انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،

نسخه کامل: معرفی دیانا 54-diana 54 airking
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
سلام و خسته نباشی خدمت همه ی دوستان.
شرمنده که من این همه سوال میپرسم چون تازه واردم و هیچی از تفنگ نمیدونم.
یه سوال داشتم و اونم اینه که وقتی دیانا 54 اونم تی5 وقتی که ضامن ماشش رو دادیم جلو باز میشه دوباره به ضامن برگردونیمش.
بله مشکلی نداره.Khansariha (8)
سلام خدمت دوستان
واشر سه گل برای دیانا 54 تهیه کردم.
چه جوری باید جا بندازمش.
(2016-05-04 08:08 PM)alitb نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام خدمت دوستان
واشر سه گل برای دیانا 54 تهیه کردم.
چه جوری باید جا بندازمش.
با سلام
بعد از اینکه واشر کهنه را درآوردید براحتی واشر نو را از همان طرف بزارید داخل سیلندر و دسته کوکین را آرام ببندید با برخورد با لوله واشر خودش کیپ و جا میافتد .
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام خدمت دوستان
یه دوربین خوب برا 54 میخواستم بگیرم
فقط نمیدونم چی بگیرم
اگه راهنمایی کنید منو ممنوم میشم.
(2016-05-31 03:37 PM)alitb نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام خدمت دوستان
یه دوربین خوب برا 54 میخواستم بگیرم
فقط نمیدونم چی بگیرم
اگه راهنمایی کنید منو ممنوم میشم.
سلامKhansariha (8)
Leapers 3-9*40
سلام
گامو 3-9*40
روی 54 میشه نصب کرد.
(2016-06-10 08:24 PM)alitb نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام
گامو 3-9*40
روی 54 میشه نصب کرد.

میشه نصب کرد ولی زیاد مناسب نیست و احتمال اینکه به مرور زمان خراب بشه زیاده، مناسبترین گزینه دوربین های سنتر پوینت و لیپرز هستن که خوب دووم میارن دذوربین های هاوک هم اگه اصل باشه خوبه ولی قیمتش یکم بالاست تو برند گامو هم دوربین 32*8 خوبه که زومش ثابته و دهنش هم کوچیکتره که من به شخصه انتخاب نمیکنم.یه تاپیک بود فک کنم با عنوان دوربین مناسب برای تفنگ بادی یا یه همچین چیزی اون تاپیک رو مطالعه کنید حتما به نتیجه مطلوب خواهید رسید و بهتره سوالتون رو اونجا مطرح کنید.
(2016-06-10 08:24 PM)alitb نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام
گامو 3-9*40
روی 54 میشه نصب کرد.
سلامKhansariha (8)
بله جواب میده ولی قدیمی ها بهتر بودن و جدیدا که چندتاشون رو تست کردیم مشکل چرخش رتیکل داشتن ، نوع رتیکل به صورت حک شده روی عدسی هست که با استفاده از نوعی چسب ، در دوربین محکم شده که بعد از تعدادی شلیک و لگد وارده به دوربین خاصیت چسب از دست میره و رتیکل شروع به چرخیدن میکنه و از حالت + به × در میاد.
بهترین گزینه اول leapers 3-9*40 و بعد center point 4-16*40.
موفق باشی Khansariha (8)
سلام وخسته نباشی خدمت دوستان
بااستفاده از تجربیات دوستان عزیز یه دوربین leapers 3-9*40 بزای دیانا54 گرفتم و تو سی متر تنظیمش کردم.
ولی موقع تنظیم متوجه شدم که فقظ قسمت شکاف درجه مگسک تفنگ افتاده و گم شده.
ایا این قسمتو تو بازار میتونم گیر بیارم.
لینک مرجع