انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،

نسخه کامل: کرال مگنوم و کرال سافاری
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
به به به ، علی جون هم که ماشاءا... دیگه همیشه آنلاین شده Khansariha (48)
علی جان اگه بشه که مراحل باز شدن قطعات مرحله به مرحله با عکس بذارین خیلی خوب می شد. خودم تونستم تو اولین فرصت می خوام کرالی که دستمو رو بلایی سرش بیارم Khansariha (219)
باز اگه دوستان دیگه عکس از قطعات داخلیش داشتن آپ کنن که بقیه هم از تجربه شون استفاده کرده باشنKhansariha (8)
من هم 2 سال قبل داستم به نظرم به نسبت قیمتی که اون موقع هزینه کردم خوب ازش کار کشیدم . ولی به نظرم کسی که میخواد حرفه ای تر کار کنه کرال نمیتونه نیازشو برآورده نمیکنه و باید بره سراغ چیزای بهتر و بطبع گرانتر
ولی میتونه در کنار تفنگ اصلی قرار بگیره که اگه کسی احیانا تفنگ قرضی خواست بهش کرال داد و تفنگ اصلی رو از خطر منفجر شدن نجات داد خخخخخخخخخخ

البته فنر کرال کیفیت نداره و زود میشکنه و همون طور که دوستان فرمودن قطعاتش با شادو یکیه و اگه فنر شادو روش گذاشته بشه بهتره .
(2013-04-06 05:48 PM)Tomcat14 نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
داداش گلم کرال سافاری قدرتی بیش از 25ژول داره!!Khansariha (214)

شما خودت داشتی ؟؟چون من 4.5 دارم میخواستم ببینم چند ژولی هست
چون جایی ندیدم نوشته باشه.........
سلام
من که نه!ولی به زودی میخوام یکی بگیرم البته Khansariha (219)5.5
این رو اقا ارمان (با نام کاربری hunter) تو سایت همسایه داره،اقا پورنگ کرنو کرده بوده که قدرتی بین 25تا27ژول میده!!
اتفاقا سافاری ایشون هم 4.5!یه سر بزن متوجه میشی.
[تصویر: 13654032691.jpg]سلام.من چند وقت پیش یه فنر350مگنوم39-40حلقه ای از یکی از عزیزان همین سایت اقاحمید خریدم و انداختم تو کرالم قبل از اون از فنر شادو و یه چند حلقه ی دیکه به جای اون قسمت پلاستیکیش گزاشتم که خوب فنر ضعیف شدو تو تصویر کوچیک شدنش مشخصه خلاصه اینکه تو72متر زدم به درخت نارنگی تیر کاملارفت تو درخت.دقتشم برعکس انتظارم عالی تر شد چون عالی بود فقط مشکل اساسی کرال جنس بد قنداقشه که اصلا قابل مقایسه با قنداق شادو1000 یا پنتر31 نیست ایشالاکه قنداق جدیدش تموم شد عکسشو میزارم
قیمت امروز کرال مگنوم ترک تو بازار260000ت بود
اقا صابر من فکر نمیکنم کرال با اون لوله وخانکشی افتضاحی که داره بتونه تا هفتاد متر ساچمه رو برسونه چه برسه که قدرت نفوذ داشته باشه با شلیک یک تیر هم نمیشه گفت دقت بالایی پیداکرده
(2013-04-08 10:12 AM)sabergholamian نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[تصویر: 13654032691.jpg]سلام.من چند وقت پیش یه فنر350مگنوم39-40حلقه ای از یکی از عزیزان همین سایت اقاحمید خریدم و انداختم تو کرالم قبل از اون از فنر شادو و یه چند حلقه ی دیکه به جای اون قسمت پلاستیکیش گزاشتم که خوب فنر ضعیف شدو تو تصویر کوچیک شدنش مشخصه خلاصه اینکه تو72متر زدم به درخت نارنگی تیر کاملارفت تو درخت.دقتشم برعکس انتظارم عالی تر شد چون عالی بود فقط مشکل اساسی کرال جنس بد قنداقشه که اصلا قابل مقایسه با قنداق شادو1000 یا پنتر31 نیست ایشالاکه قنداق جدیدش تموم شد عکسشو میزارم

شما که یه فنر بلند تر(7 حلقه بلندتر)از مال خودش انداختین هیچ مشکلی تو مسلح شدن و لگد بیشتر و اینا نداره؟
(2013-04-14 02:21 PM)sabergholamian نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(2013-04-10 10:20 PM)kolak نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
قیمت امروز کرال مگنوم ترک تو بازار260000ت بود
اقا صابر من فکر نمیکنم کرال با اون لوله وخانکشی افتضاحی که داره بتونه تا هفتاد متر ساچمه رو برسونه چه برسه که قدرت نفوذ داشته باشه با شلیک یک تیر هم نمیشه گفت دقت بالایی پیداکرده
دمت گرمه دیگه یعنی من خالی میبندم دیگه Khansariha (214)فداتشم رو چه حسابی اینو میگی؟من روچینی کمر شکن دوربین میبستم 50متری کلاغ میزدم ساچمه رد میشد.بد نیست به جای فکر کردنو حدسو گمان یه امتحانی بکنیو تجربه کسب کنی

[

شما که یه فنر بلند تر(7 حلقه بلندتر)از مال خودش انداختین هیچ مشکلی تو مسلح شدن و لگد بیشتر و اینا نداره؟
[/quote] لگد که چرا من میخوام براش قنداق بسازم اخه این یک فقره کرال که بنده دارم دقتش در حد المپیکه دوربینشم فعلا دراوردم .تمام قطعات فلزی هستن مشکلی پیش نیومده حتی من فنر ماششودراوردم واسه سفتی ماشه الان t07شدهKhansariha (219) فقط مونده یه فکر برا ضامنش کنم انشالله که تموم شد این اختراعمو در خدمت کرال سواران میگزارم

[/quote]

آخه اونجوری کورس فنر پایین میاد
اقا صابر من ارادتمندم این جسارت نمیکنم که شما رو خالی بند خطاب کنم.من از روی تجربه ی چندین ساله ای که در استفاده ازکرال را داشتم عرض میکنم
تفنگ کرال حتی باتیون ودستکاری بیش از 40تا45متررا جوابگو نیست بخصوص کرال های وارد شده در یک سال اخیر که کیفیت پایینتری نسبت به اولین کرالها را دارد . بگذریم
شاید کرال شمابافنری که روی اون انداختید بتونه تاهفتادمتر تیر برسونه ولی مطما باشیدهمین فاصله ای که بدست اوردید بعد از شلیک چندتیر از دست میره واین قدرت در سلاح شما ثباتی نخواهد داشت چون کرال ظرفیت تیون نداره..وشما هم اگر میخاهید کاری برای این فروم وکرال سوارها انجام بدهیدا در کاری که انجام میدهید محکم باشید وبا دال ومدرک سند پیش برید
به طور مثال شما میتونید تو هرفاصله ای که میگیددقت بالایی داردیک گروپ باساچمه هایی که استفاده میکنیدتهیه کرده و اینجا قراربدهیدیا برای نشان دادن تست قدرت میتونیداز تکه ای نوپان با ضخامت وفاصله مشخص استفاده کنی
.ودرجواب دوست عزیز(شما که یه فنر بلند تر(7 حلقه بلندتر)از مال خودش انداختین هیچ مشکلی تو مسلح شدن و لگد بیشتر و اینا نداره؟)چرا دوست عزیز صددرصد لگد سلاح بیشتر میشود چون قطه یی که پشت فنر قرار داشته ونقش ضربه گیررو داره حذف شده.( نترس دیگه مثل لگدبرنو نمیشه خخخخخخخ)واینکه فنرتون ازفنرخود سلاح قطورترباشه گیر میکنه
(امروز ۰۲:۰۶ عصر)mitin نوشته شده توسط:
سلام دوستان
تازه به جمعتون ملحق شدم ايا گامو شادو ١٠٠٠ بخرم يا نه الان 24 فروردين فردوسي ٤١٠ هزار بخرم يا خير و ثانين بچه اهوازم كسي براي خريد جاي مطمني سراغ داره تهران با اين قيمت چيزه ديگه ميشه خريد حقيقتش ميخواستم رنجر ١٢٥th بگيرم همه ميگن ١٠٠٠ ئادو
با سپاس
و براي هدف زني و دقت برام مهم(قوطي نوشابه)
٤.٥ يا ٥.٥
لینک مرجع