انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،

نسخه کامل: کرال مگنوم و کرال سافاری
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
فنر تیتان رو واس کرال از کجا میتونم پیدا کنم؟
اولا فنر تیتان در ایران موجود نیست.دوماً فنر تیتان برای محصولات گامو وجود نداره چه برسه به کرال (به خاطر کیفیت پایین قطعات).سوماً قیمت فنر تیتان الان از تفنگ کرال گرونتره.
سلام

کسی میدونه کرال سافاری (4.5) چند ژوله؟؟
(2013-03-17 06:54 PM)comex نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام

کسی نبود......
(2013-03-27 06:35 PM)comex نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(2013-03-17 06:54 PM)comex نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام

کسی نبود......

دوست عزیز کرال سافاری مگنوم یکی از هم خانواده های کرال مگنوم از شرکت کرال می باشد ، سئوالتون رو اگه تو بخش مشاوره بپرسین اساتید مطلع و دوستانی که کرال سافاری دارن راهنماییتون می کنن ، چون خودم یکدونه کرال مگنوم معمولی دارم تایپیکش رو چک می کنم ولی الان پست جدید رو دیدم مربوط به کرال مگنوم نبود (دقت کنین بررسی تخصصی کرال مگنوم) !!! اساتید و مدیران با پوزش از این پست
ولی با اینحال این لینک ها می تونه کمکت کنه :
قیمت این سلاح تو یکی از سایتهای ترکی
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

همینطور این لینک که مربوط به خود شرکت کرال هستش
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

موفق باشیKhansariha (8)Khansariha (8)
با سلام قبلا هم دراین درخواست کرده بودم
آموزش بازو بسته کردن کامل کرال مگنوم را کسی داره ؟
به صورت فیلم یا عکس ؟
می شه مگسگ و شکاف درجه کرال در آورد؟ اگه می شه روش صحیح برای در آوردن مگسکش چیه؟
داداش گلم کرال سافاری قدرتی بیش از 25ژول داره!!Khansariha (214)
باز و بسته کردنش که مشکلی نداره کجاشو میخای باز کنی؟بگو کجا گیر کردی بهت بگم.
من این اسلحه رو گرفته بودم الانم دارم با مگسک خیلی خوب میزنه.دوربین نبستم روش.کالیبر 5.5 خوبش دقتش.وقتی گرفتمش اول بازش کردم واشر عوض کردم و گذاشتمش کنار!ههنوز وقت نکردم باهاش 50 تا تیرم بزنم و با این که هنوز اسلحه رام نشده دقتش خوب بوده.البته برای اینکه اسلحه خوبی بشه احتمال زیاد باید فنرشم عوض کنم.دلیل خریدمم این بود که چندتا از دوستان جدیداشو گرفته بودن و راضی بودند،قطعات گامو بود منتها فلزی گفتم بگیرم تست کنم که هنوز وقت نشده کامل تست کنم.
(2013-04-06 05:53 PM)alinozad نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
باز و بسته کردنش که مشکلی نداره کجاشو میخای باز کنی؟بگو کجا گیر کردی بهت بگم.
من این اسلحه رو گرفته بودم الانم دارم با مگسک خیلی خوب میزنه.دوربین نبستم روش.کالیبر 5.5 خوبش دقتش.وقتی گرفتمش اول بازش کردم واشر عوض کردم و گذاشتمش کنار!ههنوز وقت نکردم باهاش 50 تا تیرم بزنم و با این که هنوز اسلحه رام نشده دقتش خوب بوده.البته برای اینکه اسلحه خوبی بشه احتمال زیاد باید فنرشم عوض کنم.دلیل خریدمم این بود که چندتا از دوستان جدیداشو گرفته بودن و راضی بودند،قطعات گامو بود منتها فلزی گفتم بگیرم تست کنم که هنوز وقت نشده کامل تست کنم.
ممنون از جوابتون
هنوز بازش نکردم البته من یه 2 ماهی هست که گرفتمش 4.5 دقتش خوبه (برخلاف نظر اکثر دوستان) توی 15 متری در حالت نشسته بدون ساپورت با ساچمه جت سرتخت راحت درپوش شیشه نوشابه - باطری نیم قلمی - سکه 25 تومنی باهاش زدم یکی دوبار هم سیبل گذاشتم توی همین فاصله یه گروپ 1.5سانتیمتر داد که البته 2 از 6 تیر دقیق در مرکز سیبل خورد .
البته منم اول می خواستم واشرش رو عوض کنم که فعلا با این دقت گذاشتم باشه ولی فنرش خیلی ضعیف شده می خوام عوضش کنم و یه دوربین هم بگیرم براش (حالا کی وقت می شه فنرش رو عوض می کنم خدا می دونه) برای همین خواستم اگه کسی راهنمای باز وبسته کردنش رو داره بذاره که اگه گیر کردم و اینترنت نداشتم بتونم استفاده کنم .

می خوام بعد از بستن دوربین مگسکش رو بردارم . می شه ؟ Khansariha (8)
مگسک برداشته میشه ولی اون پلاستیکی که خفه کن حساب میشه پرسی بود!من که نتونستم.قاب روش هم باز میشه ولی خیلی زشت میشه.فقط مگسک رو باز کن که خراب نشه.باز کردنشم اولش دردسره چون برخلاف بقیه اسلحه ها پین فنر رو با برجستگی ساختن و با پرس کوبیدن و من برای باز شدنش مجبور شدم از چکش و ضربه زدن به پین استفاده کنم.مواظب ماشه باش تا باز نشه چون یجوریه ماشه...
برای باز کردن اول قنداق رو جدا کن،بعد اهرم مسلح کننده رو جدا کن،بعد با استفاده از فنر باز کن یا جک پین فنر رو دربیار.به همین آسونی.البته دوسر فنر یه قطعه فلزی برای من بود.اونارو هم باید درست جا بندازی.
برای بستن هم عکس این مراحل رو برو
لینک مرجع