انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،

نسخه کامل: کرال مگنوم و کرال سافاری
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
اساتید مگه کرال کیفیت های متفاوت تو بازار هست ؟
تماس گرفتم یه فروشنده ای میگفت کرال دارم قدیمی 3 ستاره ، کیفیتش خیلی بالاتره و ... قیمت 280
(2012-12-27 12:26 PM)kingpaco نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(2012-11-24 09:41 PM)milad123 نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(2012-11-24 08:48 PM)kingpaco نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
من یه کرال 4/5 دارم البته روی اون نوشته DIARA MAGNUM که شما چیز مهمی تلقی نفرمایید همونه فقط پالونش عوض شده خخخخخخخ

ارادتمندیمKhansariha (8)
دوست عزیز میشه عکس تفنگ رو هم قرار بدین یه مدلشم دیدم قنداق طرح استتاری داره مثلا اما خیلی بی ریخته دایره های زرد سبز مشکی
[تصویر: dsc00558_173.jpg]

میلاد جان من الان متوجه این پست شما شدم داداش Khansariha (8)
این تصاویر کرال بنده است . برند و مارک DIARA MAGNUM روی کپ سلاح دیده میشه . سلاح پرقدرتیه دقتش تعریفی نیست ولی براحتی برای شکارهایی تا جسه خرگوش و کبوتر پاسخگو خواهد بود فنر فابریکش هم درواقع فابریک شادو هزاره (مو نمیزنه)
تا الان بالای 2000 شلیک داشته که فنرش قدرتش رو مقداری از دست داده ولی هیچ قسمت سلاح لقی و ایراد دیده نشده
ماشه و سیستم قفل هم بخوبی کار میکنه و تا الان یک شلیک ناخواسته هم نداشته
[تصویر: 13565982361.jpg]
[تصویر: 13565982362.jpg]
دوست عزیز این مدل به برند دیارا همانطور که گفتین مربوطه و با کرال مگنوم کارخونه کرال فرق داره
دیارا برندی هستش که جدیدتر اومده و سابقه کرال رو نداره تو صنایع ترکیه
ببینید دوستان این 1 ستاره و دو ستاره و اینا بازارگرمیه.کرال دومدلش توبازار ما هست یکی مگنوم یکی سافاری.مگنومش معادل شادوهزاره و سافاریش به لحاظ قدرت با مگنوم 350 برابری میکنه.لطفا موقع خرید هم دقت کنید و ارم کرال رو که به شکل یه تاج هست حتما روش داشته باشه رو خود سلاح هم نوشته باشه کرال.همین و بس.چون این دیارا و رمبوها فقط کپی هستن و از لحاظ قیافه با کرال یکین کمی به لحاظ سیستم ماشه و قطعات داخل با کرال فرق دارن و قیمتشون هم از کرال کمتره پس مراقب باشید گولتون نزنن.قیمت روز کرال مگنوم 200 تومان و سافاری هم الان 380 هست.
سلام

من یه کرال سافاری مگنوم 4.5 گرفتم به قیمت 380 تومان والا قدرتش که خوبه

نشانه گیریش هم بعد از زدن چند تا تیر خوب شد روشم یه 5 ستاره زده

و نوشته 1 سال گارانتی .........
(2012-11-24 08:48 PM)kingpaco نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
من یه کرال 4/5 دارم البته روی اون نوشته DIARA MAGNUM که شما چیز مهمی تلقی نفرمایید همونه فقط پالونش عوض شده خخخخخخخ
کیفیت قنداقش به هیچ عنوان قابل قیاس با شادو نیست ولی از نظر کپ فلزیش بنظرم برتری داره Khansariha (399)
اوایل قدرتش از شادو بیشتر بود ولی به مرور زمان قدرتشو از دست داد البته این مرور زمان خیلی هم نمیشه بش گفت مرور Khansariha (399)
دقتش در حد خودش قابل قبول بود تا ... زمانیکه دادمش امانت به یکی از دوستان وقتی برام اورد چشمتون روز بعد نبینه گروپ میده در حد شاتگان Khansariha (226)
فکر میکنم این دوست ما خالی ماشه رو چندین بار پیاپی چکونده بود و بعنوان اسباب رشوه برای بچه شیطونش ازش استفاده کرده بود واشر رو نابود کرد تفنگو داد صاحبش که بره حالشو ببرهKhansariha (226)Khansariha (290)
الان باید یه واشر دیانا 27 براش تهیه کنم میدونم که با این کار دقتش از قبل هم بهتر میشه چون الان فنرش حسابی رام شده.مشکلی که کرال رو ازار میده اینه که فنر فابریکش زود میشکنه ولی فروشنده هم گفت که این مدلش فنری داره که با اون سری معمول متفاوته ضعیف میشه ولی شکستن تو کارش نیست و از قضا هم همینطور شدKhansariha (214)
بعد از تعویض واشر باید تغییرات رو ببینم اگر راضی کننده نبود فنر رو هم تعویض میکنم و نتیجه رو خدمتتون اعلام میکنمKhansariha (8)
کلا برای شکار گنجشک و کفتر و پرنده تو این جسه میتونید تقریبا درحد شادو روش حساب کنید به شرطی که یه دست کوچولو به سر و وضعش بکشید
ارادتمندیمKhansariha (8)

سلام
واشرو بالاخره گرفتی رو تفنگ انداختی
تغییذات چطور بود؟
واشردیانا 27 فقط بهش میخوره یا همه دیانا ها؟
اصولاً واشر سر پیستون 27 و 35 متفاوتند یا هر دو به این تفنگ میخورند؟
فنر کرال مگنوم منم شکسته ولی بازم قدرتش خوبه.میخوام واشرسرپیستون و فنرش رو عوض کنم.بنظرتون چه فنری روش بندازم؟واشر هم همون دیانا27 رو بندازم؟میخوام قدرتش بیشتر بشه
با سلام
مي خوام فنر كرال مگنوم رو عوض كنم يه راهنماي تصويري براي باز و بسته كردن كرال كسي سراغ نداره ؟
(2013-02-13 01:39 PM)jabili نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
فنر کرال مگنوم منم شکسته ولی بازم قدرتش خوبه.میخوام واشرسرپیستون و فنرش رو عوض کنم.بنظرتون چه فنری روش بندازم؟واشر هم همون دیانا27 رو بندازم؟میخوام قدرتش بیشتر بشه

سلام.دوست عزیز فنر که فنر شادو 1000 روش بنداز واشر هم فقط 27 میخوره بهش.باز کردنش هم اصلا کاری نداره.فقط پیچهای قنداق رو باز کن بعد یه میله باریک فلزی به ماشه وصله اونو با دقت ازاد کن اسلحه رو از قسمت انتها روی زمین بزار به طوری که عمود باشه و لوله سمت صورتت باشه و با کمک یک پیچگوشتی دوسو باریک به پین قسمت پایین ضربه بزن تا بیاد بیرون. پین که بیاد بیرون فنر و جمع کننده اون میان بیرون.
فنر کرال من هم که شکست روش یه فنر شادو 1000 انداختم و عالی شد . فقط سعی کن فنر اصلی بخری . میگن وقتی نگاه به ته فنر میکنی کمی به قرمزی میزنه . مثل مس
انقد صحبت از واشر 27 هست
در حالی که تو بازار اصلاً اصل اون لا موجوده!
لینک مرجع