انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،

نسخه کامل: کرال مگنوم و کرال سافاری
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
صفحه ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72
(2013-07-27 08:58 PM)KRALMAGNUM نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(2013-07-27 08:52 PM)sabergholamian نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
عزیز دوربین روشه؟بزار یکم فنر اروم بشه احتمالا واسه لگدشه عادت کنی و فنر ارومتر بشه بهتر میشهKhansariha (8) ساچمه پرومچ هم گیر اوردی امتحان کن خیلی عالی هست

دوربین روشه.یه امتحانی با مچ میکنم.تازه من 3دور از فنر بریدم اینجوریه. اگه یه کامل دارم بندازم چی میشه

آیا بعد از بریدن فنر ، ته اونو داغ و صاف کردید و یا همینطوری انداختید روش؟؟؟
(2013-07-27 09:04 PM)esijoon نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(2013-07-27 08:58 PM)KRALMAGNUM نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(2013-07-27 08:52 PM)sabergholamian نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
عزیز دوربین روشه؟بزار یکم فنر اروم بشه احتمالا واسه لگدشه عادت کنی و فنر ارومتر بشه بهتر میشهKhansariha (8) ساچمه پرومچ هم گیر اوردی امتحان کن خیلی عالی هست

دوربین روشه.یه امتحانی با مچ میکنم.تازه من 3دور از فنر بریدم اینجوریه. اگه یه کامل دارم بندازم چی میشه

آیا بعد از بریدن فنر ، ته اونو داغ و صاف کردید و یا همینطوری انداختید روش؟؟؟

اره صافش کردم خوب چسبوندمش یه اهنم برا جلوی فنر تراشیدم که الان اصلا موقع شلیک صدای تفنگم خیلی خوبه
(2013-07-27 07:54 PM)KRALMAGNUM نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام دوستان عزیز. از وقتی فنر دیانا انداختم و واشر پیستون دیانا 27 اصلا تفنگم دقتش از دست داده تویه فاصله 30 متری هر تیری به یه جایی میخوره.دوستان راهنمایی کنید.

با سلام.دوست عزیز چون فنرش تازه س و به اصطلاح هنوز نرم و رام نشده و از طرفی هم فنر قدرتش زیاده بخاطر همین ساچمه ها رو سوپرسونیک میکنه یعنی هرکدام به یه طرف برخود میکنه که درصورت از ساچمه ی سنگین تر مشکل برطرف میشود.اما زمانی که فنر نرم تر شد با همین ساچمه های سرتخت همین میتونی نتیجه بگیری.یکی از تعمیرکارای شهرما به من یه حرفه خوبی گفت! گفت اگه میخوای فنر زودتر نرم شده بذار چندین ساعت حتی تا 1روز مسلح بمونه گفتم فنر داغون میشه گفت نه! همچین گفت من خودم برای اسلخه های بادیم همین کارا میکنم و سریعآ دوربین میبندم.اینم یه راهنمایی از من.
(2013-07-27 07:26 PM)khoramdin نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(2013-07-27 06:47 PM)goldsky نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(2013-07-27 03:35 PM)khoramdin نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(2013-07-27 02:26 PM)goldsky نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام.دوستان اگه ضربه گیر تفنگ رو باز کنیم و داخل قنداقو با پشمی چیزی پر کنیم صدای تفنگ کم میشه؟! صدای ارتعاش فنر کم میشه؟!
خیردوست عزیزهیچ فرقی نمیکنه.خیلیابه اشتباه فکرمیکنن که بیشتر صدای تفنگ مربوط به فنر وبرخوردپیستون به سیلندرهست.کافیه که نوک لوله رو به چرمی چیزی فشاربدید وبعدتیراندازی کنید.اونموقه متوجه کم شدن بیش ازحد صدای تفنگ میشوید.
حالانمیدونم چراشما فکرکردید که باپرکردن قنداق ازپشم ارتعاش فنرکم میشه؟ ربطی به فنرنداره.

پس یعنی اون صدای ارتعاش مربوط به نوک لوله در هنگام شلیکه؟آیا با صدا خفه کن میشه این صدا رو از بین برد؟ یا با مازل بریک میتوان همچین کاری کرد؟

من این فکرو نکردم تو تاپیکای دیگه بچه ها اینجور گفته بودن منم اینجا مطرح کردم. همچنین گفته بودن که با پرکردن قنداق اسلحه تعادل وزنی ایجاد شده و دقت بالا میره!!
همه صدامربوط به نوک لوله نیست.بخشیش هم مال فنر وپیستونه.
خیرباسایلنسرنمیشه همه صدا روازبین برد.من قبلا"فکر میکردم بیشترش مال فنر و پیستونه ولی وقتی تیر رو کفشم در رفت دیدم که صدای تفنگ کمترشد.یعنی دراصل صدای شرقه ی تفنگ تاحد زیادی کم میشه ولی صدای فنر وپیستون بازم هست.من به شخصه ساخت سایلنسر رو برای فنری به صرفه نمیدونم.بیشتربه درد پی سی پی میخوره تاپیستونی.
تفنگای فنری صداشون تا اون حدزیادنیست که بخوای کلی هزینه برای سایلنسرش بپردازی.
خیر مازل بریک کارش کم کردن صدانیست.بیشترحالت تزیینی وبالانس وزنی داره.

اون تعادل وزنی که بچه هاگفتن حتما"مربوط به تفنگی میشده که تعادل وزنیش رو ازدست داده بوده واحتمالا" میخواستن سنگینترش کنن ونه برای کم کردن صدا.

تو همین سایت یکی از دوستا آموزش ساخت سایلنسر با 2 3تا تفلونه لوله کشی توضیح داده ساختشم خیلی ساده بود.حتی گفتن برای فنری هم بدرد میخوره و صدارو کامل ازبین میبره و روی دیانا 54 هم تست کردن ایشون.اگه اینجوری که ایشون میگه خب پس بسازیمو استفاده کنیم دیگه!!
(2013-07-27 07:54 PM)KRALMAGNUM نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام دوستان عزیز. از وقتی فنر دیانا انداختم و واشر پیستون دیانا 27 اصلا تفنگم دقتش از دست داده تویه فاصله 30 متری هر تیری به یه جایی میخوره.دوستان راهنمایی کنید.
دوست عزیز شما که ماشالله به حرف گوش نمیدید میروید هزینه میکنید نتیجه دلخواه نمیگیرید بعد هم قضاوتهای انچنانی و این بدرد نمیخورد و ان بدرد نمیخورد و ....... من به شما گفتم فنر نخجیر شما گفتی برای چینی خوبه توجه نکردید نخجیر امل برای 350 مگنوم هم فنر میزنه دوستان تو نمایشگاه خریدن وتست کردن حالا تفنگ چینی رو از کجا اوردی نمیدونم .....
به اندازه گیری فنر هم صد در صد توجه نکردی ( این رو هم مطمئنم ) حداقل به این توجه کن .ساچمه سبک بعداز تیون قدرت اشتباه محض است شما از ساچمه تی اس 22 استفاده کن که ارزون ترین هم هست همه جا هم پیدا میشه ببین چطور میزنه بعد بیا بگو تا بهت بگم .فنر جمع هم تفنگت رو کنار نذار که کار اشتباهیه ارامش فنر یه تعریفی داره
(2013-07-28 01:08 AM)کوهنورد نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دوست عزیز شما که ماشالله به حرف گوش نمیدید میروید هزینه میکنید نتیجه دلخواه نمیگیرید بعد هم قضاوتهای انچنانی و این بدرد نمیخورد و ان بدرد نمیخورد و ....... من به شما گفتم فنر نخجیر شما گفتی برای چینی خوبه توجه نکردید نخجیر امل برای 350 مگنوم هم فنر میزنه دوستان تو نمایشگاه خریدن وتست کردن حالا تفنگ چینی رو از کجا اوردی نمیدونم .....
به اندازه گیری فنر هم صد در صد توجه نکردی ( این رو هم مطمئنم ) حداقل به این توجه کن .ساچمه سبک بعداز تیون قدرت اشتباه محض است شما از ساچمه تی اس 22 استفاده کن که ارزون ترین هم هست همه جا هم پیدا میشه ببین چطور میزنه بعد بیا بگو تا بهت بگم .فنر جمع هم تفنگت رو کنار نذار که کار اشتباهیه ارامش فنر یه تعریفی داره

علیک سلام دوست عزیز.والا نخجیر گرفتم این حالو روزمه.اندازه قطر مفتول فنر رو گرفتم 3میلی متر بود.دوستم واسه هانتر 440 فنر نخجیر گرفت تویه پیستون تفنگش گیر میکرد رفت پس داد از این فنرای اصلی 35 که صد در ملیون ساخت چینه گرفت که دیگه اصلا راحت تر جا میگرفت.ساچمه الماسی از این جدیدا باش میندازم بالا میزنه.ساچمه جت میزنم یکی میخوره وسط هدف یکی میخوره 50 متر اونور ترش.پرو مگنوم میزنم تیره راست میره بعد دقیقا پشت هدف میخوره.یه بسته تیر گرفتم روش نوشته گامو تقریبا مثه پرو مگنومه اما ته تیر خیلی نرمه تقریبا مثه ساچمه جت عمل میکنه.من این همه هزینه کردم یه بسته تی اس 22 روش ببینم چی میشهKhansariha (8)
سلام .امروز یه بسته تی اس 22 گرفتم دقتش خوب شد اما قدرت تفنگم یکم کم شد.میشه از واشر دور لوله باشه؟
واشر لول گیر میاد؟چطور عوض میشه؟چه واشری جز کرال بش میخوره؟
تی اس 22 رو چند خریدی؟ خب اشکالی نداره بذار قدرت یکم پایین باشه تا بتونی دقت لازمه رو ارش بگیری دیگه!!
(2013-07-29 11:54 AM)goldsky نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
تی اس 22 رو چند خریدی؟ خب اشکالی نداره بذار قدرت یکم پایین باشه تا بتونی دقت لازمه رو ارش بگیری دیگه!!

تی اس 22 بسته ی 20 تومن گرفتم.
(2013-07-28 08:20 PM)KRALMAGNUM نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام .امروز یه بسته تی اس 22 گرفتم دقتش خوب شد اما قدرت تفنگم یکم کم شد.میشه از واشر دور لوله باشه؟
واشر لول گیر میاد؟چطور عوض میشه؟چه واشری جز کرال بش میخوره؟

کرال جان اول همزمان با مسلح کردن یه انگشت بزار رو سوراخ خروجی هوای سیلند ببین هنگام شارژ کردن اسلحه انگشتت رو میمکه یا نه....ببین قدرت مکشش چقدره

بعد هم اسلحه رو از حالت شارژ در بیار و لوله رو ببند و از نوک لوله هوا رو مک بزن و زبونت رو بزار روش...ببین اگه زبونت رو بکشه داخل یعنی واشر سر لوله سالمه...اگر نه واشر خرابه...واشر سر لوله هم برا همه سلاح های کمر شکن یه جو ره...دونه ای 250 تومن....همه لوازم شکاری فروش ها دارند
دیشب واشرش در اوردم 1 سانت بلندی واشر بود اومد 2 دور پلاستیک خالی انداختم دور لوله خوب پرس پلاستیکه کردم بعد واشرش بستم دیگه الان هوا نمیده قدرتشم خوب شد.
صفحه ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72
لینک مرجع