انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،

نسخه کامل: کرال مگنوم و کرال سافاری
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
میلاد جان حالا کرال یه چیزی...ولی اسنایپر؟؟؟؟Khansariha (41)Khansariha (41)

کرال بگیر حد اقل...فنر و واشرش مثل شادو میمونه..با دیانا 27 قابل تعویضه...اگه تعویض کنی چیز خوبی میشه

یا علی
(2012-12-01 10:46 PM)milad123 نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
اره دوست من مگه چیه؟والا تو این بازار اشفته اگر یه چیزی پیدا بشه کار ادمو با مبلغ پایینتر راه بندازه چه اشکالی داره.تازه امتحان چیزهای جدید ضررزیادی نداره

آقا میلاد شما خودت استاد هستی ولی نظر بنده حقیر اینه که برای شکار خرگوش یک اسلحه 16 ژولی هم در فواصل 40 تا 60 متر به شرط هد شات کفایت می کند و می توانید فیلم هایش را در یوتوب مشاهده کنید و در مورد این اسلحه به نظر من امتحانش هم ضرر دارد ، چون در این وضعیت 500 تا 600 تومن پول بی زبون رو دارید می دهید و جنس اشغال تهیه می کنید ، برادرانه پیشنهاد می کنم این کار رو نکنید و از تجربیات دیگران استفاده کنید
میلاد عزیز به نظر من از این تفنگ ها خریداری نکنید واقعا در مدت زمان کوتاهی دردسر ها شون شروع میشه از افت قدرت و دقت بگیر تا شکستن فنر و قطعاتش
میلاد جان من یه دونه از کرال مگنوم هام تو خونه خوابید ه با فنر شکسته .... فرصت ندارم برسم بهش ولی اولین بادی بود که باهاش شلیک زیاد کردم و آشنایی پیدا کردم.
صاحبش همون دوستم هست که اسنایپر 125 داره ، تا حالا 3 بار فنر شکسته که آخریه دست خودم بود. روپوش های کنار قبضه ش هم پیچش شکست و افتاد. 4.5 سال پیش خریداری شده.
اون دیانا 27 که یکی از دوستان برا فروش گذاشته خیلی ارزش بیشتری داره تا کرال مگنوم. البته قدرت پایینتری داره به نسبت کرال مگنوم .
تا وقتی هم کار می کرد با دوربین بوشنل 4*42 گنجشک و کبوتر می زدم باهاش ، دقت خوبی داشت تا وقتی سالم بود - دقت معقول نه عالی -
با سلام
من هم یه کرال مگنوم 4.5 داشتم ، تقریبا بعد از 1000 تا شلیک فنرش شکست
دقت جالبی نداشت
یا علی
دوستان به نظر من اگر قرار به خرید کرال مگنوم باشه اسلحه گامو سوکوم 1100 با قدرتی حدود 26 ژول و قیمت 470 خیلی خیلی بهتره
میلاد جان دوتا فرصت خوب برای خرید داری یکی دیانا 27 مهدی که واقعا" ارزش خرید داره دوم تفنگ امیر حسین شادو که اونهم اسلحه خوب و تمیزیه . Khansariha (8)
(2012-12-02 10:48 AM)salaeddin نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
میلاد جان من یه دونه از کرال مگنوم هام تو خونه خوابید ه با فنر شکسته .... فرصت ندارم برسم بهش ولی اولین بادی بود که باهاش شلیک زیاد کردم و آشنایی پیدا کردم.
صاحبش همون دوستم هست که اسنایپر 125 داره ، تا حالا 3 بار فنر شکسته که آخریه دست خودم بود. روپوش های کنار قبضه ش هم پیچش شکست و افتاد. 4.5 سال پیش خریداری شده.
اون دیانا 27 که یکی از دوستان برا فروش گذاشته خیلی ارزش بیشتری داره تا کرال مگنوم. البته قدرت پایینتری داره به نسبت کرال مگنوم .
تا وقتی هم کار می کرد با دوربین بوشنل 4*42 گنجشک و کبوتر می زدم باهاش ، دقت خوبی داشت تا وقتی سالم بود - دقت معقول نه عالی -

جا داره با واشر سر پیستون دیانا 27 و فنر شادو هزار مشکلاتش حل بشه یا کلاً سرطانه؟
در کل سرطانه!
هر جاش رو درست کنی یه جای دیگش خراب میشه.
بعدش هم چه کاریه که وقتی میتونی با خیال راحت یه شادو بخری بری کرال بخری و کلی خرجش کنی؟
اقا ما هم یکی از این سرطانها داریم.سیستم ماشه رو کسی نداره؟یک فنر اضافه آوردم...از رو برد مارو ولی اخرش نفهمیدم جاش کجا بود!کرال کاناس هست.
فنر 350 هم براحتی بهش میخوره و گیر نمیکنه البته باید کمی کوتاه شه.
لینک مرجع