انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،

نسخه کامل: کرال مگنوم و کرال سافاری
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
صفحه ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72
(2013-07-06 08:14 PM)KRALMAGNUM نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
محال نیست فقط باید وزش باد سمت وزش باد فاصله هدف. و تیراندازی که شلیک میکنه باید بدونه تیرش کجا میخواد زمین بیاد و کنترلش کنهKhansariha (226).میتونم ثابت کنم

داداش پس یه پا تک تیراندازی ماشاالله.برادر مسئله اصلی هدف گیری تواین فاصله نیست مسئله برد تفنگه که گمون نکنم برد کرال اینقدرا باشه یعنی حتما نیست.بابا اسمش مگنومه ولی نه دیگه تااین حدKhansariha (226)
داداش تو رو خدا اذیت نکنید،تخصص بعضی از بچه ها بالا رفته!
280متر؟متر هاتونو عوض کنید.
در ضمن اونطوری باید رو به اسمون هدف بگیرید تا به هدف بخوره!عین خمپاره که اونم تو 280 متر کاملا محاله!
در ضمن با حرف نمیشه اثبات کرد،اگه چیزی هست با سند و دلیل و مدرک اثبات کنید،تا ما هم یه چیزایی یاد بگیریم.(موضع نگیرین،اگه چیزی هست دلیل و مدرک بیارید)
اگه داخل یه دره باشی بخوای به هدفی که 60 متر بالای کوه باشه شلیک کنی کجاش میگیرید؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
خب اگه تیر انداز ماهری باشی بایدبدونی تیری که از دره بخواد شلیک شه تا بخواد به 60 متر بالای دره شلیک شه حتما تیر با کشش زمین و افت فشار مواجه میشه.تا اینجا کی حرفم قبول داره؟
بازم که برعکس گفتی!!!خخخخخ
داداش چرا ما رو ... فرض میکنی؟حداقل توهم هم میزنیم طوری باشه که طوری بگیم که بقیه هم باور کنن!
باید میگفتی از بالای کوه هدفو تو دره میزنی،در ضمن از سوالات شما تو تاپیک شادو و ... معلومه که اصلا تفنگ ندارید!
در ضمن ما دوستانی داریم که ar6دارن و تو 120 متر هم هدف زدن ولی برای بوجود نیومدن تشنج تو سایت و سوال و جواب های حاشیه ای از گذاشتن عکس و حتی عنوان کردن امتناع میکنند.
لطفا ادامه ندید و اینو بدونید تفنگ بادی فنری هر بلایی هم سرش بیاری نهایتا تا 80 الی 100متره!که بهترینش از 40 تا 70 متره
پی سی پی های قوی هم تا 120متر،اینم در حالیکه باید عین خمپاره شلیک کنی.
مدیران لطفا پست های اخیر رو پاک کنند.
شرمنده که به موضوع کمی بی مربوطه اما بعضی ها حرفهایی میزنن که.......
شما نگاه کن ببین تو قنداق این کرال برنو جاسازی نکردن؟Khansariha (226)
نه درست گفتم شما یکم فکر کنی میفهمی. وقتی بالای دره باشی شلیک کنی به پایین دره خب مثلما تیری که از بالا به پایین شلیک شه بیشتر از مصافتی که میره طی میکنه.اونایم که پی سی پی دارن ونمیتونن هدفی که تا فاصله 300 متریه بزنن تیرانداز نیستن بیان پیش من تیراندازی یادشون میدم.من تفنگ بادی چینی داشتم توی فاصله 100متری باهاش هدف میزدم.تیرانداز باید خودش وارد باشه ن بگه تفنگم تیرش نمیرسه.من تفنگ کرالم توی فاصله100متری حلبی روغن با تیر پرو مگنم دو در کرده میخواد باور کنید میخواید نکنید اصلا واسم محم نیست چی فکر میکنید.تازشم من اولین باریه اینجا میام و جزء کسای که بن شده نیستم عزت زیادKhansariha (8)
یعنی شما غیر از کرال چیز دیگه توی این وبلاگ سرچ نمیکنید؟من یه مقدار پول دارم میخوام یه شادو بگیرم اما میگن جدیدای گامو به درد نمی خوره شما با تفنگ خریدن من مشکل داری دادا.؟
اول از همه از دوستان خواهش دارم که خدایی نکرده یک وقت به هم دیگر توهین نکنند.Khansariha (8)
اقا کرال.منم قبول دارم که تیراندازی با فنری سخت ترین نوع تیراندازی هست و افت تیر زیادی داره.و خودم بر این اصل پایبندم و میگم که هر فردی بتوانه درست با فنری تیراندازی کنه میتوانه با تمامی سلاح ها راحت تیراندازی کنه.
اما دوست عزیز اون اعداد و ارقامی که شما میگین یکم خیلی زیاده،مثلا الان حداکثر برد 54(که سیستمش با 56 یکیه)430 خورده ای متر هست و باید تفنگ را با زاویه 22 درجه نگه داشت و ساچمه در لحظه برخورد با زمین نزدیم 1 ژول و خورده ای انرژی داره.حالا کرال که بماند قدرت و دقتش از اون اسلحه کمتره.اما بازم توی 280 متری خیلی برای یک فنری زیاد هست(فکر نکنم حداکثر برد کرال به 280 برسه)من احتمال میدهم در تخمین مسافت یکمی مشکل به وجود امده بوده.Khansariha (226)
اما دررابطه با برنو،قبول دارم و مطمئن هستم که میتوانه تا 1500 شلیک دقیق داشته باشه،چون توی جنگ جهانی دوم تک تیراندازان المانی(مخصوصا توی نبرد نرماندی)از 1500 متری شلیک های دقیقی انجام میدادن اما چه کسانی همچین شلیک هایی میکردن؟؟؟
اونا که تمام عمرشون را فقط اسنایپ حرفه ای بودن(از نوجوانی)نه ماها که این جاییم.این که بگیم توی ایران همچین تک تیراندازانی داریم و با برنو با وضع فشنگ الان و همچین مهارتی که بتوانند توی این فاصله شلیک دقیقی بکنند یکم خیلی خیلی دور از ذهن هست.و اصلا امکان انجامش داخل ایران نیست.
خودم نمیخواستم توی این موضوع شرکت کنم،اما دیدم دیگه نمیشه.Khansariha (226)
موفق باشینKhansariha (8)Khansariha (8)Khansariha (8)
(2013-07-06 11:16 PM)esijoon نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
اینجور پیش بره باید با جذب اعضای جدید اول یه آزمون 20 سوالی از مقدمات سلاح و تیر اندازی بگیریم بعد طرف رو فعال سازی کاربری کنیم.....والا به خداKhansariha (226)Khansariha (226)Khansariha (226)
سلام اقا احسان
اتفاقا امروز به این فکر بودم که اگه بشه هر فرد وقتی عضو سایت میشه یک سری مطالب را بخوانه و بعدا کاربریش فعال بشه خوبه،مثلا تاپیک معرفی و ... . اما برای سوال در رابطه با اسلحه فکر نکنم زیاد مناسب باشه،چون اکثر دوستان میان که تجربه کسب کنند و اطلاعاتی را فرا بگیرن.و نمیشه اول امتحان باشه.
Khansariha (8)
جناب کرال مگنوم لطفا از کلمات مناسب استفاده کنید.ادب حکم میکنه حرمت جایی که بهش وارد شدید رو نگهدارید.تازه وارد هستید و من به حرمت ورودتون اخطار نمیدم.فقط گزارش میکنم.اون اعداد ارقام اینجا هیچ رقمه قابل مطرح کردن نیست.پس لطفا جو اینجا رو به سخره نگیرید.اگر علاقه به این بحث ها دارید یک تاپیک لاف در تیراندازی داریم تشریف ببرید اونجا.اینجا تاپیک بحث تخصصی هست.این توپ گوستاو شما ببخشید کرال مگنومتون هم مبارکتون باشه ولی لطفا از ایجاد تشنج و به حاشیه کشوندن تاپیک جدا پرهیز کنید.
از دوستان حرفه ای هم توقع بیشتری هست.ما ازین دست بحث ها زیاد داشتیم.پس قابل قبول نیست که دوستان در اینجور موارد همراهی کنند و تاپیک رو بیشتر به بیراهه ببرند.در اینجور موارد فقط و فقط سکوت و گزارش و حضور اولین ناظم جهت پاکسازی تا خدای نکرده موجب گمراهی کاربران تازه وارد نشه
اول از همه از دوستان خواهش دارم که خدایی نکرده یک وقت به هم دیگر توهین نکنند.
اقا کرال.منم قبول دارم که تیراندازی با فنری سخت ترین نوع تیراندازی هست و افت تیر زیادی داره.و خودم بر این اصل پایبندم و میگم که هر فردی بتوانه درست با فنری تیراندازی کنه میتوانه با تمامی سلاح ها راحت تیراندازی کنه.
اما دوست عزیز اون اعداد و ارقامی که شما میگین یکم خیلی زیاده،مثلا الان حداکثر برد 54(که سیستمش با 56 یکیه)430 خورده ای متر هست و باید تفنگ را با زاویه 22 درجه نگه داشت و ساچمه در لحظه برخورد با زمین نزدیم 1 ژول و خورده ای انرژی داره.حالا کرال که بماند قدرت و دقتش از اون اسلحه کمتره.اما بازم توی 280 متری خیلی برای یک فنری زیاد هست(فکر نکنم حداکثر برد کرال به 280 برسه)من احتمال میدهم در تخمین مسافت یکمی مشکل به وجود امده بوده.
اما دررابطه با برنو،قبول دارم و مطمئن هستم که میتوانه تا 1500 شلیک دقیق داشته باشه،چون توی جنگ جهانی دوم تک تیراندازان المانی(مخصوصا توی نبرد نرماندی)از 1500 متری شلیک های دقیقی انجام میدادن اما چه کسانی همچین شلیک هایی میکردن؟؟؟
اونا که تمام عمرشون را فقط اسنایپ حرفه ای بودن(از نوجوانی)نه ماها که این جاییم.این که بگیم توی ایران همچین تک تیراندازانی داریم و با برنو با وضع فشنگ الان و همچین مهارتی که بتوانند توی این فاصله شلیک دقیقی بکنند یکم خیلی خیلی دور از ذهن هست.و اصلا امکان انجامش داخل ایران نیست.
خودم نمیخواستم توی این موضوع شرکت کنم،اما دیدم دیگه نمیشه.
موفق باشین

سلام دادش لااقل یکی پیدا شد حرف حساب سرش بشه اما به قران قسم نمیگم تیراندازم ولی چون توی این فاصله تیراندازی کردم وبه هدف شلیک کردم وتیرم به هدف خورده مطمئنم که میشه.اما به قول شما شاید تخمین مسافت اشتباه کرده باشم.والا ن قصد تشنج دارم نه حوصله جرو بحث.بعضی ها خودشونو بالا میبینن اما اگه بیان تیراندازی یادشون میدم قوطی رب گوجه فرنگی به قول خودشون اونم با پی سی پی 100زولی توی فاصله300 متری بزنن حالشو ببرن
جناب کرال مگنوم لطفا از کلمات مناسب استفاده کنید.ادب حکم میکنه حرمت جایی که بهش وارد شدید رو نگهدارید.تازه وارد هستید و من به حرمت ورودتون اخطار نمیدم.فقط گزارش میکنم.اون اعداد ارقام اینجا هیچ رقمه قابل مطرح کردن نیست.پس لطفا جو اینجا رو به سخره نگیرید.اگر علاقه به این بحث ها دارید یک تاپیک لاف در تیراندازی داریم تشریف ببرید اونجا.اینجا تاپیک بحث تخصصی هست.این توپ گوستاو شما ببخشید کرال مگنومتون هم مبارکتون باشه ولی لطفا از ایجاد تشنج و به حاشیه کشوندن تاپیک جدا پرهیز کنید.
از دوستان حرفه ای هم توقع بیشتری هست.ما ازین دست بحث ها زیاد داشتیم.پس قابل قبول نیست که دوستان در اینجور موارد همراهی کنند و تاپیک رو بیشتر به بیراهه ببرند.در اینجور موارد فقط و فقط سکوت و گذارش و حضور اولین ناظم جهت پاکسازی تا خدای نکرده موجب گمراهی کاربران تازه وارد نشه

قصد بی ادبی ندارم اما تیرانداز ندیدید اینجوری میگید.میرم دیگه نمیام تا خیال همتون راحت شه. بای بکس
با سلام
لطفا از ادبيات مناسب براي ارائه نظرات خودتون استفاده كنيد.
دوستاني كه ادعايي دارند لازم نيست بر سر ادعاي خودشون پافشاري بيش از حد نشون بدند.قضاوت نهايتا با مخاطبان هست كه اون هم لازمه با در نظر گرفتن تمام جوانب باشه و به دور از طعنه.
نا گفته پيداست كه در شرايط خاص اتفاقات خارق العاده اي رخ ميده كه قطعا به سختي قابل تكرار هست و امكان تعميم اون وجود نداشته و قابل طرح به عنوان يك تجربه بي برو برگرد نداره
پستهاي بي مورد حذف شد.
سپاس از گزارش دوستان
سلام.با اجازه میخوام یه چندتا از تجربیات خودم رو با کرال مگنوم خودم رو خدمت دوستان عرض کنم که شاید به درد بخوره. زمانی که 39 حلقه فنر مگنوم 350 رو تو تفنگم جا انداختم و واشر پیستون دیانا27 هم روش بود یک سری تست قدرتو دقت انجام داده بودم البته قبل شلیک قنداق تفنگو با نوار محکم بستم تا به قنداق اسیب نرسه.مثلا تو70 متر با پرومگنوم به قوطی های فلزی شلیک میکردم و ازشون رد میشد واین هم قدرت زیادشو نشون میداد هم دقت خوبش که از هر10تا شلیک واقعا یه5_6تایی به هدف میخورد اینم بگم که زدن یه شیئ 6 یا7سانتیمتری تو70 متر با فنری خیلی سخته که یه دوربین خوب با زوم بالا رو میطلبه و همچنین در عین حال افت تیر هم داشت که طبیعی بود ولی ساچمه قدرت داشت یا مثلا به اجر سفالی میزدم از5 متری سوراخش میکرد[تصویر: 13731870111.jpg][تصویر: 13731872761.jpg][تصویر: 13731872761.jpg] در مورد بردش هم تو رودخانه ی سیاه رود قائمشهر که دوستان مازندرانی احتمالا میشناسن تیر مینداختم تا170قدم هم ساچمه میرفت اما باید 40 تا45 درجه بالا میگرفتم اما قصدم تمرین برای زدن هدف تو اون فاصله نبود چون میدونستم بی فایدست فقط یه تست بود الانم 30 حلقه فنر مگنوم انداختمو از دقت و قدرتش خیلی راضی هستم تا50/60 متر هم میتونم کفتر باهاش بزنمKhansariha (8)
صفحه ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72
لینک مرجع