انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،

نسخه کامل: کرال مگنوم و کرال سافاری
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
صفحه ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72
فنر 35 به درد نمیخوره!دقت میاد پایین!(قدرت زیاد میشه اما دقت میاد پایین،در ضمن فنر 35 کمی ضخیم هست!)
فنر شادو 1000یا فنر دیانا27 بندازید و لذتشو ببرید.Khansariha (8)
(2013-12-29 03:13 PM)tiktaks نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
یعنی 32 حلقش رو ؟ چطور باید جدا کرد ؟

32حلقه بشمار بعد با کمان اره ببر/
(2013-12-29 01:00 PM)chekel نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام
من روي تفنگم فنر ديانا 35 نخجير 34 حلقه 3.3 گزاشتم كه با فشار بالا جا رفت
تفنگ افزايش قدرت خيلي خوبي داشت( در حدود 60 متر اكلاغ رو نفله كردم) و دقتش هم كم نشده فقط مشكلي داره اينكه موقع مسلح كردن وقتي به انتها مي رسه فنر گير ميكنه و بايد يه فشار محكم بدم تا مسلح بشه ( فنر به بدنه پيستون فشرده مي شه ) زمان بالا اوردن هم اهرم تن فنر كشيده مي شه صداي سائيده شدنش مي ياد
1. دوستاني كه با فنر ديانا 35 كرال را تيونينگ كردن اين حالت براشون به وجود امده يا نه؟
2. ضزر براي تفنگ داره ؟
3.فشار اخري كه بايد بيارم ( چون خيلي زياده بايد دو برابر فشار بدم) به لول صدمه نمي زنه؟
4. براي رفع اين مشكل چيكار بايد بكنم؟

میبینین ایشون استفاده کرده ودقتش کم نشده
ایشون34حلقه استفاده کرده ودچار مشکل شده با کم کردن حلقه فکنم مشکلش حل بشه
(2013-12-29 04:12 PM)MILADSOBHI نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(2013-12-29 03:13 PM)tiktaks نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(2013-12-29 01:00 PM)chekel نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام
تفنگ افزايش قدرت خيلي خوبي داشت( در حدود 60 متر اكلاغ رو نفله كردم) و دقتش هم كم نشده فقط مشكلي داره اينكه موقع مسلح كردن وقتي به انتها مي رسه فنر گير ميكنه و بايد يه فشار محكم بدم تا مسلح بشه ( فنر به بدنه پيستون فشرده مي شه ) زمان بالا اوردن هم اهرم تن فنر كشيده مي شه صداي سائيده شدنش مي ياد
1. دوستاني كه با فنر ديانا 35 كرال را تيونينگ كردن اين حالت براشون به وجود امده يا نه؟
2. ضزر براي تفنگ داره ؟
3.فشار اخري كه بايد بيارم ( چون خيلي زياده بايد دو برابر فشار بدم) به لول صدمه نمي زنه؟

خوب باید امتحان بشه و گروپ هم از بعد تیون گرفته بشه که رو دقت سلاح با سچمه مورد استفاده قبلی چه تاثیری داشته،
ولی به تجربه (چون خیلی از دوستان این موضوع رو روی کرال امتحان کرده اند) مشخص شده که تیون کرال با فنر مرغوب شادو 1000 و یا فنر دیانا 27 و همینطور واشر سرپیستون بهترین جواب رو در قدرت و دقت ارایه داده و البته من تا حالا گروپی از تیون فنر دیانا 35 روی کرال مگنوم ندیدم . دوست عزیز chekel ، اگر این تیون رو هنوز دارید لطفا یه آزمایش گروپ در دو فاصله مختلف با ساچمه ای معمول مثل پرومگنوم و یه ساچمه داخلی با سلاحتون بگیرید ، در صورت امکان نتیجه نفوذ دو ساچمه مذکور رو روی یه تکه شی مثل نئوپان و یا تکه چوب در فوصل مشخص را هم بگیرید.
Khansariha (8)
(2013-12-29 04:33 PM)salaeddin نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(2013-12-29 04:12 PM)MILADSOBHI نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

سلام
2. ضزر براي تفنگ داره ؟

خوب باید امتحان بشه و گروپ هم از بعد تیون گرفته بشه که رو دقت سلاح با سچمه مورد استفاده قبلی چه تاثیری داشته،
ولی به تجربه (چون خیلی از دوستان این موضوع رو روی کرال امتحان کرده اند) مشخص شده که تیون کرال با فنر مرغوب شادو 1000 و یا فنر دیانا 27 و همینطور واشر سرپیستون بهترین جواب رو در قدرت و دقت ارایه داده و البته من تا حالا گروپی از تیون فنر دیانا 35 روی کرال مگنوم ندیدم . دوست عزیز chekel ، اگر این تیون رو هنوز دارید لطفا یه آزمایش گروپ در دو فاصله مختلف با ساچمه ای معمول مثل پرومگنوم و یه ساچمه داخلی با سلاحتون بگیرید ، در صورت امکان نتیجه نفوذ دو ساچمه مذکور رو روی یه تکه شی مثل نئوپان و یا تکه چوب در فوصل مشخص را هم بگیرید.
Khansariha (8)
سلام
متاسفانه با اینکه از تیر اندازی با کرال تیون شده با فنر 35 خیلی لذت می بردم برای جلوگیری از صدمه دیدن تفنگ هم اینکه برای مسلح کردن تفنگ گاهی سخت می شد و سرعت عمل را پایین اورده بود فنر را با فنر شادو 1000 نخجیر تعویض کردم.
علت گیر کردن فنر در داخل پیستون استفاده من از فنر 3.3 بود که در زمان جمع شدن به بدنه پیستون فشار می اورد و فکر نمی کنم کم کردن 2 حله تاثیری در این مورد داشته باشه و موضوع ضخامت فنر هست.
به نظر من فنر دیانا 35 به هیچ وجه دقت را کاهش نمی دهت (با توجه به شلیکهای که در فواصل بالا 40 متر با هاش داشتم.)
با مشورتی که از دوستان خبره گرفتم به این نتیجه سیدم که بهترین فنر برای تیون کرال فنر دیانا 35 با 34 حلقه 3.2 ساخت نخجیر امل با قیمت 14000 تومان هست که فعلا در بازار موجود نمی باشد.
سلام به همه دوستان و اساتید محترم ..
من یه چند وقته دونبال یه بادی لوله ثابت میگردم واسه خودم .
من زیاد اهل شکار و تیراندازی و این جور چیزا نیستم ... اما میخوام وقت هایی که تو خونه هستم گاهی یه هدف زنی حالا اگر هم شد شکاری چیزی .. قبلا یه چینی کمر شکن داشتم که انصافا عالی بود ...

میخوام در مورد این کرال لوله ثابت یه اطلاعاتی بهم بدید ؟؟ دوستان هر کدوم که تجربه دارید بهم کمک کنید ممنون میشم .. من چون زیاد اهلش نیستم نمیخوام زیاد هزینه کنم وگرنه گزینه هایی مثل سی اف ایکس رویال هم بهم پیشنهاد دادند.. امیدوارم منظورم رو متوجه شده باشید .. در حد یه بیرون رفتن یه هدف زنی

قدرت چند ژول هست ؟؟
بردش چقدره >> نهایی ؟؟ مفید ؟؟

قطعاتش راحت گیر میاد تو تهران ؟؟ این لوله ثابت تو فردوسی هست >> راستی قیمت الان چند هست ؟؟

و یه توضیحات مختصر دیگه اونقدر که یکم اطلاعاتم بره بالا .. البته من صفحات این تایپک رو جسته گریخته یه نگاهی انداختم ..

ممنون و مرسی از همه شما عزیزان
سلام دوست عزیز چرا لول ثابت کرال؟ شنیدم اهرم مسلح کنندش اگر چیزیش بشه گیر نمیاد دیگه نمیدونم.
کرال قدرتی معادل 16 ژول داره و کمر شکنش من دارم واقعا از دقتش راضی تویه فاصله25 متری گروپ 2 سانتی بهم داده بدون دوربین.
دوستام باهاش تیر اندازی میکنن عاشقش شدن خخخخخخ.
برد مفیدش اگر تیر اندازیت خوب باشه تویه 90 متری هم باهاش میتونی شکارو بندازی .من یه بار از فاصله 90 متری باهاش فاخته انداختم که دوستم کنارم بود کپ کرده بود دهنش باز موند.در کل سلاح خوبیه.قظعاتشم راحت گیر میاد اما لول ثابتش من نمیدونم.

یا علی.
کرالتو تیون کردی که تا90متری فاخته می ا ندازه.به نظرت بهترین نقطه صفر کردن دوربین روی کرال 4.5چند متر؟ایا کرال 4.5یا5.5بدون تیون می تونه کلاغ از 50متری بندازه.کرال مگنوم با کرال کاناس یا کرال ایر رایف فرق داره.
(2014-01-05 05:12 PM)MILADSOBHI نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
کرالتو تیون کردی که تا90متری فاخته می ا ندازه.به نظرت بهترین نقطه صفر کردن دوربین روی کرال 4.5چند متر؟ایا کرال 4.5یا5.5بدون تیون می تونه کلاغ از 50متری بندازه.کرال مگنوم با کرال کاناس یا کرال ایر رایف فرق داره.

اره دوست عزیز با ساچمه تی اس 22 زدمش اون موقع اوج قدرتش بود.اما هنوزم میگم تیون کردن کرال =با بی دقتی.
بهترین نقطه صفر کردن دوربین کرال بین 30 متر تا 50 متر هست.والا طرفای ما کلاغ نداره نمیدونم رفتار این حیون چطوریه که نظر بدم.

یا علی
(2014-01-05 12:21 AM)KRALMAGNUM نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام دوست عزیز چرا لول ثابت کرال؟ شنیدم اهرم مسلح کنندش اگر چیزیش بشه گیر نمیاد دیگه نمیدونم.
کرال قدرتی معادل 16 ژول داره و کمر شکنش من دارم واقعا از دقتش راضی تویه فاصله25 متری گروپ 2 سانتی بهم داده بدون دوربین.
دوستام باهاش تیر اندازی میکنن عاشقش شدن خخخخخخ.
برد مفیدش اگر تیر اندازیت خوب باشه تویه 90 متری هم باهاش میتونی شکارو بندازی .من یه بار از فاصله 90 متری باهاش فاخته انداختم که دوستم کنارم بود کپ کرده بود دهنش باز موند.در کل سلاح خوبیه.قظعاتشم راحت گیر میاد اما لول ثابتش من نمیدونم.

یا علی.
با سلام خدمت شما ..
ممنون از راهنماییتون دوست خوبم .. من قبلا کمر شکن داشتم لوله ثابت دقت خوبی داره و نسبت به کمرشکن لوله اش زیاد مشکل تاب یا لقی لوله ... از بین رفتن اورینگ دور مخزن ساچمه گذاری و غیره رو نداره ( این حرف خیلی از دوستان هست و به هر حال هر کسی یه نظری داره ) من هم دونبال لوله ثابت میگردم راستش کمرشکن دیگه نمیخوام ..

کسی از دوستان میدونه قیمت این سلاح تو بازار چنده ؟؟؟
فردوسی این سلاح گیر میاد ؟؟؟
پیچ اصلی که بدنه را به لوله وصل میکنه کجا گیر میاد.؟

کسی نبود
صفحه ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72
لینک مرجع