انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،

نسخه کامل: کرال مگنوم و کرال سافاری
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
دوست عزیز سئوالتون رو تو تایپیک مشاوره خرید سلاح بادی مطرح کنین سریع تر راهنمایی می شین. موفق باشین
سلامKhansariha (8)
اینم کرال سافاری که دیروز خریدم
ببخشید که کیفیت عکس ها یکم پایینه
کالیبرش 5.5 هستش و قدرتش هم به نظرم 20الی25ژول باشه.
البته این از مدل های جدید سافاری هستش که مگسک رو سایلنره و کار خوبی که کرال کرده اینه که پیچ های بدنه رو چهار تا بسته که مشکل بریدن پیچ و ....که تو بعضی رنجرها بود برطرف کرده،اما ایرادش اینه که مگسک رو رو سایلنر گذاشته که سایلنر ممکنه بچرخه!
[تصویر: Untitled.jpg]
[تصویر: Untitled2.jpg]
[تصویر: Untitled3.jpg]
[تصویر: Untitled4.jpg]
[تصویر: Untitled5.jpg]
Khansariha (256)
دوست عزیز این سلاح با این قدرت چقدر لگد داره؟
سلامKhansariha (8)
والا نمی دونم تجربه ی استفاده از چه سلاح هایی رو دارین اما میشه این تفنگ رو هم تقریبا مگنوم به حساب آورد!
لگدش نه اونطور زیاده و نه کمKhansariha (214)Khansariha (226)
ولی با توجه به اینکه شما تو جزئیات کاربریتون چینی 62 رو به عنوان سلاح قید کردید لگدش نسبت به اون زیاده،امیدوارم تونسته باشم مطلب رو برسونمKhansariha (215)
ولی به عنوان تفنگ اول توصیه ش نمیکنم.
مبارک باشه دوست عزیز

4.5 با 5.5 کلا از نظر قیافه یکی هستن........
مبارکت باشه ، Khansariha (8)Khansariha (8)Khansariha (8)
من کلا دوبار شلیک کردم باهاش ، لگد خوبی داره در حد خودش یعنی اگه شادو 1000 و تفنگ سبک دستت بوده برات لگدش کمی سنگینه و بی افسار ، باید باهاش کار کنی تا بهش عادت کنی ، اون نفری که داشتش فقط به منظور شکار گرفته بودش که ما هم محل شکار تو فصل گذشته آشنا شدم.
ونستی یه ریویو و گروپ ازش بذار سر وقت ، عکس های بهتر هم اگه بتونی برای معرفیش انجام بدی
Khansariha (8)
اقا محمد مبارک باشه این تفنگ حدود 30 ژول قدرت داره اگر افت نکنه.اما کیفیت فنرش زیاد خوب نیست اما میتونی براش واشر و فنر مگنوم 350 رو تهیه کنی که عالی میشه.
مبارکت باشه بابا جون ن ن ن ن ن ن ن
Khansariha (48)برات کار کنه یه عمر
بله ممکنه آجر سوراخ کنه کرال و رنجر سلاح های قدرتمندی میسازند ولی باید قدرت سلاح های رنجر و کرال را در دراز مدت تشخیص داد.
سلامKhansariha (8)
بله همینطوره دوست عزیزKhansariha (8)
من چون تجربه ی استفاده از رنجر125رو هم دارم میگم؛اولشون قدرتمندن ولی بعدا افت میکنن،البته همه ی سلاح های فنری افت میکنن حتی دیانا و وایرخ اما اینا افتشون یکم بیشتر و دوستان میگفتن کیفیت فنر رنجر از کرال بهتره اما رنجر 125 لگدش از این سافاری بیشتر بود.
لینک مرجع