انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،

نسخه کامل: کرال مگنوم و کرال سافاری
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
من یه کرال 4/5 دارم البته روی اون نوشته DIARA MAGNUM که شما چیز مهمی تلقی نفرمایید همونه فقط پالونش عوض شده خخخخخخخ
کیفیت قنداقش به هیچ عنوان قابل قیاس با شادو نیست ولی از نظر کپ فلزیش بنظرم برتری داره Khansariha (399)
اوایل قدرتش از شادو بیشتر بود ولی به مرور زمان قدرتشو از دست داد البته این مرور زمان خیلی هم نمیشه بش گفت مرور Khansariha (399)
دقتش در حد خودش قابل قبول بود تا ... زمانیکه دادمش امانت به یکی از دوستان وقتی برام اورد چشمتون روز بعد نبینه گروپ میده در حد شاتگان Khansariha (226)
فکر میکنم این دوست ما خالی ماشه رو چندین بار پیاپی چکونده بود و بعنوان اسباب رشوه برای بچه شیطونش ازش استفاده کرده بود واشر رو نابود کرد تفنگو داد صاحبش که بره حالشو ببرهKhansariha (226)Khansariha (290)
الان باید یه واشر دیانا 27 براش تهیه کنم میدونم که با این کار دقتش از قبل هم بهتر میشه چون الان فنرش حسابی رام شده.مشکلی که کرال رو ازار میده اینه که فنر فابریکش زود میشکنه ولی فروشنده هم گفت که این مدلش فنری داره که با اون سری معمول متفاوته ضعیف میشه ولی شکستن تو کارش نیست و از قضا هم همینطور شدKhansariha (214)
بعد از تعویض واشر باید تغییرات رو ببینم اگر راضی کننده نبود فنر رو هم تعویض میکنم و نتیجه رو خدمتتون اعلام میکنمKhansariha (8)
کلا برای شکار گنجشک و کفتر و پرنده تو این جسه میتونید تقریبا درحد شادو روش حساب کنید به شرطی که یه دست کوچولو به سر و وضعش بکشید
ارادتمندیمKhansariha (8)
(2012-11-24 08:48 PM)kingpaco نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
من یه کرال 4/5 دارم البته روی اون نوشته DIARA MAGNUM که شما چیز مهمی تلقی نفرمایید همونه فقط پالونش عوض شده خخخخخخخ
کیفیت قنداقش به هیچ عنوان قابل قیاس با شادو نیست ولی از نظر کپ فلزیش بنظرم برتری داره Khansariha (399)
اوایل قدرتش از شادو بیشتر بود ولی به مرور زمان قدرتشو از دست داد البته این مرور زمان خیلی هم نمیشه بش گفت مرور Khansariha (399)
دقتش در حد خودش قابل قبول بود تا ... زمانیکه دادمش امانت به یکی از دوستان وقتی برام اورد چشمتون روز بعد نبینه گروپ میده در حد شاتگان Khansariha (226)
فکر میکنم این دوست ما خالی ماشه رو چندین بار پیاپی چکونده بود و بعنوان اسباب رشوه برای بچه شیطونش ازش استفاده کرده بود واشر رو نابود کرد تفنگو داد صاحبش که بره حالشو ببرهKhansariha (226)Khansariha (290)
الان باید یه واشر دیانا 27 براش تهیه کنم میدونم که با این کار دقتش از قبل هم بهتر میشه چون الان فنرش حسابی رام شده.مشکلی که کرال رو ازار میده اینه که فنر فابریکش زود میشکنه ولی فروشنده هم گفت که این مدلش فنری داره که با اون سری معمول متفاوته ضعیف میشه ولی شکستن تو کارش نیست و از قضا هم همینطور شدKhansariha (214)
بعد از تعویض واشر باید تغییرات رو ببینم اگر راضی کننده نبود فنر رو هم تعویض میکنم و نتیجه رو خدمتتون اعلام میکنمKhansariha (8)
کلا برای شکار گنجشک و کفتر و پرنده تو این جسه میتونید تقریبا درحد شادو روش حساب کنید به شرطی که یه دست کوچولو به سر و وضعش بکشید
ارادتمندیمKhansariha (8)
دوست عزیز میشه عکس تفنگ رو هم قرار بدین یه مدلشم دیدم قنداق طرح استتاری داره مثلا اما خیلی بی ریخته دایره های زرد سبز مشکی
[تصویر: dsc00558_173.jpg]
خود من با هر دو کالیبرش شلیک داشتم ولی از نوع 4.5 اون رو بیشتر خوشم اومد.بهترین فنر براش فنر شادو هزار و یا فنر دیانا 35 هست استفاده از واشر های مرکزی (همون استوانه فلزی انتها فنر منظورم هست)که به صورت فابریک تو بعضی از محصولات گامو وجود داره هم تو قدرت و هم دقتش خیلی تاثیر داره من تست کردم.بوش پشت فنر فلزی خوب هم تو بازار گیر میاد که حتما باید تعویض بشه.
(2012-11-24 10:07 PM)rezakaraj نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
خود من با هر دو کالیبرش شلیک داشتم ولی از نوع 4.5 اون رو بیشتر خوشم اومد.بهترین فنر براش فنر شادو هزار و یا فنر دیانا 35 هست استفاده از واشر های مرکزی (همون استوانه فلزی انتها فنر منظورم هست)که به صورت فابریک تو بعضی از محصولات گامو وجود داره هم تو قدرت و هم دقتش خیلی تاثیر داره من تست کردم.بوش پشت فنر فلزی خوب هم تو بازار گیر میاد که حتما باید تعویض بشه.

این عبارات رو بیشتر تشریح میکنی
بهتره با عکس باشه برای افرادی که مثل من خیلی فنی نیستن
واشر های مرکزی (همون استوانه فلزی انتها فنر منظورم هست)
بوش پشت فنر

قیمت کرال مگنوم چقدره؟
میرزه خریده شه و فنر شادو هزار و واشر دیانا 27 و بوش فلزی
روش نصب شه
ازش یه تفنگ خوب در میاد
بعضی از دقت اولیش راضی هستن
ارزش این نوع تیون رو داره؟
مثلاً لگدش در چه حده ممکنه تفنگو از هم بپاشونه؟Khansariha (214)
(2012-11-25 05:23 PM)tika نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
قیمت کرال مگنوم چقدره؟
میرزه خریده شه و فنر شادو هزار و واشر دیانا 27 و بوش فلزی
روش نصب شه
ازش یه تفنگ خوب در میاد
بعضی از دقت اولیش راضی هستن
ارزش این نوع تیون رو داره؟
مثلاً لگدش در چه حده ممکنه تفنگو از هم بپاشونه؟Khansariha (214)

داداش به نظر من دنبال جنس بنجل نرو ، کرال هر کاریش کنی بازم کراله و کیفیت افتضاح درست شدنی نیست ، تفنگی که همان روز اول مجبور باشی فنرش رو عوض کنید تفنگ نیست ، اشغاله
همیشه سعی کن جنس خوب بگیری که برات کار کنه و به نوعی پول رو پول داده باشی ، همین پول هایی که برای این ها خرج می شه اگر جمع کنی یه دیانا می تونی برای خودت بگیری که بعد از چند سال بازم خود نمایی می کنه و مشتری براش زیاده

(2012-11-24 09:41 PM)milad123 نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دوست عزیز میشه عکس تفنگ رو هم قرار بدین یه مدلشم دیدم قنداق طرح استتاری داره مثلا اما خیلی بی ریخته دایره های زرد سبز مشکی

جدا این طرح استتار هست ؟
چقدر بد ترکیبه Khansariha (226)
ضمن تشکر از دوستان جهت شرکت در بحث خواهشمند است از الفاظ مودبانه استفاده نمایید
امروز رفتم یه فروشگاه و یه تفنگ
kral Diara
از نزدیک دیدم
کیفیت متوسطی داشت بدنش ولی خیلی بد نبود
اما نکته جالبش
تو لولش نگاه کردم
خان کشی تفنگ انگار پوسته پوسته شده بود
نمیدونم شایدم داشت به اسم نو میداد و ذرات ساچمه بود
چون تو تموم طول لوله همینطور بود
درکل متوجه شدم تفنگ های کرال کپی شادو هزار و زیر واشو های گامو هست و از این نظر جالبه
چون قطعات مشترک دارند
Khansariha (8)
دوستان اگر لطف کنن اگر در تهران این سلاح رو دارن یه قراری بزارن یه کورنو هم از این سلاح بگیریم تستها و ریویو ها دقیق تر بشه.من تو ذهنم هست با اولین پولی که دستم میرسه یا این مدل و یا اسنایپر 125 هاتسان رو بگیرم برای شکار کمی بزرگ تو مایه کبک و خرگوش میخوام ببینم چطوری هستن
(2012-12-01 10:33 PM)milad123 نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دوستان اگر لطف کنن اگر در تهران این سلاح رو دارن یه قراری بزارن یه کورنو هم از این سلاح بگیریم تستها و ریویو ها دقیق تر بشه.من تو ذهنم هست با اولین پولی که دستم میرسه یا این مدل و یا اسنایپر 125 هاتسان رو بگیرم برای شکار کمی بزرگ تو مایه کبک و خرگوش میخوام ببینم چطوری هستن

Khansariha (290)Khansariha (289)

میلاد یعنی این حرف از شما بود؟؟؟؟؟Khansariha (304)Khansariha (304)Khansariha (338)Khansariha (274)Khansariha (41)Khansariha (60)
اره دوست من مگه چیه؟والا تو این بازار اشفته اگر یه چیزی پیدا بشه کار ادمو با مبلغ پایینتر راه بندازه چه اشکالی داره.تازه امتحان چیزهای جدید ضررزیادی نداره
لینک مرجع