انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،

نسخه کامل: کرال مگنوم و کرال سافاری
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
سلام. به همه. منم گفتم یه نظری داشته باشم .

تفنگ من الا کرال مدال ایر ریفله هست. این جور که همه میگفتن انگار دل خوشی ندارن.من یه سال میشه الان دارمش حدود 6 ما باهاش تیر اندازی کردم فنرش شکست .میشد گفت حدود 2000 تا تیر انداختمKhansariha (256)

بعد روش یه فنر اسپانیا برام انداخت 40 تومن ازم گرفت اما الان مثه چی داره کار میکنه.خدایی بگم دقتش چه قبل تعویض و چه بعد تعویض فنر عالی بود.من ازش راضیم اما خوب فنر کرال به نظرم مهم ترین مشکلش هست .ولی هم سبکه هم خوش دست.یه بار سگم باهاش انداختم.

خواستید یه گروپ هم براتون میذارم تا دقتش رو ببینید.
(2012-12-21 12:36 PM)tiktaks نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام. به همه. منم گفتم یه نظری داشته باشم .

تفنگ من الا کرال مدال ایر ریفله هست. این جور که همه میگفتن انگار دل خوشی ندارن.من یه سال میشه الان دارمش حدود 6 ما باهاش تیر اندازی کردم فنرش شکست .میشد گفت حدود 2000 تا تیر انداختمKhansariha (256)

بعد روش یه فنر اسپانیا برام انداخت 40 تومن ازم گرفت اما الان مثه چی داره کار میکنه.خدایی بگم دقتش چه قبل تعویض و چه بعد تعویض فنر عالی بود.من ازش راضیم اما خوب فنر کرال به نظرم مهم ترین مشکلش هست .ولی هم سبکه هم خوش دست.یه بار سگم باهاش انداختم.

خواستید یه گروپ هم براتون میذارم تا دقتش رو ببینید.

خوب دوست عزیز عکس های تفنگت و گروپشو نمیذاری تا استفاده کنیم
راستی فنره کرال بدرد نمیخوره یا اصولاً این تفنگ فنر شکنه؟
Khansariha (256)
فنر شکن دیگه چیه؟ خخخـ!
الیاژ فنر کرال خوب نیست وگرنه اگر با فنر اصل گامو عوض بشه مرگ نداره!
[تصویر: 64032657574567657855.jpg]

[تصویر: 94602089382335285616.jpg]

اینم عکس از تفنگم امروز یه تست گرفتم چون ساچمه خارجی نداشتم با همین ایرانی ها تا 20 متر رو نشونه زدم اما فردا اگه تونستم یه سیبل میذارم چند تا نشونه میزنم تا بقیقه هم از دقت تفنگ ها متوجه بشن
با سلام
می خواستم بدونم قیمت الان کرال چنده ؟
ظاهرا با شادو 1000 حدود 100 تومن اختلاف قیمت داره
با توجه به اینکه شادو های موجود در بازار کپ پلاستیکی هستند ولی گپ کرال فلزی هست و بهتره
لوله در شادو 1000 کپ پلاستیکی ممکن لق بشه ولی ظاهرا کرال این مشکل رو نداره
و اینکه اگه فنرش بشکنه و بخواهیم فنر شادو روش بزاریم ومابقی تغیرات رو بدیم احتمالا حدود 40تا 60 خرج بر می داره
از نظر قدرت بنا به گفته دوستان خیلی فرقی با هم ندارن
خرید کدام به صرفه تره؟
کسی هست که از هر دو اسلحه استفاده کرده باشه ؟
کرال برای شکار در اندازه کبوتر توی فاصله زیر 50 متر چطور ؟
فنر و واشر به تنهایی 50-60 تومن خرجشه...
با تعویض فنر هم برای این رنج کاملاً مناسبه...
ولی من باشم همون شادو رو بر میدارم…
کیفیت جنس اسپانیا اصلاً قابل قیاس با جنس ترک نیست و بنظر من نباید فقط بخاطر کپ فلزیش, کرال رو انتخاب کرد…
(2012-11-24 09:41 PM)milad123 نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(2012-11-24 08:48 PM)kingpaco نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
من یه کرال 4/5 دارم البته روی اون نوشته DIARA MAGNUM که شما چیز مهمی تلقی نفرمایید همونه فقط پالونش عوض شده خخخخخخخ

ارادتمندیمKhansariha (8)
دوست عزیز میشه عکس تفنگ رو هم قرار بدین یه مدلشم دیدم قنداق طرح استتاری داره مثلا اما خیلی بی ریخته دایره های زرد سبز مشکی
[تصویر: dsc00558_173.jpg]

میلاد جان من الان متوجه این پست شما شدم داداش Khansariha (8)
این تصاویر کرال بنده است . برند و مارک DIARA MAGNUM روی کپ سلاح دیده میشه . سلاح پرقدرتیه دقتش تعریفی نیست ولی براحتی برای شکارهایی تا جسه خرگوش و کبوتر پاسخگو خواهد بود فنر فابریکش هم درواقع فابریک شادو هزاره (مو نمیزنه)
تا الان بالای 2000 شلیک داشته که فنرش قدرتش رو مقداری از دست داده ولی هیچ قسمت سلاح لقی و ایراد دیده نشده
ماشه و سیستم قفل هم بخوبی کار میکنه و تا الان یک شلیک ناخواسته هم نداشته
[تصویر: 13565982361.jpg]
[تصویر: 13565982362.jpg]
شیار مخصوص قرار دادنِ پایه دوربین تو این سلاح چه شکلیه؟
پایه های استاندارد تو بازارو میشه استفاده کرد؟
بله دوست من Khansariha (8)
ریل دوربین 11 میلیمتری معمولی داره و با خیال راحت از پایه های لئوپولد و مابقی اونها میتونی استفاده کنی
لگدش از شادو بیشتره؟
از معضلات رنجر مثل بریدن پیچ بدنه، شل شدن پیچ و شبیه این در کرال هم وجود داره؟
رو عمرش به غیر فنر و واشر سر پیستون میشه حساب کرد
دقتش در مقایسه با شادو چطوره؟
لینک مرجع