید
این تفنگ ها به نظرم از لحاظ لوله دقیقند و کیفیتشون خوبه
اما خیلی ماست بندی ساخته شدند
به نرم گرفتن یه مدل ترک و کمی خرج میتونه اونارو در حد خرجی که میکنی قابل قبول کنهKhansariha (399)
متاسفانه مشکل کرال مگنوم دقیقا مثل هانتر 1250 هست....البته هانتر با فنر یدک........بدنه و اتصالات تحمل قدرت فنر رو ندارند....به همین دلیل زود از هم میپاشند....ولی کرال اسلحه زیبا و خوش دستی هست...

یا علی
(2012-11-24 01:06 PM)ROOOS نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سیستم ماشش چجوریه؟

ماشه اون با ماشه شادو های گپ فلزی یکی هست و کیفیت نسبتا خوبی هم داره چون تمام فلزی هست.
واشر دیانا 27 یا شادو هزار بهش میخوره
گپش اصلا لق نمیزنه و خیلی خوب چفت میشه چون گپش فلزی هست .
کرال یک کپی از شادو هزار گپ فلزی هست .
(2012-11-24 03:02 PM)rezakaraj نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(2012-11-24 01:06 PM)ROOOS نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سیستم ماشش چجوریه؟

ماشه اون با ماشه شادو های گپ فلزی یکی هست و کیفیت نسبتا خوبی هم داره چون تمام فلزی هست.
واشر دیانا 27 یا شادو هزار بهش میخوره
گپش اصلا لق نمیزنه و خیلی خوب چفت میشه چون گپش فلزی هست .
کرال یک کپی از شادو هزار گپ فلزی هست .

میشه مشکل شکستن فنر رو تو این تفنگ به نوعی حل کرد؟
مثلاً با عوض کردن فنر با فنر دیانا 27 یا شادو هزار
مثلاً فنرش به دلیل کیفیت بد میشکنه یا سیستم تفگ باعث میشه هر فنری داخلش بشه بشکنه؟
بوش پشت فنرش رو چطوری درستش کردی؟
همانطور که اقا رضا گفتند کرال مگنوم کپی شادو های قدیمه . با پرداختی کمتر از شادو محصولی با ماندگاری بالاتر دریافت میکنید گو اینکه نیاز به تعویض و تغییر در بعضی قسمتها احساس میشه. تمام ماشه و اتصالات فلزی هستش. ایرادش فنره که باید همون روز اول عوض بشه و اگه فنر شادو استفاده کردین ترجیحا کوتاه بشه بهتره اینطوری مغزی ماشه دیرتر مستهلک میشه. به همین صورت واشر سر پیستون برای کمپرس بهتر با انواع با کیفیت تر عوض بشه . بوش انتهای فنر که حالت پلکانی داره امکان تنظیم فشردگی فنر را ایجاد میکند. اون هم اگه یک پله کوتاه بشه بد نیست. با ایجاد این شرایط تفنگی دقیقتر و البته ضعیفتر خواهید داشت. الان قیمتش بین 200 تا 240 هستش. در حالی که شادو 340 شده(مشهد)
خوب با خرج هایی که باید انجام بشه با قیمت شادو برابری میکنه.
لینک مرجع