انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،

نسخه کامل: کرال مگنوم و کرال سافاری
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
صفحه ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72
دوست عزیز شما که ادعاتون میشه تا فاصله مثلا 100 متر میشه با کرال هدف زد.و میگین ک بیاین یاد بدم.
خب شما همینجا یاد بدین دگه
(2013-07-06 09:04 PM)KRALMAGNUM نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
اگه داخل یه دره باشی بخوای به هدفی که 60 متر بالای کوه باشه شلیک کنی کجاش میگیرید؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
خب اگه تیر انداز ماهری باشی بایدبدونی تیری که از دره بخواد شلیک شه تا بخواد به 60 متر بالای دره شلیک شه حتما تیر با کشش زمین و افت فشار مواجه میشه.تا اینجا کی حرفم قبول داره؟
انشاالله که میدونید تیراندازی در زاویه 45 درجه رو به بالا یا پائین خیلی با تیراندازی در زاویه 90 درجه تفاوت داره؟؟؟
من یک چینی زیر تاشو داشتم دادم یه بنده خدا که زیاد اینکاره نبود تقویت کرد،شده بود هیولا!استریکر 1000 نو هم بود ولی وقتی هر دو رو موازی هم و در یک ارتفاع میگرفتم و موازی اب شلیک میکردم استریک 80 متری و چینی حدود 120-130 متری توی اب میفتاد!!!با اون چینی هرچی میزدم میترکید!!!تازه همین 120-130 متری رو هم هیچکی نمیتونست باور کنه و برای خودم هم عجیب بود،مترمم دقیق نبود و بویه های توی اب بود که برای قایقرانی استفاده میشد و یکم خطا داشت در حد +-5 متر.حالا کرال مگنوم 280 متر و دیانا 56 و ... در 500 متری ... ولی اگر راست میگی باید بگم شما بهترین خمپاره انداز جهان میتونی باشی با این محاسبات و دقت زیادت!
خمپاره انداز!!!!!Khansariha (219)Khansariha (219)
(2013-07-07 02:20 PM)alinozad نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(2013-07-06 09:04 PM)KRALMAGNUM نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
اگه داخل یه دره باشی بخوای به هدفی که 60 متر بالای کوه باشه شلیک کنی کجاش میگیرید؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
خب اگه تیر انداز ماهری باشی بایدبدونی تیری که از دره بخواد شلیک شه تا بخواد به 60 متر بالای دره شلیک شه حتما تیر با کشش زمین و افت فشار مواجه میشه.تا اینجا کی حرفم قبول داره؟
انشاالله که میدونید تیراندازی در زاویه 45 درجه رو به بالا یا پائین خیلی با تیراندازی در زاویه 90 درجه تفاوت داره؟؟؟
من یک چینی زیر تاشو داشتم دادم یه بنده خدا که زیاد اینکاره نبود تقویت کرد،شده بود هیولا!استریکر 1000 نو هم بود ولی وقتی هر دو رو موازی هم و در یک ارتفاع میگرفتم و موازی اب شلیک میکردم استریک 80 متری و چینی حدود 120-130 متری توی اب میفتاد!!!با اون چینی هرچی میزدم میترکید!!!تازه همین 120-130 متری رو هم هیچکی نمیتونست باور کنه و برای خودم هم عجیب بود،مترمم دقیق نبود و بویه های توی اب بود که برای قایقرانی استفاده میشد و یکم خطا داشت در حد +-5 متر.حالا کرال مگنوم 280 متر و دیانا 56 و ... در 500 متری ... ولی اگر راست میگی باید بگم شما بهترین خمپاره انداز جهان میتونی باشی با این محاسبات و دقت زیادت!

خخخخخخخخخخخخخ

علی جون خمپاره اندازت منو کشتهKhansariha (94)Khansariha (94)Khansariha (94)Khansariha (94)
(2013-07-06 10:30 PM)KRALMAGNUM نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
نه درست گفتم شما یکم فکر کنی میفهمی. وقتی بالای دره باشی شلیک کنی به پایین دره خب مثلما تیری که از بالا به پایین شلیک شه بیشتر از مصافتی که میره طی میکنه.اونایم که پی سی پی دارن ونمیتونن هدفی که تا فاصله 300 متریه بزنن تیرانداز نیستن بیان پیش من تیراندازی یادشون میدم.من تفنگ بادی چینی داشتم توی فاصله 100متری باهاش هدف میزدم.تیرانداز باید خودش وارد باشه ن بگه تفنگم تیرش نمیرسه.من تفنگ کرالم توی فاصله100متری حلبی روغن با تیر پرو مگنم دو در کرده میخواد باور کنید میخواید نکنید اصلا واسم محم نیست چی فکر میکنید.تازشم من اولین باریه اینجا میام و جزء کسای که بن شده نیستم عزت زیادKhansariha (8)
یعنی شما غیر از کرال چیز دیگه توی این وبلاگ سرچ نمیکنید؟من یه مقدار پول دارم میخوام یه شادو بگیرم اما میگن جدیدای گامو به درد نمی خوره شما با تفنگ خریدن من مشکل داری دادا.؟

مثل اینکه هیچ کدوم از بچه های سایت تیرانداز نیستن،وباید پیش شما برای شاگردی بیانKhansariha (399)
خب خدارو شکر که کرالتون اینطوری میزنه،چشم حسود کور.
در ضمن کرال هم واسه من تفنگ ندیده زیاده و با اجازتون چنتا چوب دستی دارم.
ناظمین یه حالی به تاپیک بدن،مثل اینکه خیلیییییییییی باقالی کاشتیمKhansariha (219)
سلام دوستان شبتون بخیر,کرال اسلحه خوبی بنظر میاد ولی نمیدونم چرا دل منو زده یه کرالی گرفتم مدلشو نمیدونم زیر تاشو بود مگسک فسفری قنداقش هم ازین طرح کرال مگنوم اینو آوردم خونه با ساچمه پرو مگنوم زدیم تو 10 متری به هدف ساچمه رو تف کرد یکم با ساچمه ایرانی بیژن زدیم یکم نوکش تو رفت بهرحال دیدم تفنگ چینی ازین قویتره رفتم عوضش کردم دیانا 35 ورداشتم فهمیدم قدرت یعنی چه,پرو مگنوم و صاف کرد با بیژن زدیم ساچمه تیکه تیکه شد حال کردم,کیفیت ساختشون هم خداییش فرق میکردو میکنه,قیمش دقیقا یادمه220000 تومن کرال بود 275000 تومن دیانا,حالا یکی از دوستان کرال مگنوم 4.5 داره دیدمش راضیه اما خوب چه کنیمKhansariha (172)
(2013-07-07 08:29 PM)morii نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام دوستان شبتون بخیر,کرال اسلحه خوبی بنظر میاد ولی نمیدونم چرا دل منو زده یه کرالی گرفتم مدلشو نمیدونم زیر تاشو بود مگسک فسفری قنداقش هم ازین طرح کرال مگنوم اینو آوردم خونه با ساچمه پرو مگنوم زدیم تو 10 متری به هدف ساچمه رو تف کرد یکم با ساچمه ایرانی بیژن زدیم یکم نوکش تو رفت بهرحال دیدم تفنگ چینی ازین قویتره رفتم عوضش کردم دیانا 35 ورداشتم فهمیدم قدرت یعنی چه,پرو مگنوم و صاف کرد با بیژن زدیم ساچمه تیکه تیکه شد حال کردم,کیفیت ساختشون هم خداییش فرق میکردو میکنه,قیمش دقیقا یادمه220000 تومن کرال بود 275000 تومن دیانا,حالا یکی از دوستان کرال مگنوم 4.5 داره دیدمش راضیه اما خوب چه کنیمKhansariha (172)

عزيز تفنگت از مشكل واشرپيستون رنج ميبرد_ما كرال يكي از دوستانوبا اصرار من بعداز خريد بازش كرديمو واشر ديانا27انداختيم روش قبلش چندتا تير با ساچمه نخجير به تخته زده بوديم نفوذش بد نبود اما بعداز تعویض واشر باهمون ساچمه زديم به تخته دوستمون لبخند زدو ازم تشكر كرد چون قبلش مخالفت ميكرد كه تفنگ نو رو باز نكنم اما من بدجور رفتم رومخشو راضيش كردمKhansariha (219)درمورد ديانا35هم كه ديگه نياز به گفتن نيست_**اين يكي شيراست اندر باديه*آن يكي شيراست اندر باديه*اين يكي شيراست كه آدم ميخورد*آن يكي شيراست كادم ميخورد!!
(2013-07-07 08:29 PM)morii نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

داداش مشکل اصلی سلاح های فنری ترکیه اینه که فنر و واشرشون کیفیت نداره....بعد از خرید یه واشر 27 و یه فنر متناسب مثل دیانا 35 یا دیانا 27 بنداز روش و عشق کن....خوبیه کرال ها اینه که ماشه تمام فلزیه طرح گامو هست و کپ سلاح هاشون فلزیه...لوله و خان کشیشون هم با گامو تفاوتی نداره در ظاهر....کرال تقریبا همون شادو 1000 هست با کیفیت پایین واشر و فنر فابریک...که خوب خدا رو شکر خرج خیلی زیادی نداره تعویضشون...

کلا ترکیه هم تو پی سی پی هم فنری واشر های خوبی به کار نمیبره...اورینگ های پی سی پی های هاتسان هم کیفیت نداره و دوستان معمولا با اورینگ های وایتون تعویض می کنند....ولی این کیفیت پایین اورینگ چیزی از کیفیت اصلی اسلحه کم نمیکنه و به نسبت قیمتشون بهترین گزینه هستند....
این کرال آقا صابر هم بد جور چش ما رو گرفته...قیمت پایینش وسوسم میکنه...حیف که از لحاظ عقلانی برام به صرفه نیست...آخه یه دیانا 45 کالیبر 4.5 دارم.....خرید کرال برام یه دنده عقبه....ولی به درد کسی که الان چینی داره و می خواد بهترش کنه و یا اسلحه نداره و تازه می خواد بخره گزینه خوبیه
سلام. میشه فنر دیانا 35 رو کرال مگنوم انداخت؟
فشار به پیستونش نمیاد؟
قدرتش چقد تغییر میکنه؟
فنر چند قیمتیش خوبه؟
با سلام
دوست عزیز بهترین راه برای فهمیدن اینکه فنر یک تفنگ به دیگری میخورد اینست که با کولیس (اولین ابزار یک تیرانداز)قطر سیم فنر تفنگ خود را اندازه گرفته ضرب در تعداد حلقه های ان کنید تا فضایی را که در حالت بسته در داخل اسلحه اشغال میکند بدست اورید سپس همین کار را با فنر جایگزین انجام دهید تا بدانید باید چند حلقه از ان را بریده یا باید به ان اضافه کرد (کلا یک ضرب و تقسیم ساده است )ولی بطور کلی قطر سیم فنر تفنگهای شبیه به هم و هم اندازه با یکی دو دهم میلیمتر اختلاف شبیه به هم اند اگر کولیس ندارید با شمارش حلقه ها اندازه را تعیین کرده برای اینکه دچار اشکال نشوید نیم حلقه تا یک حلقه از فنر جایگزین کم کنید . در مورد سوال شما هم فکر نمیکنم فشاری به تفنگتان وارد شود فنر نخجیر را دوستان استفاده کرده اند ظاهرا خوب است و زیر 20 تومن باید باشد .در اخر هم خوشحال میشویم شما را در مسابقه فیلد تارگت زیارت کنیم و از نزدیک با هم اشنا شویم .موفق باشید
صفحه ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72
لینک مرجع