انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،

نسخه کامل: معرفی دیانا 54-diana 54 airking
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
البته 90 متر برای بادی اونم فنری خیلی مسافت زیادیه
هر ساچمه ای هم که استفاده کنید به احتمال زیاد رضایت بخش نخواهد بود
(2014-02-27 01:22 PM)royall نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
البته 90 متر برای بادی اونم فنری خیلی مسافت زیادیه
هر ساچمه ای هم که استفاده کنید به احتمال زیاد رضایت بخش نخواهد بود

زیاد که هست ولی تو این فاصله من با همین ساچمه پرومگنوم از هر دو تیر شیشه دلستر میزنم در ضمن تفنگم تو 40 متری صفر کردم و روی زوم 16 6 میلدات بالا و رو زوم 10 تقریبا 4 میلدات می گیرم که به هدف میخوره خودم هم تعجب میکنم نمیدونم چرا نرم افزار چیرگان 13 میلدات افت برای ساچمه پرومگنوم نشون میده؟ اینو گفتم که دوستان ساچمه ای بهتر از پرومگنوم برام معرفی کنند بقولا ساچمه جادویی 54 کالیبر 5.5
Khansariha (8)
سلام دوست گرامی
شما برای هدف زنی میخوای یا شکار؟
اگه برای شکار میخوای من خودم کراسمن هالوپوینت استفاده میکنم که خیلی رضایت بخش هست تا 40 متر
و اگه برای هدف زنی دقیق تا فواصل 60 متر میخوای jsb استفاده کن
و اگه برای تفریح و تو درو دیوار زدن میخوای همین پرومگنوم خوبه
دوستان سلام و بلاخره خدا به ما یک 54 ایر کینگ کاکل زری داد ... Khansariha (219) فقط دوربین دیانا بستم روش خود فروشنده تضمین کرد که جواب میده ... منطقا هم دوربین فابریک باید جواب بده اما نمیدونم .. بعد از چند شلیک مشخص میشه که تنظیم دیگه تغییری نمیکنه ! و ضمن این که بهتر هست توی چه فاصله ای و با چه زومی تنظیمش کنم ؟ دوربین 3-9 × 40 هست .
دوست عزیز ایرکینگ سوار شدنت رو بهت تبریک میگم.به جمع ما ایرکینگ سوار ها خوش امدی.
1 نکته وقتی تو دوربین واسه نشونه گیری و شلیک نگاه میکنی حواست باشه که سیلندر 54 به دلیل ریلی که داره و جلوگیری از لگد تقریبا 2 سانتی عقب میاد و اگه چشمت به دوربین نزدیک باشه دوربین به چشم و بینیت اسیب جدی میزنه و این نکته رو به هرکسی که تفنگتو میدی دستش تذکر بده(این بلا سر خودم اومده )
2 فاصله ی صفر کردن بستگی به خودت داره که معمولا از چه فاصله ای ترجیح میدی شلیک کنی و بین 30 تا 50 متر خوبه.
موفق باشی دوست من.سوالی بود در خدمتم
آرمان خان عزیز .. خیلی ممنونم از راهنماییت .. اما دیر خوندم !!! همین امروز برای دفعه اول رفتم تنظیم دوربین .. البته من چون عادت دارم موقع تیر اندازی تقریبا چشمم با دوربین 5 سانت فاصله میگیره (من CFX داشتم از قبل) ولی به صورت اتفاقی ماشین انتظامی اومد و 3 تا از مامور ها اومدند علاقه مند بودند به تیر اندازی و 2-3 تا تیر زدند که متاسفانه یکیشون دوربین رو نزدیک چشمش گذاشت و پیشونیش به شدت پاره شد !! جوری که من تعجب کردم ! خونی راه افتاد .. البته همکارش خودش 350 مگنوم قبلا داشته بود و تجربه لگد بادی رو داشت اما اون بنده خدا بد جور داغون شد .. من هم فکر میکردم دیگه چون نظامی هستند حواسشون جمع هست .. اما خیلی بد زخم شد ..
به هر حال ممنون از هشدارتون .. ولی عجب چیزیه این 54 ... هنوز خیلی خوب تنظیمش نکردم ولی از 90 متری قوطی رب . اسپری رو زدم .. (ساپورت خوب نداشتم برای گروپ گیری دقیق) .
دوستان من تازه متوجه شدم که چرا فقط مدل 54 و 56 دیانا نوار پلمپ قرمز دارند ! دقیقا روی نوار نوشته حتما قبل از استفاده دفترچه راهنما رو مطالعه کنید و این هم دقیقا به خاطر سیستم عقب نشینی تفنگ هست که ممکنه به چشم و صورت صدمه بزنه ..
یا حق ..
من نمیدونم این تیرهای t22 با وزن 22 گرین چرا نسبت به پرو مگنوم راست میزنه و کمی بالا ساچمه t22 پیشنهاد فروشنده بود .. میگفت 54 با این ساچمه بهتر میزنه . اما توی فاصله حدود 30 متری 4 تا 5 سانت سمت راست و بالای پرو مگنوم میزد ..!!
(2014-03-28 10:13 AM)sany نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
من نمیدونم این تیرهای t22 با وزن 22 گرین چرا نسبت به پرو مگنوم راست میزنه و کمی بالا ساچمه t22 پیشنهاد فروشنده بود .. میگفت 54 با این ساچمه بهتر میزنه . اما توی فاصله حدود 30 متری 4 تا 5 سانت سمت راست و بالای پرو مگنوم میزد ..!!

دوست عزیز اسلحه منم 52 هست وهمینطور بود با پرومگنوم تنظیم میکردم. با تی اس 22 بالا راست میخورد . اگه با تی اس تنظیم کنی با پرو مگنوم یه جور دیگه میزنه. کلا با همه ساچمه ها همینطوره من با جی اس بی تنظیم میکردم پرومگنوم سمت راست میخورد . تی اس که اصلا تو سیبل نمیخورد.
(2014-03-28 10:13 AM)sany نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

سلامKhansariha (8)
دوست عزیز نقطه برخود چند مدل ساچمه با هم متفاوت هست اینکه راست و بالاتر
از پرومگنوم بزنه طبیعی هست اما اگه همه را در یک نقطه بزنه یعنی خوب میزنه
هرچند تی اس22برای54کمی سنگین هست
ارادتKhansariha (8)
لینک مرجع