انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،

نسخه کامل: کرال مگنوم و کرال سافاری
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
صفحه ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72
سلام
دوست من فنرشادو برای کرال مگنوم استفاده میشه برای سافاری فنر دیانا مگنوم 350استفاده میشه
واشر دیانا27 هم فقط برای کرال مگنوم استفاده میشه که کپی شادو1000هست
(2014-01-31 06:18 PM)applegold نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام.دوستان سوالی داشتم! شماها که میفرمایید در تفنگهای کرال از فنر شادو با واشر پیستون دیانا 27 استفاده کنید نتیجه خوبی میگیرید اولآ بفرمایید اینکه با در نظر گرفتن فنر فابریک اسلحه (مثلآ سافاری)که 43 حلقه هست و فنر شادو 35 حلقه اگه فنر 35 حلقه ای رو براش استفاده آیا قدرتش افت شدید پیدا نمیکنه!!! درواقع 8حلقه نسبت به فنر فابریکش کمتر میشه و داخل پیستون کلا لق میزنه فنر!

اسلحه ی بنده فانتوم 501 هست که قطعاتش کاملآ مثل سافاریه و حتی تقریبآ ظاهرشم همینطور میخوام فنر شادو با واشر پیستون دیانا 27 استفاده اما میخوام بدونم دوستانی که اینکارو آیا واقعا دقت خوبی ازش گرفتن! حتی با ساچمه های ایرانی!

من کرال مگنوم را عرض کردم نه فانتوم یا سافاری
دوستان عزیز مگه فنر فابریک کرال مگنوم چند حلقس که فنر شادو بهش میخوره؟ فانتوم هم عین مگنوم 350 یا سافاری قدرتی بالای 25 ژول داره اما میخوام کاری کنم که دقتش خیلی بره بالا البته نمیخوام قدرتش به واسطه ی اینکار خیلی بیاد پایین طوری که مثلا کلاغو نتونه بندازه! دوستان اگه کسی برا سافاری اینکارو کرده یا کلا برا بالا بردن دقت راههایی بلدن منو هم بی نصیب نذارن.ممنون
سلام
دوست عزیز من روی کرال مگنوم نه سافاری با تعویض فنر و واشر پیستون دقت خیلی عالی گرفتم قدرتش کمتر که نشد بلکه بیشتر هم شد صدا و لگدش هم بصورت قابل ملاحضه ای کم شد خیلی هم بی سروصدا و نرم کوک میشه و اون صدای فنر موقع کوک کردن از بین میره البته فنر رو هم گریس پایه سلیکون نسوز زدم .
برای شما هم فکر میکنم با تعویض فنر و واشر با دیانا مگنوم 350 هم قدرتش کم نمیشه هم دقتش بالا میره فقط از ساچمه سبک و ایرانی استفاده نکن که به واشرپیستون آسیب میرسونه .
(2014-01-31 10:03 PM)applegold نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دوستان عزیز مگه فنر فابریک کرال مگنوم چند حلقس که فنر شادو بهش میخوره؟ فانتوم هم عین مگنوم 350 یا سافاری قدرتی بالای 25 ژول داره اما میخوام کاری کنم که دقتش خیلی بره بالا البته نمیخوام قدرتش به واسطه ی اینکار خیلی بیاد پایین طوری که مثلا کلاغو نتونه بندازه! دوستان اگه کسی برا سافاری اینکارو کرده یا کلا برا بالا بردن دقت راههایی بلدن منو هم بی نصیب نذارن.ممنون
برای سافاری فنر 350دیانا به درد نمی خوره.وهیچ کودوم از واشر های دیانا به سافاری نمی خوره.شاید واشر های رنجر بخوره.بر پایه تجربیات دوستان.
برای کرال مگنوم هم بهترین تیون واشر دیانا 27وفنر شادو 1000هست که میشه فنر دیانا 27را هم روش انداخت که قدرت کم میشه ولی دقت زیاد.این نظر را هم دستان امتحان کردن ونتیجه خیلی خوبی گرفتن.

(2014-02-02 02:39 AM)turkavci نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام
دوست عزیز من روی کرال مگنوم نه سافاری با تعویض فنر و واشر پیستون دقت خیلی عالی گرفتم قدرتش کمتر که نشد بلکه بیشتر هم شد صدا و لگدش هم بصورت قابل ملاحضه ای کم شد خیلی هم بی سروصدا و نرم کوک میشه و اون صدای فنر موقع کوک کردن از بین میره البته فنر رو هم گریس پایه سلیکون نسوز زدم .
برای شما هم فکر میکنم با تعویض فنر و واشر با دیانا مگنوم 350 هم قدرتش کم نمیشه هم دقتش بالا میره فقط از ساچمه سبک و ایرانی استفاده نکن که به واشرپیستون آسیب میرسونه .
دوست عزیز شما از کدوم فنر استفاده کردید؟ایا فنر را کوتاه یا دستکاری کردید؟لوله فنر شما پلاستیکی است یا فلزی؟
سلام دوست عزیز
من از دست این کرال خسته شده بودم دقتش در حد افتضاح بود صداش با خفیف برابر و خیلی هم سخت کوک میشد و صدای فنر هم میومد و بجای گروپ هم باید پترن گیری میکردی ، من اول که بازش کردم به واشرش دست نزدم چون مکش خیلی خوبی داشت ولی فنرش رو با یه فنر دست دوم دیانا 27 که از قدیم داشتم عوض کردم و فنر رو خوب گریس پایه سیلیکن از این نسوز ها زدم ، تفنگ از این رو به اون رو شد دقتش خیلی عالی شد صداش کاملاً کم شد و براحتی کوک میشد چند روز پیش هم فنر و واشر پیستون رو با مدل دیانا 27 نو عوض کردم که تو دقت زیاد فرقی نکرد ولی قدرتش یکم زیادتر شد .
پیشنهاد من این که حتماً این کارو بکنید اونوقت کرال تبدیل میشه به گامو کپ فلزی ولی با قیمت بسیار پایین .
یه کار دیگه هم که انجام دادم این بود که تشکیلات ضامن اتوماتیک که تو کرال اتوماتیک کار نمیکرد رو درآوردم و الان عین مگنوم 350 هر وقت خواستم میتونم تفنگ رو به راحتی خلاص کنم .
در مورد لول فنر هم بله مال کرال پلاستیکی ولی اون بوشی که ته پیستون هست فلزیه ، برای لول فنر هم میتونی بدی تراشکار با 10 هزار تومن برات تراش بده .
(2014-02-02 02:39 AM)turkavci نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام

سلام.دوست عزیز راستش من فنرشو 2سالی میشه که با فنر مگنوم 350 تعویض کردم ولی واشر پیستونشو نه.ساچمه های سنگین که قیمت نجومی دارن ماشالله!! از همین ارومیه 1بسته بخوای تی اس 22 بگیری فک کنم 30 35تومن باشه قیمتش.
سلام
دوست عزیز تفنگ شما فانتوم هست
اگه امکان داشته باشه یه توضیحی در باره قیمت دقت و قدرتش بدی ممنون میشم واینکه از کجا خریدی ؟
(2014-02-03 03:03 AM)turkavci نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام
اگه امکان داشته باشه یه توضیحی در باره قیمت دقت و قدرتش بدی ممنون میشم واینکه از کجا خریدی ؟

سلام برادر. اون زمانی که من خریدم 150تومن بود الان خبر ندارم.با فنر فابریکش قدرتی عجیب و وحشتناکی داره حتی بدون یه ذره دیزلینگ! اصلآ توش روغن نریختن که مثلآ بگن قدرتش زیاده!! با ساچمه ی سنگین دقت خوبی داره خصوصآ با ساچمه سرتخت.
این اسلحه وقتی اولین بار ارومیه اومد از خیابان باکری مغازه ی آقای حمید نجفی (بازنشسته ی ارتش)خریدمش.البته الان دیگه همه ی مغازه ها دارن اقای طایفه هم داره.
این اسلحه 3 مدل داره فانتوم201-فانتوم 301 و فانتوم مگنوم 501 که مال بنده همون فانتوم مگنوم 501 هستش همراه با مازل بریک. 201 و 301 کوچکتر هستن اما 501 بزرگتر و کمی سنگینتر. تمامیه قطعاتش فلزیه سیستم ماشه-راهنمای فنر-گپش و... .اصلآ قطعه پلاستیکی توش استفاده نشده.
(2014-02-04 10:40 AM)applegold نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(2014-02-03 03:03 AM)turkavci نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام

سلام برادر. اون زمانی که من خریدم 150تومن بود الان خبر ندارم.با فنر فابریکش قدرتی عجیب و وحشتناکی داره حتی بدون یه ذره دیزلینگ! اصلآ توش روغن نریختن که مثلآ بگن قدرتش زیاده!! با ساچمه ی سنگین دقت خوبی داره خصوصآ با ساچمه سرتخت.
این اسلحه وقتی اولین بار ارومیه اومد از خیابان باکری مغازه ی آقای حمید نجفی (بازنشسته ی ارتش)خریدمش.البته الان دیگه همه ی مغازه ها دارن اقای طایفه هم داره.
این اسلحه 3 مدل داره فانتوم201-فانتوم 301 و فانتوم مگنوم 501 که مال بنده همون فانتوم مگنوم 501 هستش همراه با مازل بریک. 201 و 301 کوچکتر هستن اما 501 بزرگتر و کمی سنگینتر. تمامیه قطعاتش فلزیه سیستم ماشه-راهنمای فنر-گپش و... .اصلآ قطعه پلاستیکی توش استفاده نشده.
دوست عزیز فانتوم 501تقریبا چقدر قدرت داره؟لوازم یدکیش تو بازار پیدامیشه؟
صفحه ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72
لینک مرجع