انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،

نسخه کامل: کرال مگنوم و کرال سافاری
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
صفحه ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72
سلام من این تفنگمو از سال ۹۵ دارم تا اردیبهشت امسال خوب میزد من هدف زنی میکنم فقط و بار هااز فواصل بالای ۴۰ متر قوطی آب کوچیکو میزدم ولی یه دفعه دقتو قدرتش افت کرد بردم جای تعمیر کار فنر و واشرشو عوض کرد معلوم نیس چی انداخته که دویست گرم به وزنش اضافه شده و لگدش واقعا عجیب شده در حد ۳۵۰ دقتشم داغون حالا گفتم اگه یه ۵۰۰ دیگه بزنم بهتر بشه اگه نه یه ۱۱۰۰ میخرم .خوب ممنون از راهنمایی های شما و اگه امر دیگه ای بود در خدمتمKhansariha (8)
(2021-08-27 10:25 AM)Mohammadsardar نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام من این تفنگمو از سال ۹۵ دارم تا اردیبهشت امسال خوب میزد من هدف زنی میکنم فقط و بار هااز فواصل بالای ۴۰ متر قوطی آب کوچیکو میزدم ولی یه دفعه دقتو قدرتش افت کرد بردم جای تعمیر کار فنر و واشرشو عوض کرد معلوم نیس چی انداخته که دویست گرم به وزنش اضافه شده و لگدش واقعا عجیب شده در حد ۳۵۰ دقتشم داغون حالا گفتم اگه یه ۵۰۰ دیگه بزنم بهتر بشه اگه نه یه ۱۱۰۰ میخرم .خوب ممنون از راهنمایی های شما و اگه امر دیگه ای بود در خدمتمKhansariha (8)

سلام‌.
والا از یکی از فروشندگان شهرمون پرسیدم میگفت دقت کرال خوبه منم گفتم از شما که دارید بپرسم ببینم چه جوریه دقتش.

در مورد فنر و واشر خیلی باید دقت کنید الان که معلوم نیست چی انداخته روش بهتره به تعمیر کار ندید و خودتون عوض کنید فنر و واشر رو
که مطمعن باشید جنس خوبه.حالا اگر بعد از ۵۰۰ شلیک دقتش درست نشد ببرید دوباره فنر و واشرش رو تعویض کنید.
بهترین فنر برای کرال فنر شادو ۱۰۰۰ نخجیر هست که تو ایران هم تولید میشه.
واشر سر پیستون هم باید واشر دیانا ۲۷ اصل روش بندازید.
واشر دیانا ۲۷ اصل ابی رنگه و ارم دیانا روش حک شده.

اگه اینجوری که میگم سرویسش کنید دقتش عالی میشه از روز اول هم بهتر میشه من خودم تجربه کردم که میگم اما واشر حتما باید اصل المان باشه مگرنه به این خوبی نمیشه.

هاتسان ۱۱۰۰ هم اگه خواستید بخرید دیگه عالیه من خودم یکی دارم تازه دسته دوم خریدمش خیلی ازش راضی هستم.
سوالی در مورد هاتسان داشتید تو تاپیک سوالات عمومی در خدمتم.

افایون شرمنده پر حرفی کردم.
موفق باشید.
فعلا خداحافظ.
خیلی از شما ممنونم . احتمالا یه ۱۱۰ بگیرم چون قیافه اش رو دوست دارم با یکی از مغازه های مشهد هم تلفنی صحبت کردم گفتند معاوضه میکنیم سر به سر . فقط اگه نکته ای در مورد تفنگ دست دوم خریدن دارید بفرمایید اصل و غیر اصل هم اگه دارن لطف میکنید بگید بازم از شما به خاطر راهنمایی ها و کمکتون سپاسگزارم Khansariha (8)
سلام خواهش میکنم Khansariha (8)
والا اگه اینجا بگم اقا اسماعیل با اون تفنگ طرح کلاش ش مارو به رگبار میبنده.
اقا اسماعیل به دل نگیری شوخی کردم کوچیک شما هم هستم.
بیاید تاپیک سوالات عمومی براتون در مورد ۱۱۰۰ توضیح میدم.
سلام مجدد به اساتید و بزرگواران عزیز انجمن خوب تیراندازان..Khansariha (8)سوالی داشتم که تاپیک بهتر از اینجا پیدا نکردم کسی از دوستان تجربه کار کردن با کرال ان ۱۱ رو داره چطور تفنگیه از لحاظ دقت کیفیت و قدرت البته من نمیخوام بخرم فقط امشب متوجه شدم همچین تفنگی هست کنجکاو شدم بپرسم .Khansariha (214)پیشاپیش از جوابتون سپاسگزارم Khansariha (8)
(2021-09-20 11:35 PM)Mohammadsardar نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام مجدد به اساتید و بزرگواران عزیز انجمن خوب تیراندازان..Khansariha (8)سوالی داشتم که تاپیک بهتر از اینجا پیدا نکردم کسی از دوستان تجربه کار کردن با کرال ان ۱۱ رو داره چطور تفنگیه از لحاظ دقت کیفیت و قدرت البته من نمیخوام بخرم فقط امشب متوجه شدم همچین تفنگی هست کنجکاو شدم بپرسم .Khansariha (214)پیشاپیش از جوابتون سپاسگزارم Khansariha (8)

سلام.
تفنگ های کرال کلا از نظر کیفیتی در سطح خوبی قرار ندارن.
تفنگ کرال ان۱۱ دارای ۳۵ ژول توان خروجی و گپ سنتتیک هست که اصلا قدرتش و مقاومت گپش با هم هم خونی نداره ؛
از شکلش هم که من اصلا خوشم نیومد ؛ و اینکه حیفه ۷ / ۸ میلیون بابتش هزینه بشه وقتی تو این رنج تفنگ های خوبی مثل گامو سی اف ایکس رویال و ...‌ هست.
البته اگه توضیحات بیشتری خواستید سوالتون رو در تاپیک سوالات عمومی متحرح کنید که در موضوع این تاپیک هم اختلالی ایجاد نشه.
موفق باشید.
فعلا خداحافظ.
سلام دوستان.
یه رفیق عتیقه دارم که همچین ؛ اب از دستش نمیچکه ؛ یه تفنگ کرال ان۰۱ طرح چوب داره که شکاف درجه ش شکسته.

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

خب همین جور که دارید میبینید ؛ چسب ریخته روی گپ تفنگ و شکاف درجه رو چسبونده اما دوباره کنده شده.
چسب ها رفتن توی سوراخ پیچ روی گپ و دیگه قابلیت پیچ خوردن نداره.
نمیدونم خورشید از کدوم طرف در اومده که میگه میخوام برم یه شکاف برای این بخرم.
من گفتم یه فندک بگیر رو گپ که چسبو اب کنه ؛ اما نمیدونم شدنیه یا نه.
شما نظری ندارید ؟
چه چسبی استفاده کرده؟
حرارت مستقیم و شدید که ممکنه به فلز کپ آسیب برسونه.اگه چسب خیلی قوی نباشه با استن و تینر فوری کم کم حل می شه.
پیچ کپ رو باز کنه کو رو توی یه ظرف تینر شناور کنه.اینجوریکم گم چسب جدا می شه.
سلام مهدی جان.
چسب ۱؛۲؛۳ استفاده کرده.
منم گفتم اول واشر دم لول رو بیار بیرون بعدش حرارت بزن اما بازم حرف شما درسته‌.
خیلی ممنون از کمکتونKhansariha (8)
مخلصیمKhansariha (8)
یک دو سه و بقیه چسبای این دسته که بهشون سیانواکریلات می گن مثل چسب قطره ای با استن راحت حل می شن.
صفحه ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72
لینک مرجع