انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،

نسخه کامل: کرال مگنوم و کرال سافاری
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
صفحه ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72
اتفاقآ من اسلحه ام رو با پارچه ی چریکی استتاریش کردم و خیلی هم تو شکار موثر شده اما دوس دارم وسائلای دیگه ام رو رنگ استتاری بزنم واس همین اتن زحمتو به دوستان دادم تا اگه میتونن راهمایی کنن.مثلآ عصای کوهنوردی رو که نمیشه با پارچه پوشوند! چون باز و بسته میشه پس لازمه که رنگ بشه.
از رنگ قنداق این اسلحه واقعآ خوشم میاد!
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

به رنگ قنداق این اسلحه دقت کنید! مگنوم 350 یکی از دوستانه.البته بستگی به سلیقه داره.خودش رنگ کرده
[تصویر: 13756430862.jpg]

اینم یکی دیگه
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
تاپیکه ایجاد نشد!!!
دوستان عزیز ،
سلام و تبریک عید فطر به همه دوستان خصوص بالخصوص Khansariha (219) کرال بدستان حرفه ای Khansariha (8):
بر و بچ من تمام 25 ص این تایپیک رو چک کردم : یک ریویو (یا معرفی) کلی و خوب از مدل کرال مگنوم نداریم، ولی برای مدل کرال سافاری محمد (tomcat) یه پست برای معرفی همراه با عکس و گروپ گذاشته ،
نظرم این بود که یه پست بزنم با معرفی کلی این مدل _کرال مگنوم سری اول و یا جدیدی ها 2010 به این ور که مثل اینکه کیفیت فنر و بدنه بهتر شده - :
بعد دوستان گروپ ها و اگه انجام شده ، تیون های خودتون رو این مدل و نتیجه حاصل از اون رو با پست های جداگانه در تایپیک قرار بدن. دوستانی مثل صابر غلامیان ، آقا میلاد عزیز و علی نوزاد که دست به تیون این مدل زدن می تونن بیشتر کمک کنن Khansariha (8)
با مرور کلی تایپیک نتیجه ای که میشه گرفت : اینکه این مدل در قسمت فنر و واشر سرپیستون دچار ضعف بوده و بیشتر دوستان دست به تعویض این دوقسمت زده اند - با توجه به شباهت قطعات با مدل شادو 1000 گامو-. (بهتر بود که دوستان نحوه تیون و معرفی قطعات داخلی این سلاح را با قرار دادن عکس هایی گویا و نیز توضیح کامل در پست های خود کامل تر می کردند. باز از عکس های ارایه شده از طرف علی نوزاد عزیز و رضا -rezakaraj- تشکر می کنم)
خوب من به نوبه خودم با یک معرفی کوچیک -مطالعه شخصی خودم تو تایپیک و فروم های خارجی دیگه - شروع می کنم (تخصصی تر و می ذارم به عهده اساتید و دوستان دیگه ) :
Kral Magnum with SYNTHETIC stoke :
این مدل بیشترین فراوانی رو در بازار ایران داره و بیشتر دوستان داخل سایت هم این مدل رو دارند.
[تصویر: AI_145S_BARREL_BREAK_SYNTHETIC.jpg]

دو نوع ورژن دیگه از این مدل (تفاوت در رنگ قنداق) :
[تصویر: CARBON_FIBER.jpg]
[تصویر: PAINT_CAMOUFLAGE.jpg]
این مدل با قنداق چوبی هم عرضه شده است :
[تصویر: AI_155A_BARREL_BREAK_WOOD.jpg]
ورژن دیگر اون به صورت Under lever و لوله ثابت تولید و عرضه شده است :
[تصویر: AI_255S_LEVER_BREAK_SYNTHETIC.jpg]
مدل اصلی ، مدل قنداق چوبی و مدل از زیر مسلح شونده :
[تصویر: Kral.jpg]
- قیمت این مدل در سایت دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
مبلغ 105 لیره ( چیزی حدود 170 هزار تومان خودمون) و در سایت دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
نماینده انحصاری محصولات کرال مبلغ 240 هزار تومان می باشد. قیمت مدل UNDER LEVER و قنداق چوبی اون مبلغ 10 لیره بیشتر و 115 لیره است-در سایت hilalav-.
- تمامی مدل های بالا در دو کالیبر 177. (4.5) و 22. (5.5) تولید و عرضه شده که سرعت خروج ساچمه در دهانه در همه ورژن های بالا به ترتیب در کالیبر 4.5 مقدار 310 متر بر ثانیه و در کالیبر 5.5 مقدار 240 متر بر ثانیه است ( این مورد در سایت و فروم های ترکیه هم ذکر شده بود) ولی در سایت خود کرال ( در جدول مشخصات مدل در پایین عکس ها دقت کنید) سرعت رو به ترتیب کالیبر 325 و 175 متر بر ثانیه ذکر کرده است!!! Khansariha (290) . کسی تو این مورد نظری داره ؟!
- طول لوله در همه 455 میلیمتر و طول کلی سلاح 110 سانتیمتر است.
- یک ویدئو از نت (البته این ویدئو مربوط به تولید جدیدتر این مدل هستش -احتمالا بعد از 2010- ) :

منتظر نظر دوستان و البته تجربیات ایشان از این سلاح هستیم .
Khansariha (8)Khansariha (8)Khansariha (8)Khansariha (8)Khansariha (8)Khansariha (8)Khansariha (8)
به نظرم بشه رو مدل لول ثابتش حساب کرد...از اونجایی که سیستم ماشش شبیه گامو ولی تمام فلز هست و لوله و خانکشیشون هم شبیه گامو هست ه نظرم بشه مدل لول ثابت رو جایگزین سی اف ایکس کرد..البته بعد از تعویض فنر و واشر.....

از اونجایی که با پول سی اف ایکس میشه 3 تا از این مدل رو خرید به نظرم به صرفه باشهKhansariha (8)
حيف كه ديگه كرالم دستم نيست والا بازش ميكردم كلي عكس ميزاشتم_ يكي دوتا گروپ هم تو تاپيك گروپ گيري ازش گزاشتم_ آقا احسان لول ثابتشو دست گرفتم يكم سنگينتره اما بايد تفنگ كوك بشه بعد ساچمه گزاري بشه اما سري لول ثابت ديانا ها و چيني ها رو ميشه با يه فن ساده ساچمه گزاري كرد و هروقت لازم بود كوك كرد_در كل من كاليبر177كرال كمرشكنو داشتم كه با ساچمه اصل پرومگنوم عجيب دقيق بود_هروقت كارم باهاش تموم ميشد خان ولوله تفگو ترتميزو روغن مالي ميكردم_كپ سفت و بدون لقي بود كه عالي بود تو60مت تيكا باهاش زدم تو70متم قوطي تن ماهي كه سوراخ ميشد!!البته فنر مگنوم350نخجير كه از آقاحميد گرفته بودم و واشرديانا27 روش انداخته بودم_اما---اما---! اما قنداقش جنسش انگاري پلاستيك خيلي شكننده بود كه تو ذوقم ميزد و دوست داشتم چوبيش كنم_شايد يروز يكي قنداق چوبي كاليبر4/5شو بگيرم_قائمشهر چوبيش هست كه5/5 ومنم دوتاتفنگ با اين كاليبردارم والا ميخريدمشو بيخيال52ميشدم
لول ثابتش چشمم رو خیلی گرفته.....براش یکم پول میزارم کنار شاید خریدمش....

کیفیتش چطوره؟؟؟

ساچمه گذاریش چطوره؟؟؟ ایمن هست؟؟؟

دقتش چطور بود؟؟؟...مثل شادو هست دقتش؟؟؟
تو عکسش جای ساچمه گذاریش خیلی کوچک به نظر میاد..فکر نکنم دست توش بره...به نظرم کپی سی اف ایکس باشه محل ساچمه گذاریش
بله درسته عين سي اف ايكس هست اما خواستم اون قسمت ساچمه گزاري رو باز كنم ببينم نميشد فروشنده گفت بايد كوك بشه_ايمني كه بالاست دقتشم بايد خانكشي رو نگاه بندازي برق بندازه يوقت ناجور نباشه_اما از لحاظ قدرت بايد يه كمي از كمرشكناش كمتر باشه كه شايد زياد محسوسم نباشه

اينم كرال من
(2013-08-10 02:30 PM)KRALMAGNUM نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

اينم كرال من

واقعا قنداقش قشنگه_اگه كراله من ازين قنداقا داشت شايد هيچوقت نميفروختمش
(2013-08-10 02:37 PM)sabergholamian نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(2013-08-10 02:30 PM)KRALMAGNUM نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

اينم كرال من

واقعا قنداقش قشنگه_اگه كراله من ازين قنداقا داشت شايد هيچوقت نميفروختمش

قابل نداره داداش من واسه اين قنداقش سال 90 250 تومن خريدم

اينم عكس كاملش
صفحه ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72
لینک مرجع